2017 Şubat Anneleri

Belli bi sayısı varmi

Bulantı ve kusmaların geçmesini Dört gözle bekliyorum

kızlar çay kahve olayını ne yapıyorsunuz. bulantı hafifleyince 1 haftadır çay içiyorum ..günde 1 çay bardağı nescafe içtim..içim rahat değil. Çayıda günde 2 çay b ardağı felan içmeye başladım

evet doğru o da var,

Ben kendimi kasmıyorum çay içiyorum. Kahve sevsem bir tane içerdim günde ama sevmiyorum. Yemekte ayran içiyorum ama olmuyor eşimin kolasından içiyorum ne yapayım canım istiyor. Ama tatlı yemiyorum ilkinde şeker çıkınca uslandım zaten bu sefer onu da istemiyor ya canım.

Son düzenleme:
Ben tam bi nescafe manyağıydm. Sabahlari işe gider gitmez ilk işim kahvaltidan önce 1 bardak nescafe içmekti çayla ztn pek aram yoktu ama hamile olduğumu öğrenince bıraktım bazen çok özlüyorum t.kahvesini de onu da ama bulantilarim devam ediyor benm..Arada kacamak yapilabilir bence 200 mg caffeini gecmemek kaydiyla..

Bayanlar göğüs uçlarım ve etrafı anormal derecede kaşınıyor koparsam yeridir yanı o şekilde .. Normal mi bu haftalar çözemedim süt hormonu düşüğe sebep olurmu
Benimde kaşınıyor krem filan sürüyorum rahatlıyor çok büyüdüler zaten catlamasinlar bide. ..

Selam kızlar,

Doktordan geldim 12+4 haftalık gelişimi yaklaşık bi hafta önde. Cinsiyeti için bir ay bekleyin dedi, tahminini sorunca kıza benziyo kesin olmamakla birlikte.sağlıklı olsun da cinsiyet çok önemli değil.bugün doktor sıramı beklerken yine endişeli bi bekleyiş içindeydim artık bunu kendime yapmak istemiyorum ama elimde değil hareketleri başlayınca rahata ericem sanki ikinci çocuğum değil hala ilk hamilelik gibi

maşallah, allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder sana inşallah.

Canım pıhtı gelmesi Allah korusun .... Dr a git ilaç fln başlamadı mı sana ??? Dr a git bence
maalesef ilaç vermedi. çünkü ilaç kanamayı durduruyor sadece ve düşüğü engellemez dedi. kanamam yok sadece kahverengi var. o da önceki kanamanın artıklarıymış. bu parça da öyleydi diye düşünüyorum. parça derken pıhtıydı yani adet döneminde olan rahim duvarı parçası

Hmm anladım canım hayırlısı inş su riskli dönemleri hayırlısıyla sağlıkla atlatiriz bakalım Rabbim hepimizin meleklerini bizlere bagislasin

Bende nescafe yı çok severdim ama hamile kaldigimdan beri hiç icmedim bu ara bicanim cekiyo gibi icmiyorum çayı da seven biri değildim sadece kahvaltıda öyle açık bi fincan iciyorum

Çayımı da günde bir fincan Türk kahvemi de içiyorum ben nescafeyi çok severdim sadece onu içmiyorum onun dışında bir kısıtlana yapmadım

Selam 9+0 dan. Bugün çok çok mutsuzum. Eşim memur, yıllık izinler iptal edildi, eve tıkılıp kaldık yaz günü diye dün bütün gece ağladım.
Kokulardan da nefret ediyorum. Ben evimde kokan şeyleri pişirmiyorum ama üst komşum sağolsun ne pişirse kokusu bizim evde. Şuan kızartma yapıyor evde böğüre böğüre öğürüyorum. Bütün camlar açık, davlumbaz da çalışıyor ama faydasız.

rica ederim canım iyi tatiller
Aranızda anti tsh tahlili yaptıran var mı?
Ben 7 yıldır hipotiroidiyim hiç öyle bir test yaptırmadım. Ama 100lük ilaç tsh değerimi düşürdü diye 75lik kullanmaya başladım bu kez de t3 düştü

Endişe, stres daha zararlı sakin kalmaya çalış

Benimde kaşınıyor krem filan sürüyorum rahatlıyor çok büyüdüler zaten catlamasinlar bide. ..
Benim de biyüdüler korkuyorum zaten çatlak var. Lierac aldım internetten, başlayacağım artık

Merhaba kızlar 10 haftalık olduk bugün tam biz bişi soracağım ben süt alıp kendim yoğurt ve kefir mayalıyordum Hamilelikte pastorize olması daha iyi falan diye bişiler okudum sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Ben çayı çok severdim tek başıma bile olsam demler içerdim ama şimdi içemiyorum biran önce geçer inşallah sıkıldım çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…