2017 Şubat Anneleri

Dr muhabbeti senden çıkmışsa çıkmış ben sana mı yazmisim bi bak sadece erkek Dr tercih ettik diye millete din dersi bile vermeye kalkan sensin yorumlarına bak tekrar kendin komik olma ban mi yicez ??? Banlicak kişi önce bi baksın konuşmalara kim kimi tahrik etmiş yada seçiminden dolayı hala konuyu uzatmış ?? Önce buna baksın sonra banlasin pek umrumda değil yanı ayrıca saygı uslup bilmem neden bahsediyorsun bana hakaret varı şeyler yazan sensin küçümseyen de sensin ne sanıyorsun kendini teshisler fln ??? Bi söz var onu yazmicam ama uygulucam yaz dur şimdi

önce kendinizi,üslubunuzu düzeltin sonra dünyada kalıcı işlere girişin derim.
evet rica ediyorum alıntı yapmayın çünkü algı sorunu yaşayan insanlarla prensip olarak iletişim kurmak istemiyorum ilk mesajlaşmamızda durumunuzun vahimliği hakkında bilgi sahibi değildim sonradan farkettim malum müneccim filan değilim..anladım artık idrak ettirdiniz yaka silktirdiniz tebrikler..

Uslubumu karsimdakine gore ayarliyorum önce sen düzelt bana teşhis koymaya kalkma sonra bende düzgün uslup bekle ikincisi hanı burası sosyal medyaydi yazdığın msja cvp verme hakkı bende var durum vahim ligi bilmem ne diyerek tahrik eden sensin önce kendi vahimligine bak bence benim kadar da sen yaziyosun farkindaysan madem çok usluplu düzgün bi insansin cvp yazmama büyüklüğü goster o zaman :)

Bayanlar göğüs uçlarım ve etrafı anormal derecede kaşınıyor koparsam yeridir yanı o şekilde .. Normal mi bu haftalar çözemedim süt hormonu düşüğe sebep olurmu
Ufff o bende de var kasiyamiyomda ama göğüs uçlarıyla fazla oynamak rahmi uyariyomus sanırım nete bak istersen bi o yüzden kaşıntı normalmiş dokunmamaya çalış

Ufff o bende de var kasiyamiyomda ama göğüs uçlarıyla fazla oynamak rahmi uyariyomus sanırım nete bak istersen bi o yüzden kaşıntı normalmiş dokunmamaya çalış

BENDE KAŞIMIYORUM SOĞUK SU İLE YIKIYORUM SÜREKLİ BANYO YOLLARINDA KALDIM. RAHMİ UYARMASI KÖTÜ BİR DURUUMMU .. GERÇİ BENDE BİRŞEY UYARDIĞI YOK İLİŞKİDEN BİLE TİKSİNİYORUM.

BENDE KAŞIMIYORUM SOĞUK SU İLE YIKIYORUM SÜREKLİ BANYO YOLLARINDA KALDIM. RAHMİ UYARMASI KÖTÜ BİR DURUUMMU .. GERÇİ BENDE BİRŞEY UYARDIĞI YOK İLİŞKİDEN BİLE TİKSİNİYORUM.
Ya ilerleyen dönemler için mi deniliyor bilmiyorum ama gogus ucu kasintisi diye girdigim sitede okudum göğüs ucu kasintisi normal süt hormonlarindan kaynaklanıyor fakat çok oynanması rahmi uyardığı için dusuge erken doğuma sebep olabiliyo gibi bi yazı yazıyordu bende etrafını azcik kasiyarak bunu dindirmeye çalışıyorum uyarma diye de sanırım cinsel yoldan bahsetmiyo iliski bende istemiyorum bulantim çok olduğunda eşim den bile uzaklasiyorum opmesine bile tahammül edemiyorum

inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı. bugün de kahverengi geliyor tuvalete gittikçe yalnız bir parça pıhtı geldi dün gece ve o beni korkutuyor biraz. yatıyorum sürekli. su içince direkt çıkartıyorum. aslında çokk susuyorum ama içmeye korkuyorum

Canım pıhtı gelmesi Allah korusun .... Dr a git ilaç fln başlamadı mı sana ??? Dr a git bence

Arkadaşlar biz birbirimize yardımcı olmak için burdayız, kader arkadaşıyız. Benim 2 yaşında bir kızım var ve burdan tanıdığım imsanlarla görüşüyorum. Kızım için oyun arkadaşlığı benim için yeni dostluklar kuruldu. Birbirimizi üzmeye değmez, hamile insanın derdinden hamile insan anlar. Herkes birbirinden olumlu elektrik de alamaz en iyisi tartışmamak, kendini üzmeye değer mi?

