2017 Şubat Anneleri

Ayni durumdayiz gecti diyorum bugun yok bulanti hortluo ansizin
He ya dünden önceki gün uyandım aaa dedim yok galiba kahvaltı mi yaptım sonra meyve fln yedim geçti sanırım dedim sigara kullanıyorum normalde ama tiksinmistim ondan bile eşim içerken bile bağırıyodum o hassasiyetler geçti gibiydi akşama doğru yine basliyo enteresan yanı

Aynen geçen hafta hergün kahvaltı yaptım iki üç gündür yine çok kötüyüm mide bulantısı öğürme başladı yine

Merhaba kızlar. Benim hormonlarda benimle dalga geçiyor resmen 2 gün iyiyim 3. gün hooop yeniden dalgalanmalar başlıyor. 3 kilo verdim. Ağustosun 10unda randevum var bakalım bebiş ne alemde. 12+1 de cinsiyet belli olur mu ki?

Aynen geçen hafta hergün kahvaltı yaptım iki üç gündür yine çok kötüyüm mide bulantısı öğürme başladı yine
Hergun farklı bisey oluyo dün mesela sağ tarafımda boslugum deriz ya orda acayip bi ağrı yaşadım vajina ya kadar aynı hizada sanki bi çizgi vardı o hizada vajinaya kadar vurdu o ağrı bugün de adet olcam gibi garip

mer
ben yaptırdım. ense ölçümü yapıldı 1 mm çıktı çok iyi dedi. burun kemiği oluşmuş dedi ama yinede kandan bakalım dedi.kan verdim cumartesi günü çıkacak inşallah
merhaba, kaçıncı hafta da yaptırdınız yani bunları? beni 2liye ve ölçümlere tam 12+0 da çağırdı. şimdi 10+5 te 4,23 cm di benim miniğimde ..

Hastaneler arasın usg günü değişebiliyor mu ya?? Her zaman gittiğim doktora göre 11+3 üm. Ama bugün tahlil için başka hastaneye gittim ve 12+0 çıktım. Kafam karıştı. Geç döllenme olduğu için son adet tarihim de net değil. 10 Mayıs olarak baz almıştık doktorumla.

Kızlar bugün doktorumuza gittik normalde 9+4 ama 10+1 olarak gözüktü kıpır kıpır oynuyordu şükür hersey yolunda. Folik asit olarak folbiol kullanıyorum ama bitince decavit yada elevit kullanacam siz hangisini kullanıyorsunuz çok fark yokmuş herhalde aralarında.

Merhaba kızlar, uzun zamandır nete giremiyordum.
Ben de ikili testi yaptırmak için dün gittim 12+6 da gitmiş olduk. Cinsiyet için de büyük ihtimal erkek dedi.
Hep erkek geçiyordu içimden :)

Yani kafam şundan karışıyor kızlar bu durumda eğer bugün gittiğim hastane usg sine göre haftaya cumartesi ikili teste 13+2 de gitmiş olacağım. Sanki bana geçmiş gibi geliyor.

Canım o pazardan sonra benim de öyle oldu ama benim feci şekilde bi sancı vurdu yığıldım kaldım bacaklarimin ustunde sonra az kan geldi çok korkmuştum hatta dusuyo bile dedim ama şükür bisey olmadı ama rahim kasiliyodu aşırı kanama olmayınca korkmayın diyo zaten Dr lar

Daha iyiyim canım ama yatiyorum işte dün biraz kalktim agrim arttı kalkmasam ne yapcam ki burda kimsem yok yardimcim biri yok kendi işimi mecbur kendim goruyorum Allah a emanet artık o geceyi atlattım çok şükür

Benimde bakmaya doğru baskı yapan bir ağrı oluyor arada. Enfeksiyon sorunum da yok. Korkuyorum kötü herşey mi diye. Sonra kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum bebek büyüyor o baskı yapıyordur belki diye

maşallah ultrasonda baya net çıkmış bebiş
ben de erkeğe benzettim sanki ay merak ettim şimdi

benimkiler de bi kız bi erkek olsa ne muhteşem olur

Benim de kasılma var çok feci belime de vurdu. Canım sıkılmıştı biraz hemen etkileniyor nasıl birsey bu ya

Canım elevit için içinde bazı yağlar var diye yazıyordu bu forumda. Ben 6. Haftamdan beri decavit kullanıyorum. Bol c vitamini de almamız lazımmış. decavit te hepsi var

Canim doktora gittiğinde gebelik kaydını yapıp sağlık bakanlığına yolluyor ordan da aile hekiminin kaydına düşüyor canım.

3 müüüüü maşallahhh ozaman tecrübelerinden yararlanmak isterim :) yaş araları ne kadar? benim de ikinci 16 ay olcak araları
Tabiki her zaman. Birinci ile ikinci arasında 25 ay var iki ile üç arasında 2.5 yaş olucak sanırım. .yaş farkının az olmasindan korkma başta biraz zorlar ama sonrası için çok iyi olucak bi kere iki çocuk büyüyecektir ki bu da gerçekten iyi bi şey şimdi anlıyorum. Üçüncü bize sürpriz yumurta oldu valla ben de soktayimmm yani.inşallah sağlıklı uzun ömürlü bi kız olur da bari mutlu olurum çok çok. Tabi herseyin hayırlısı olsun

Kızlar elevitin içinde domuz jelatini olduğunu firma kendisi de açıklamış. Uzun zamandır bilinen Bi durum bu. O yüzden bu konularda hassassanız tercihinizi ona göre yapın derim..

Aynen ya bugün şuan adet oldum olacam gibi ve vajina da acayip bi ağrı var dokunuyor gidiyo dokunuyor gidiyo bide enfeksiyon dan supheleniyorum şuan acayip öyle mi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…