2017 Şubat Anneleri

Selam kızlar . bulantı kusma ve bas dönmesinde hastanelik oldum serum taktılar yazamadım hiç buraya. sizler nasılsınız

İlk aylar silikon uç ile emziriyor ucu olmayanlar. Belki bebek emdikçe çıkar...

Yok canım şimdilik -2 deyim. Benimde dr.um kilo almamı yasakladı. Toplamda 7 kiloya izin verdi sadece. O yüzden dikkat etmem lazım
neden kilo almanoı yasakladı kilolumu hamile kaldın ?

Gunaydin kızlar evet ya burda yemek yada meyve ismi paylasmayalim bende dün akşamdan beri kereviz arıyorum.Gece rüyamda bile koca koca kereviz gördüm. Bugün belki bulabilecegim bir yere goturcek eşim,insallah bakalım :)
Pardon canım haklısınız ya benimde sonradan aklıma geldi ben bulamadım sen bulursun inşallah

Selam kızlar . bulantı kusma ve bas dönmesinde hastanelik oldum serum taktılar yazamadım hiç buraya. sizler nasılsınız
Çok geçmiş olsun canim. İnşallah geçer bu gunler de rahat ederiz. Ben de bugun çıkardım yine.yine tekrarladı bulantılar soda içince rahatliuorum sadece. Çocuklara yemek yefim ek bile çok zorrr

Cnm ben turkce ogretmeniyim mumkun oldugu kadar az ders saati almaya ve 8.sinif almamaya calisacgm cunku 8ler 2.donem ogretmen degisikliginden etkilenir diye dusunuyorm tabi bu bmm fikrim idare ve diger branslarin talepleri ile sekillenir gerisi

Kızlar mrb bir haftadır sarı akıntım başladı bugün daha çoğaldı gibi korktum wc ye koştum kanamam oldu diye sarı akıntı yanma kaşıntı yok sadece akıntı var sizde de oldu mu daha doktor kontrolüm bir hafta sonra başka ilçeye gidiyoruz burda kadın doğumcu yok sizce ne yapayım bebeğimle ilgili midir bu durum teleşlandım

Benim de sabah bulantılarım devam ediyor. Kahvaltımı etmeden 1 posta çıkarıyorum. Gün içerisinde ise sürekli midem yanıyor. İlk 3 aylık dönemde 1 kg verdim ama son günlerde karnımın büyüdüğünü hissediyorum. Pantolonlar sıkmaya başladı. 1,63 - 55 kg 'yum.

Ne kadar karıştırdın bu yağlardan arkadaşım? Belli bir miktarı var mı yoksa hepsi aynı miktarda mi olacak?

Ben de branşciyim ilkokulda çocuklar çok etkileniyor bırakıp gidince zor olacak ama napim

Ne kadar karıştırdın bu yağlardan arkadaşım? Belli bir miktarı var mı yoksa hepsi aynı miktarda mi olacak?

Ben de branşciyim ilkokulda çocuklar çok etkileniyor bırakıp gidince zor olacak ama napim

hımmm yazmamışım :) ben hepsinden birer şişe aldım. Şişelerin hepsini boşaltıp karıştırdım yani hepsinden aynı miktar.

Benim gibi şiddetli bulantısı olan arkadaşlar vişne bana çok iyi geldi hele az şekerli kompostosu süper ki su içemediğim için sıvıyı bu şekilde alabiliyorum. Bide marul az tuz bide limon harika tabi bunları deneme yanılma yöntemiyle buldum. İlaç kullandığım halde geçmeyen inatçı kusmalarım biraz hafifledi. Kabızlık içinde aç karnına az da olsa kirazı deneyin pişman olmazsınız.

merhaba kızlar,
cocuktan yazmaya fırsat dahi bulamıyorum. 2 yaş sendromlu erken ergenlik doneminde oğlum cıldırdı sanki sakiin diingin cocuk gitti herşeye hayır diyen bir ufaklık oldu...
geçen hafta kontrole gittik. 9. hafta bitmiş. iyi görünüyordu. 3 hafta sonra ikili teste çağırdı. dr a daha öncesinden de çok güvendiğim için gideceğim. bulantı kusma vs yok... kan değerlerim de cok iyi çıkmasına rağmen sık sık tansiyonum düşüyor ve halsizleşiyorum. karnım morluklarla doldu, kan sulandıcı iğneler daha çok canımı yakıyor. ev işleri askıda yemek deseniz cocuğumu doyuracak kadar eşim ve ben atıştırıyoruz genelde...
tüm mesajları okuyamasam da başlıca konular bulantı için her ihtimale karşı rennie diye bir şurup verdi. ben kullanmadım nasıl etkisi olur bilmem.
çatlak için sadece şunu söylemek isterim 8. ayın içinde bir gecede çatlamıştım. ilk zamanlar çok yadırgasam da şimdi oğlumun yegane izleri :))
ilk hamileliği olanlar olabildiğince tadını çıkarın :)) hayatınızda ve sizde çok şey değişecek, umarım hep gönlümüze göre olur mutlu anneler...
ikinici cocuğu bekleyenler bol sabırlı günleriniz olsun. yanınızda yardım eden birileri varsa ne ala :)

Bende ilaç almama rağmen bulantum gecmiyo arada cikariyorumda bana hiç birşey iyi gelmedi insallah gecer 12 hafta oldu halen ayni 3 kilo verdim bile

Bende ilaç almama rağmen bulantum gecmiyo arada cikariyorumda bana hiç birşey iyi gelmedi insallah gecer 12 hafta oldu halen ayni 3 kilo verdim bile
Senin gerçekten az kalmış. Hiç bişey iyi gelmiyor bende de öyle hiç bişey alamamaktansa hafifletiyor. Deneme yanılmayla mutlaka bişey az da olsa iyi gelir. Emin ol mide boş ken çok daha kötü oluyor.

Bendensin sende, bende vişne suyu içiyorum geçiyor gibi okuyo ama devam hatta şuan yemek yapmış Komşum koku evi almış gidiyo böğüre böğüre geziniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…