2017 Şubat Anneleri

Kizlarrr bende cinsiyet tahmini istiyorum dun gittim ama ogrenemedim haftaya ikili tarama yaptiracagim belki gozukur ama soylerler mi bilmem ultrason resmimi atiyorum tahminleri bekliyorum, babasi erkek diyor abisi kiz diyor bende kiz istiyorum ama etrafimdakiler erkek dedigi icin banada erkek gibi geliyor oysa ki ruyalarim da hep kiz goruyorum

yerım ya minnak nası tatlı ben kız gıbı gördüm

Kızlar benim gece yaptığımı duysanız :KK70:
Kafayı yiyorum galiba :confused:

Gece uyurken diğer tarafa dönüyordum biraz uyanır gibi oldum. Yatağın da biraz alt tarafında yatmıştım. Rüzgar oraya vuruyor diye :KK48:

Eşim de dizini katlamış tam karşımda duruyor 10 cm var yok gözümle eşimin dizi arasında. Onu bebek kafası zannettim ne geziyor bu bebek burda diyorum gece gece :KK70:

Sonra bir baktım ve gerçeği gördüm :rolleyes:
Ne çok düşünür oldum bebekleri yaa :anneadayı:
Sen bir de doğduktan sonra gör olacakları:)

Arkadaşlar sağlık ocaklarına gidip gebe kaydı yaptırmamız gerekiyormuş beni aradılar telefonla gebeymişsiniz dediler şaşırdım evet dedim nasıl öğrendiklerini sormadım en kısa zamanda gelin dediler bu konuda bilgisi olan varmı sizde yaşadınız mı.

Arkadaşlar sağlık ocaklarına gidip gebe kaydı yaptırmamız gerekiyormuş beni aradılar telefonla gebeymişsiniz dediler şaşırdım evet dedim nasıl öğrendiklerini sormadım en kısa zamanda gelin dediler bu konuda bilgisi olan varmı sizde yaşadınız mı.

beni henüz arayıp soran yok. sağlık ocağı nerde onuda bilmiyorumki :işsiz:

günaydın cici anne adayları.... ben yoruldum artık kendi vucudumu taşıyamıyorum isyan etmiyorum ama kaldıramıyorumda.. oğlum bugün benimle dur dedi anne duramadım 9 yaşında erken gelirim dedim erken gelincede uyuyosun diyince hepten bittim. ama yapamıyorum ne kadar dinç gözüksemde bitap düşüyorum ne yapıcamı şaşırdım :KK43:(
Hep aynı cnm benim ilk hamileligim çok şükür yoksa çok zor işten geldim bişiler yedim ve sabaha kadar uyudum tekrar işe geldim ve kötü hissediyorum midem bulanıyor gene az bel ağrım var ve evde hiç bişi yapmadığım halde böyle yemek temizlik vs her şey eşimde nolucak bu halimiz acaba allah yardımcın olsun cnm inşallah

Hep aynı cnm benim ilk hamileligim çok şükür yoksa çok zor işten geldim bişiler yedim ve sabaha kadar uyudum tekrar işe geldim ve kötü hissediyorum midem bulanıyor gene az bel ağrım var ve evde hiç bişi yapmadığım halde böyle yemek temizlik vs her şey eşimde nolucak bu halimiz acaba allah yardımcın olsun cnm inşallah
amin canım inşallah :KK200:

kızlar yarın 11+4 oluyorum acaba cinsiyeti belli olurmu doktora gidicemde :)) eşim rüyasınında erkek bebek gördü tersimi çıkar acaba :KK70:
Inşallah belli olur canım ben 12. Haftayı bekliyorum gitmek için bakalım çok heyecanlı süreç erkekse erken belli olması daha muhtemel. Benim eşimde erkek gibiler diyo bende bi kız bi erkek istiyorum hayırlısı bakalım

Canım Dr a gittiğimiz için orda gebe diye giriş yapılıyor ya buda aile hekimlerinin sisteme yansiyomus ben izmitten Ankara ya gelin geldim ve sağlık ocağına hiç işim dusmedigi için gitmemistim kaydim hala izmitte gorunuyomus beni izmitten ebe aradı gebeymissin diye :KK70: nerden biliyonuz dedim dediğim gibi anlattı sisteme dusuyo diye bence de git kaydını yaptır ben kalp atışını duyunca gitmistim

