2017 Şubat Anneleri

Günaydın kizlar. Bende taşikardi ve düşük tansiyon var sanırım bu aralar baş dönmesi normalmis.
Kansizlik da sebep olabiliyormus kan sayımı yaptırmam lazım.

herşey yolunda giderken rutin kontrolde bebeğimin kalbinin aniden durduğunu öğrendim, ben bebeğimi kaybettim arkadaşlar çok üzgünüm perişan oldum
geçmiş olsun canım benimde kayıplarım oldu geçmişte çok canı yanıyor insanın ama geçiyor zamanla.Allah en kısa zamanda saglıklı gebelik nasip etsin inşallah

Çok üzgünüm canım... Ne denir bilemiyorum Allah tez zamanda sağlıkla bebeğin olmasını nasip eder inşallah.. Kanama felan mı oldu..
hayır hiçbirşey yoktu kanamam lekelenmem ağrı falan hiçbirşey yoktu normal gününde kontrole gittik ultrasonda öğrendik daha kese bile sapasağlamdı, kürtajla aldılar bebeğimi

Kızlar bugün termal otele gidiyorum bir kaç günlüğüne. Deniz olmadığı için havuza girmek istiyorum ama girebilirmiyim bilemedim. Doktorumda 3ten sonra tlf alıyormuş.
İnternette havuz temiz ise 12.haftadan sonra girilebilir yazıyor. Ben 11+5 im.
Başından belli riskim yoktu hiç. Herşey gayet iyi gidiyor.
Siz ne dersiniz ?

kan pıhtılaşma için genetik test yapılmıştı bana düşük düzeyde pıhtılaşma vardı ve kan sulandırıcı iğne yapıyordum hergün kendime ama sonradan 10 haftalık olunca doktorum artık iğneyi bırak dedi, bu kadar pıhtılaşma türk kadınlarının % 70 inde var zaten dedi ve bırakmıştık iğneyi, bilmiyorum benimde tek şüphelendiğim konu bu, sanırım hiç bıarakmamam gerekiyordu çünkü hamilelik ilerledikçe pıhtılaşma bazı kadınlarda artıyormuş, bebeği genetik teste gönderdik yurtdışına neden olduğu test sonucu gelince anlaşılacak 1 ayda gelir dediler, ama eğer pıhtılaşmadan dolayı ise doktorumdan şikayetçi olcam

canım o doktorun ben .................. :) anladın sen onu boşver takma başka doktora git ense kalınlığı normal derse eğer yaptırma bile. ben bu şekilde düşünüyorum. allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin sana.

Ben 6 haftalıkken havuz ve denizden çıkmadım 3 gün boyunca. Doktor havuz deniz serbest yorulma sadece demişti. Bir de pek ıslak kalmadım.
Bir problem yaşamadım ben.

Cok uzuldum canim benim ya rabbim guc sabir versin doktor igneni bianda mi kesti bende kullaniyorum ama benim doktorum da kesmemi keserken de iki kere iki gunde bir uc kere uc gunde bir dort kere dort gunde bir seklinde kesecegiz bianda birakilmaz dedi, zor bu durum rabbim guc versin

benim düşüncem pıhtılaşmadan oldu ama asıl neden sonuçlar gelince anlaşılacak canım evet bir anda kestik iğneleri, zaten yapılıyorsa her gün olması gerekiyormuş

kızlar dua edin bana moralim çok bozuk. kanamam oldu bugün. doktora gittim ultrasona almadı. kanama çok değil bekleyeceğiz falan dedi. bu arada İngilteredeyim ben. keşke Türkiyede olsam da düzgün doktora gidebilsem
Allah yardımcın olsun canım, bir sıkıntı olmaz inşallah, bize de yaz habersiz bırakma

Ben havuzlara normal şartlarda bile güvenemiyorum ya bn olsam girmezdim ama sen bilirsin cnm

Benim doktor folic asit dışında hiçbirşey kullandırtmıyor enteresan şekilde sizlerden öğreniyorum bende ilaç isimlerini filan..bu arada benim sıkıntım fito adlı kremim sayesinde geçti tavsiye ederim zaten çok kabız olmuyorum.
Ama aklımda bulunsun teşekkür ederim :)

Ye arkadaşım yeterli ye de istersen cips ye.bende hiçbirşey yiyemiyorumm. Geçende bir güzel hamburger yedim.kola da iciyorum azcik.napim rahatlatıyor bulantiyi
Ya mantı hayatımın temel yiyeceğidir tek geçerim dün yaptık yedim masadan kalkar kalkmaz hepsini geri çıkarttım,içli köfte bayılırım dolabımda istiflidir yok midem almıyor aklıma gelince bile kötü oluyorum ne yapim ki şimdi ben,su yok, yemek yok sadece meyve..özellikle bayan doktor tercih ediyorum ki halden anlasın ama nerde şaşırıyor birde söylediklerime ya bende mi var terslik yoksa doktorlarda mı anlayamadım
Bişey sorayım istifra ederken aynı Zamanda nefes alabiliyor musunuz? Hani kasılma halindedir ya bulantı ve istifra Kadına diyorum ki ne kadar az midemi bulandıran şeyler yaparsam su içmek gibi misal o kadar az başım ağrıyor-miğrenim tutuyor. Şaşırdı kadın sanırsın hayatında hiç istifra etmemiş

benim düşüncem pıhtılaşmadan oldu ama asıl neden sonuçlar gelince anlaşılacak canım evet bir anda kestik iğneleri, zaten yapılıyorsa her gün olması gerekiyormuş
bebek dogduktan sonra 1-2 ay daha devam edenler bile olmus igneye bende kullanıyorum doktor devam edicez dedi.umarım igneden degildir yoksa göz göre buna sebep olan doktor bunun vebalini ödeyemez.

kızlar ya bişi sorucam, konuşurken nefes almakta zorlanan var mı, uzun bişi anlatırken oturduğum yerde bile nefes nefese kalıyorum ben,özellikle öğretmenler ne yapıyor ders anlatırken böyle bir sorun yaşıyorlar mı? geçen hafta doktora soracaktım kaynadı arada haftaya soracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…