2017 Şubat Anneleri

canım başın saolsun çok çok geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda saglıklı bir bebek nasip etsin inşallah

kızlar selam
henüz bebeklerimizin cinsiyeti için erken ama etrafınızda çin takvimi tutmasıyla alakalı neler duydunuz?
ve siz hesaplama yaptınız mı?

Aynı durumdayız bol su iç kabız olma yeter ki. Sabah aç karnına su içiyorum faydası oluyor. Bol posalı yiyecekler yemeliyiz
ilk öğrendiğimde gebeliğimi eşimle hemen gidip tam buğday ekmeği almıştık ne güzel :3
sonra iştah gidince ekmeğin kokusu kötü gelmeye başladı burnuma ne yazık ki artık sağlıklı beslenmek bir yana dursun aç kalmayayım diye ne yiyebiliyorsam sağlıklı -sağlıksız yiyorum

bu arada kabızlığım geçti karpuz sağolsun ben çekirdeğiyle birlikte yiyorum aklınızda bulunsun belki sizede faydası dokunur ha birde başka bi arkaaşa daha yazmıştım fito adında bi krem var onu kullandım 1-2 gün içinde geçti sorunum tavsiye ederim elinizin altında bulunsun (özel bölgedeki ufak tefek tahrişlerede iyi gelir)

Serum beni de rahatlattı bi iki gundur biraz daha iyiyim

siz ciddi sıkıntıları olan bir insansınız benim tüm konuşmalarımızdan anladığım bu..

burası sosyal bir platform elbette alıntılanabilirsiniz bu durum sizi rahatsız ediyorsa burda bulunma nedeninizi sorgulayın derim..

uzattınız uzatıyorsunuz diyorsunuz her beni alıntılamanız bana cevap hakkı veriyor kendinizi ağa mı yoksa paşa mı sanıyorsunuz? siz istediğinizi söyleyeceksiniz ama ben sessiz kalacağım öyle mi? komik olmayın!

elbette alıntılayacağım çünkü bu doktor muhabbeti benden kaynaklandı kaynağı 323. sayfada bulabilirsiniz kimseyi yargıladığım yok,akıl süzgecinden geçirerek okunursa paylaşımlarım zaten başka bir anlam çıkarılması imkansıza yakın.

ayrıca hitap şekliniz sizi ortaya koyuyor -size ısrarla 'siz' diye hitap eden birisine 'sen' diye hitap edilmez öğrenmek için biraz geç kalmışsınız umarım öğrenirsiniz :)

ayrıca hakkımda başkalarıyla konuşuyor olmanız ciddi bir tahrik unsuru sayenizde çok gereksiz bi konuda ban yiyeceğiz. Mune

diğer bütün arkadaşlardan bu gerilim için özür diliyorum kendimde dahil zorlu bi süreçten geçiyoruz kimseyi huzursuz etmek değildi amacım kulun kul üzerinde hakkı vardır,bilinen bir yanlışı veya bilinmeyeni bildirmek hepimizin görevi elbette sonuçları kişileri bağlar, nedenleri de öyle..

Bayanlar göğüs uçlarım ve etrafı anormal derecede kaşınıyor koparsam yeridir yanı o şekilde .. Normal mi bu haftalar çözemedim süt hormonu düşüğe sebep olurmu

Günaydın kizlar Nasılsıniz bugün 12. Haftaya giriyorum inşallah ve bulantı ve kusmaya rım baya azaldı. Dünya varmış diyorum. Mesela yiyorum bir az bulantı oluyor ama geçiyor ve su icebiliyorum zorla da olsa sabah da rahat uyandım sadece biraz öğürmelerim oluyor geçecek inşallah kara göründü inşallah
Darısı tüm anne adaylarına olsun.dün ilk kez dip temizlik yaptım tabi sadece bir odayı yaptım ama ztn haftalardır bişey yapamadım bu bile çok çok iyi geldi çok sukur

Darısı başımıza inşallah.. Diş fırçalamaktan nefret ettim fırçaladıkça kusuyorum ..

Çok geçmiş olsun nasıldı korunun acili?

Kızlar bnm gibi kasık ağrısı devam eden var mı? hiç geçmiyor yaa
benim ilk haftalar böyleydi rahim genişlemesi olduğunu yazıyor okuduğum kitap bende önemsemedim, zten bu sitede de benzer yorumlar vardı fakat iki muayene önce doktoruma ne olursa endişelenip sizi arayayım dediğimde sanıyorum sizin yaşadığınız kramplardan bahsetmişti bana, hiç geçmiyorsa bence arayın bi dr.'u umarım ciddi birşey değildir.

Çok geçmiş olsun nasıldı korunun acili?
Bende sana bakiniyodum arada :) gittinmi bi daha kontrole ? Korunun acili iyi kadın doğumları hep var zaten ama takipli hastaya bakıyorlar sadece ilk bi Dr a denk geldim güvenlikten benim durumu öğrenmeye kalktı bende kizdim geri geldim ama diğer iki Dr u çok iyiydi özellikle bi fatih hoca var normalde bile gitmeyi dusunuyodum ama agri ya tayini çıkmış :)

Ya bak haddini aşma sen kimsin benim skntima teşhis koyabiliyosun ne sanıyorsun kendini dön de dünden beri yorumlarına bi bak skntisi olan kim kimsin sen ya nesin ki kendinde bana teşhis koyabilecek hakkı biliyosun bi defol git kes sesini artık çileden çıktım yanı git bi yorumuna bana benden alıntı yapma diyen sensin ilk bunu söyleyen sensin kendinle celisiyosun akşamdan beri bence skntisi olan belli geçmiş olsun ne diyim hadi kes şimdi uzatma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…