Günaydın hanımlar Nasılsıniz. Yarın doktora gidiyorum. Salı günü gidecektim doktorun işi çıktı bizi cumaya aldı şimdi 12+4 olunca cinsiyeti bilir diye düşünüyorum. Ay çok heyecanlıyım. Bulantılarim geri geldi. Bu iş birax daha sürecek gibi.benim için 15. Haftanın bitmesi önemli tam hamiş oluyorsun o zaman.
Mavi-Pembe canım korkma normaldir. Kasılma yoksa problem yoktur inşallah. Geçmiş olsun yine de.
Erva meleğim hoşgeldin hayırlı olsun ikizler. Cok mecarali günlerin olucak belli. Bir arada büyürler. Ben de 3. Ye hamileyim 3 çocuklu olucaz biz de.hayırlısı.
Loveali nasıl oldun canim.
Kızlar herseyi okuyorum da herseye cevap yazamıyorum. İnanın zamanciklar buluyorum burayı okumak takip etmek için
3 müüüüü maşallahhh ozaman tecrübelerinden yararlanmak isterim :) yaş araları ne kadar? benim de ikinci 16 ay olcak araları

bizimkide valizimi topla anneanneme gitcem dio. eşime demişki annem kendisiyle bebeğine ayrı ev bulsun . ben bide risk var diye hep yatmak zorundayım eskisi gibi oynayamadık gezemedik bunun suclusu olarak bebegi göriyor :KK43: evet alt kisimda bii cıkıklık oldu cıkmaya basladı karnım. hem cıksın artık eşim göbeğin niye yok diyip duruyor. baya ara verince herseyi unuttuk ilk çocuk gibi oldu

bende 12+0 da gidecem 11-14 haftalar arası yapılıyor zaten

biraz gec ama ben o saatte uyuyordum :-) hayırdır nıye o moddasın

ayyy masallah cok guzel ya bizde istedik ikiz kısmet olmadı hayırlı olsunn canım
Sklmistim biraz bide surekli farklı şeyler basliyo ondan o moddaydim mesela iki gundur kahvaltı yapıyorum aman aman olmasa da doyabiliyorum öğlen meyve mi yiyebiliyorum akşama doğru yine ogurme tiksinme basliyo dusunuyodum öyle :işsiz:

Günaydın hanımlar Nasılsıniz. Yarın doktora gidiyorum. Salı günü gidecektim doktorun işi çıktı bizi cumaya aldı şimdi 12+4 olunca cinsiyeti bilir diye düşünüyorum. Ay çok heyecanlıyım. Bulantılarim geri geldi. Bu iş birax daha sürecek gibi.benim için 15. Haftanın bitmesi önemli tam hamiş oluyorsun o zaman.
Mavi-Pembe canım korkma normaldir. Kasılma yoksa problem yoktur inşallah. Geçmiş olsun yine de.
Erva meleğim hoşgeldin hayırlı olsun ikizler. Cok mecarali günlerin olucak belli. Bir arada büyürler. Ben de 3. Ye hamileyim 3 çocuklu olucaz biz de.hayırlısı.
Loveali nasıl oldun canim.
Kızlar herseyi okuyorum da herseye cevap yazamıyorum. İnanın zamanciklar buluyorum burayı okumak takip etmek için
Ay cok sukur kasilma yok canim
günaydın cici anne adayları.... ben yoruldum artık kendi vucudumu taşıyamıyorum isyan etmiyorum ama kaldıramıyorumda.. oğlum bugün benimle dur dedi anne duramadım 9 yaşında erken gelirim dedim erken gelincede uyuyosun diyince hepten bittim. ama yapamıyorum ne kadar dinç gözüksemde bitap düşüyorum ne yapıcamı şaşırdım :KK43:(
Benimde 7 yasinda oglum var bende aartik eski enerjik hali!e donmek istiyorum
Günaydın kızlar..Takip ediyorum hep ama yazamadim uzun zamandır herkes umarım.iyidir biz çok şükür iyiyiz artık 12+2 olduk yarın randevumuz var daha ikinci kez gidicem doktora (çok sık gitmek istemiyorum bir problem olmadıkça)çok şükür bu zamana kadar bulantı hariç bi sıkıntımız olmadı.Yalniz dün garip birşey oldu hayatımda ilk defa yaşadım acaba ben mi yanildim dye dusunuyorum tam göbeğinin alt kısmında içerde karın seyirmesi gibi kipirdama oldu sabah ve akşam hareketleri hissetmek zor deniliyor ama acaba olabilir mi dedim kii:dondurma:
O bnedede oluyor icinde bibisey kayiyormus gibi gulerler diye kimseye soyleymiyprum :-)
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha hiç görmezsin kanama :)))
Çok heyecanlanıyor insan görmek için nasıl birşey yaaaa :confused:

2. Ve 3.çocuğu olacak anneler Allah yardımcınız olsun çok zor yani benim ilk çocuğum olacak inşallah ama şimdiden düşünüyorum nasıl yaparım diye :KK12:
oyy sorma hergun gorsem yok deemem

Sklmistim biraz bide surekli farklı şeyler basliyo ondan o moddaydim mesela iki gundur kahvaltı yapıyorum aman aman olmasa da doyabiliyorum öğlen meyve mi yiyebiliyorum akşama doğru yine ogurme tiksinme basliyo dusunuyodum öyle :işsiz:
Ayni durumdayiz gecti diyorum bugun yok bulanti hortluo ansizin

X