2017 Şubat Anneleri

Kızlaaarr yüzü çirkinleşen var mı benim ki çok berbat oldu böyle sivilcemsi şeylerle doldu suratım

Vişne bana da çok iyi geldi. Marul u deneyeceğim. Düşününce canım çekti nedense :)

Bendensin sende, bende vişne suyu içiyorum geçiyor gibi okuyo ama devam hatta şuan yemek yapmış Komşum koku evi almış gidiyo böğüre böğüre geziniyorum
Şeninde az kaldı bide sevmediğim ama yine bastıran bişey var bardak çorba kremalı tavuk olanından.ilk 3 ay izin verdi. Yani Arada bir iyi oluyor.

Bendensin sende, bende vişne suyu içiyorum geçiyor gibi okuyo ama devam hatta şuan yemek yapmış Komşum koku evi almış gidiyo böğüre böğüre geziniyorum

bazen apartmana girmek bile istemiyorum koku yüzünden.insallah gececek diye diye 12 haftayı bitirdik de bakalım ne zaman eski halimize doncez?

benim de 2.gebeliğim ve kızım 23 agustosta 2 yasını bitirecek.inatlasmalar bizde de basladı.bende de catlaklar bir anda cıktı anlayamamıstım.ay yazdıkların o kadar tanıdık ki üzerine bir sey yazamayacagım :) ben de bulantı var devam eden

Doktora Maraş ta mi gidiyorsun?

Benim kafam karisti gittigim hastanenin dogumhanesi iyi değil falan diyorlar
Evet cnm maraşta gidiyorum. Ben hastanede çalışıyorum o yönden şanslıyım biraz hastanenin ve dr un her şeyini biliyorum çok şükür. Sen hangi hastaneye gidiyosun söyle istersen bi araştırma yapayım

bazen apartmana girmek bile istemiyorum koku yüzünden.insallah gececek diye diye 12 haftayı bitirdik de bakalım ne zaman eski halimize doncez?
Aynen bakalım. Eskiler çatır çatır 7-8 tane doğruyodu biz 2 tanede yerle bir olduk deliracaaaammm en sonunda . doktor ilacı sürekli içme dedi ama içmeden olmuyor bugün sabah içmedim izin alıp eve gelmek zorunda kaldım nalları diktim yani

Ne güzelll çok şanslısın gerçekten

Hatem hastanesine gidiyorum doktorum da nazire Dağdelen öztürk çok memnunum ama çok kalabalık

Bi de hemşireler iyi değil diyorlar

Ne güzelll çok şanslısın gerçekten

Hatem hastanesine gidiyorum doktorum da nazire Dağdelen öztürk çok memnunum ama çok kalabalık

Bi de hemşireler iyi değil diyorlar
Tamam cnm bi soruşturayım bakalım. Ama dr undan memnunsan iyiyse gerisi pek önemli değil gerçekten önemli olan o aslında gerisini düşünme

Ben normal doğum sever bir doktor olsun ilgi alaka olsun isterim. En korktuğum doktorun doğuma gelememesi
Evet o çok önemli her hastanede her dr gece gelmiyo doğumlara onu bilmek lazım dr unla konuştun mu o nasıl çalışıyomuş?

Ben normal doğum sever bir doktor olsun ilgi alaka olsun isterim. En korktuğum doktorun doğuma gelememesi
Normal doğumda doktor kadar ebeler de önemli doktor sadece doğum başladığında geliyor. Mutlaka araştır derim. İlk doğumum normal oldu doğumhanedeki herkes çok iyiydi bana kalsa sezeryana dönmüştü beni ikna ettiler. 9 saat sancı çektim belimi bile ovdular sürekli. Doğum başladı yok yapamıyorum gücüm kalmadı ama bir kere bile karnımdan bastırmadılar istemiyorum diye. Hep moral moral doğurdum sonunda. Doktor sadece Doğum esnasında yanımdaydı ama o da hiç yanımdan ayrılmadı.O yüzden doktorlar sezeryan istiyorlar bir kişi için hastalarını bekletmek istemiyorlar tabi.

Selam güzel anne adayları

Şuan 13-14 haftalık olanlar gobeginiz çıktı mı? Bir ay sonra kızkardeşimin düğünü var baska şehirde kıyafet alıp öncesinde gidicem ama karnım buyur mu acaba diye kararsizim...

Çatlaklar konusunda bir arkadaş yazmış aktrdan ben almistim o yağları bir ikisi eksik bende işe yaramadı maalesef son ay çatır çatır catladim

Bebisimi 7+2 dw gordum en son iki hafta önce. Benim 6 yasinda küçük ergenim ben hazır değilim o çocuğu geri teslim edin diyor :):) daha küçük çocuğu olanlara sabir diliyorum....

Bayanlar az önce sol kasığıma bir ağrı girdiki ayağa kalkarken , çok kötü oldum acaba birşey olurmu ( haftaya randevum var acaba yarın gitsemmi başka doktora (

Her dr için geçerli değil cnm bu kesinlikle her de sezaryen istiyo diye birşey yok normal doğum için uğraşan savunan dr lar da var ön yargılı yaklaşmayın

1küçük kavanoz salatalık turşusu yedim herşey iyi güzeldi oh iştahlı bişi yedim dedim yarım saat geçmeden kustum ne yapcammmm ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…