2017 Şubat Anneleri

Evet. Boyum 155 kilom 70.
Sezeryan olduğu için ekstra kilo almamı istemiyor doktor
benimde sezeryan olacak 174 boyum kilo 66,9 şimdilik iyi gidiyoruz hamile kalmadan önce 30 kg vermiştim allahtan

Çok geçmiş olsun canim. İnşallah geçer bu gunler de rahat ederiz. Ben de bugun çıkardım yine.yine tekrarladı bulantılar soda içince rahatliuorum sadece. Çocuklara yemek yefim ek bile çok zorrr
bende yine çıkardım evde cocuk oluncada zor o da ilgi beklio
biz iyiyiz sen nasılsın canım şimdi? sorun yoktur inşallahh..
saol canım cok sukur dune göre cok cok iyiyim
benim oğlumda 7 yaşında bana ilk başlarda senden nefret ediyorum bile dedi şimdi biraz alıştı hALBUKİ O istedi kardeşi. dunde ona kıymetlim dedim kardeşimde kıymetlin olacakmı dedi bende oda ikinci kıymetlim olacak dedim
Bayanlar az önce sol kasığıma bir ağrı girdiki ayağa kalkarken , çok kötü oldum acaba birşey olurmu ( haftaya randevum var acaba yarın gitsemmi başka doktora (
banada oluyor canım için rahat etmicekse git istersen

hamile kaldığım günlerden birinde rüyamda kızım olduğunu gördüm. öncesinde de hep kızım olduğunu görürdüm. hamileliğimin başından beri de hep kız görüyorum rüyamda.
aslında erkek çocuklara bayılıyorum hatta hep oğlum olsun istemişimdir ama kendimi kıza o kadar alıştırdım ki hep kız çocuk hayali kuruyorum, kız kıyafetlerine bakıyorum. galiba belirtiler de kızı gösteriyoray çok heyecanlıyım yaaa
hayırlısı olsun inşallah hepimiz için. Rabbim salih, saliha evlatlar eylesin

Selvos88 canım doğunca minikler işimiz var bizim bu pasalarla benimki de çok istiyordu. Hele kızınca beni babaanneme gönder sizin başka çocuğunuz zaten olacak diye duygu sömürüsü...karnıniz sizin çıkmaya başladı mı acaba benden haftaniz önde...

Kızlaaarr yüzü çirkinleşen var mı benim ki çok berbat oldu böyle sivilcemsi şeylerle doldu suratım
yaklaşık 10 gün önce başlayıp, yüzümün her tarafı irili ufaklı hem de iltihaplı sivilcelerle dolmuştu. hiç geçmeyecek diye çok korkuyordum çünkü korkunç duruyorlar.
neyse ki 2-3 gündür kaybolmaya başladı.
doktor bir arkadaşımla görüşünce sormuştum ve dedi ki, hormonlar tavan yapıyor bu haftalarda ve vücudun buna alıştığında muhtemelen hayatın boyunca sahip olmadığın parlaklıkta bir cildin olacak.bunu duyunca sivilcelerimi bile sevmiştim. önemli olan dokunmamak. sık sık soğuk suyla yıkamak iyi geliyor

Kızlar merhaba. Ben 11+2 deyim doktorun 2 li test için haftaya cuma çağırdı yani 12+4 olacağım kısmetse. Sizce geç mi?

Benim de çok büyük valla, çocuğun ağzına sığmaz. Tamamını sokmak gerekiyormuş emzirirken boğulmasa bari

Ben de branşçıyım, şuan ortaokuldayım eş durumu yapacağım. İlkokul, ortaokul, lise ne çıkarsa bahtıma. Ona göre ayarlama yapılır herhalde.

Okullar ekimde açılacakmış diye okudum o zaman devre arası ne zaman olur acaba ?

Yalandılar haberi.

Selam kızlar . bulantı kusma ve bas dönmesinde hastanelik oldum serum taktılar yazamadım hiç buraya. sizler nasılsınız

Çok geçmiş olsun. Ben bugün ilk kez dışarı çıktım arkadaşlarla. Bulantılı ama güzeldi.

Ben de 1,62 boyundayım. 58,2 den 56,1 e düştüm. Pantolon giymiyorum yaz geldi geleli. Hep elbise, etek.

Deniycem teşekkür ederim göğüs bölgesi ne sürülüyormu
Birde bayanlar benim göğüs ucum yok denilecek kadar az çıkarmı acaba (
Göğüs ucunun olmaması sorun degil canim kendine stres yapma gorumceminde arkadaslarimindan ba zilarininda aynıydı göğüs ucu satiliyor eczanede onu alırsın.Çocuk çok güzel duyuyor.Yeterli sütun olsun sorun degil.

Kızlar en son 7+6 da gittim kontrole şimdi 9+4 oldum. Sizce kontrole ne zaman gitmeliyim 12+ lı günler mi daha iyi ense kalınlığı için filan ?

Her doktor aynı demedim ki. O zaman ben normal doğum yapamazdım. Ebe de doktor kadar önemli dedim. Günümüzde doğumların çoğu sezeryan o da doktorların işine geliyor malesef ama herkes için geçerli değil tabi.
Her dr için geçerli değil cnm bu kesinlikle her de sezaryen istiyo diye birşey yok normal doğum için uğraşan savunan dr lar da var ön yargılı yaklaşmayın

Canım benim hafif bir karnım var şuan. Elbise giyince belli oluyor. 1 ay sonra daha çok büyür karnın.
O yüzden şimdiden alma derim ama kaç haftalık olacaksın o zaman'a ?
15-16 gibi daha belirgin olabiliyor.

Bayanlar az önce sol kasığıma bir ağrı girdiki ayağa kalkarken , çok kötü oldum acaba birşey olurmu ( haftaya randevum var acaba yarın gitsemmi başka doktora (

Sakin ol canım. Özellikle hapşururken fena sancı giriyor bana da. Ani kalkıp oturmadan olabiliyor. Daha yavaş hareket et

Benim de çok büyük valla, çocuğun ağzına sığmaz. Tamamını sokmak gerekiyormuş emzirirken boğulmasa bari

Hahaha,çok tatlısın
Emzirmek şans işi mi diyeyim ne diyeyim bilmiyorum. Göğüs ucum yeterli büyükte olmasına rağmen sütüm çok azdı. Çocuk doymadığı için emmeye tenezzül etmez mama beklerdi.:)
Yani süt olsun da her türlü emer bebişler :)

Kızlar en son 7+6 da gittim kontrole şimdi 9+4 oldum. Sizce kontrole ne zaman gitmeliyim 12+ lı günler mi daha iyi ense kalınlığı için filan ?

Ben 11+1 de gittim ense kalınlığı için. Sen de 11 haftalıkken gidebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…