selam kizlar bende bi soru sorayım.
Nefes darlığı yorgunluk mide bulantısı genel sorunlar evet ama ben gibi baş ağrısı çeken var mı?
11+4 Günlüğüm şu an ve iki kez parol içmek zorunda kaldım bu zamana kadar.
Ilk gün o ağrıyı yaşıyorum geçer diye uyku bile uyutmuyor sabah da devam ediyor. Icmesem 3 gün sürdüğü oluyor. 4 yaşında kızım var ona bakamayacak duruma gelince mecbur almak zorunda kalıyorum

çok haklısınız 'herkes birbirinden olumlu elektrik alamaz' ama haksızlığada tahammül edemiyorum bir yerde :) bu yüzden uzadı bir hayli kusura bakmayın rica ediyorum.

Var var 3-4 gundur özellikle daha çok yaşıyorum ama hepsi normalmiş bunların

en iyisi :)

SENDE BENDENSİN allah hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin.

işte bende öyle birşeyler okumuştum düşüğe sebep olur diye ama delircem artık piskolojim bozuldu bundan eminim düşcekmi kalcakmı o düşürürmü demekkten düşünmekten delircem arkadaşım benimle aynıydı bebeğinin kalbi durmuş kürtaj olacak şimdi bunları duydukca benim hormonlar deliriyo. burası biraz daha rahatlatıyor beni

Aynen canım şeytan işte vesvese veriyo surekli inş Allah in izni ile sağlıklı güzel şeyler yazarız hep buraya ama sanırım burası rahatlattigi kadar da kafamizi yoruyo burda bi iki kişi öyle şeyler yaşadı ve kendimi Dr da buldum ustuste gidince Dr um netten uzak dur bu kadar evham iyi değil dedi herşeyden bisey arar oldum bende hergun Dr a gidesim var

Kizlar hafta hafta okunması iyi gelen Esmaü’l-Hüsnalar:
5. Hafta: el-Muhyî, el-Habîr
6. Hafta: el- Bâri, el- Velî, el- Vâlî
7. Hafta: el- Mü’min , el-Mâni
8. Hafta: el-Mübdi, el- Musavvir
9. Hafta: eş- Şâfi, el-Şekûr
10. Hafta: el- Bâkî, el-Müyessir
11. Hafta: es-Semî, el- Adl
12. Hafta: el-Hâlik, el- Hallâk, el- Fâlik
13. Hafta: en-Nâsır, el-Müsteân
14. Hafta: el-Bedî, el-Muhsin
15. Hafta: el-Mütekebbir, el- Kuddûs,
16. Hafta: el-Celîl, Zü’l celâli ve’l ikrâm, el- Muktedir, el- Melîk
17. Hafta: el-Hafîz, el –Vâris
18. Hafta: el- Hakîm, el-Hakem
19. Hafta: es- Sâni, el-Vâsi
20. Hafta: el- Cemîl, el-Cebbâr
21. Hafta: el-Kaviyy, el-Vehhâb
22. Hafta: el-Müneccî, el-Mucîb
23. Hafta: el- Câmi,el-Kâim
24. Hafta: el-Mukaddim,el-Muahhir,, el-Kâfî
25. Hafta: el-Halîm,el-Alîm, Allâmü’l-guyûb
26. Hafta: el-Basîr,es-Zâhir,el-Bâtın
27. Hafta: er-Rakîb, es-Selâm
28. Hafta: Rabbü’l-âlemîn, el-Müheymin
29. Hafta: es-Samed, el-Mükevvin
30. Hafta: el-Kâdir,el-Afüvv,el- Gafûr
31. Hafta: el-Mukît,el-Muhît, el-Mümid
32. Hafta: er-Rabb,en-Nâfi,ed-Dârr
33. Hafta: el-Latîf,el-Berr,el-Mâcid,el-Metîn
34. Hafta: el-Kebîr, el-Müteâl, el-Aliyy
35. Hafta: er-Rahîm,er-Raûf,el-Vedûd
36. Hafta: el-Hayy, el-Kayyûm
37. Hafta: el-Azîz,el-Kerîm
38. Hafta: el-Vekîl, Zü’l-eman
39. Hafta: er-Rezzâk,er-Rahmân, el-Bâsıt
40. hafta: el-Vâcid, el-Fettâh

Özellikle sağlıklı olması için El-Mussavir'i çok çekiyorum ben tavsiye olunur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…