2017 Şubat Anneleri

Geçmiş olsun canim inşaallah seninle kalsın bebeğin sıkı sıkı tutunsun. Ferah tut içini dua ile..
kızlar dua edin bana moralim çok bozuk. kanamam oldu bugün. doktora gittim ultrasona almadı. kanama çok değil bekleyeceğiz falan dedi. bu arada İngilteredeyim ben. keşke Türkiyede olsam da düzgün doktora gidebilsem
cani

Ben 6 haftalıkken havuz ve denizden çıkmadım 3 gün boyunca. Doktor havuz deniz serbest yorulma sadece demişti. Bir de pek ıslak kalmadım.
Bir problem yaşamadım ben.
AA benim doktor havuz vajina floryasini etkileyen kimyasallarla dolu düşüklere sebep olabiliyor dedi izin vermedi. Benim de ağustosta tatil açıkçası sadece denize girmek istemiyorum biraz da havuzda durmak istiyordum.. eşim de yanımdaydı o da asla girmeyeceksin havuza dedi yoksa gitmeyiz diye koydu sınırı

kesinlikle katiliyorum size. ilk gebelik cok rahat ikinciye gore. benim de bir yasinda kizim var. hem onla ilgilenmek zorundayim. hem de asiri halsizim. mide bulantim surekli oluyo gece gunduz. Allah yardimcimiz olsun insallah.

ilk gebelik mi sizin.

Benim şahsi fikrim havuzun da Denizin de bir sürü mikropla dolu olduğu.. Yani bu hassas Bi dönem girilmemesi bence daha güzel olacaktır. Sonuçta aynı havuza yada denize sizden başkaları da giriyor. Kimin ne mikrop ne hastalık taşıdığı belli değil. Ben gerçi normalde de sevmiyorum ama hamilelikte hiç yapmayın bence..

Aynı ben aynı ölüyorum açlıktan
Tek farkımız yemediğim için çıkaracak bir şey yok..
Çok afedersin öğürüyorum ve içimden çıkan tek şey gaz..
Dün burada bir arkadaş dedi de 3-4 bardak vişne kompostosu içebildim..
Akşam bizim eve yakın bir hastane var oraya gideyim de dayasınlar serumu, bittim ben artık

Benim doktorum 16 ağustosa randevu verdi. Yani o gün 12+3 oluyorum. Sence biraz geç değil mi ikili tarama için falan..
onu bir hafta öne falan mı çeksem acaba ne dersin?

Cnm çok üzüldüm gerçekten 2 kaybım da benim war çok iyi anlıyorum nasıl zor bi durum olduğunu bende iğne kullanıyorum kan sulandırıcı aynı zamanda bide hapını kullanıyorum dr um herşey normal giderse normal doğum olursa ne zaman doğacağını bilemediğimiz için sonuna kadar kullanacaksın iğneyi hapı da 7. Ayda bırakıcaz dedi olur da sezaryen olursan tarih belli olacağı için 1 hafta öncesinden kesicez dedi. Senin dr niye kestirdi acaba çok ilginç yaa senin daha önce düşüğün olmuş muydu?

Pufff Allah yardımcımız olsun,beslenmek ilk üç ay çok önemli ama olmuyor ne yazık ki inşallah bebelerimize birşey olmaz,komposto fikri iyiymiş ama bana onu yapabilecek kimse yok henüz ailelere haber vermedik şimdi gel bana yemek yap desem olmayacak.. Kafam karışık bu konuda ne Zaman söylemeli ki bi yandan karnım kendini belli edince kendileri öğrensin diyor diğer yanımda çok yanlız biri gelsinde yardım etsin diyor

Canım kimseye bu konuda örnek teşkil etmek amacıyla söylemedim. Gittiğimiz otele ve havuzuna güveniyordum ben. Havuz ölçümleri yapılırken de oradaydım. O sebeple içim rahat bir şekilde girdim ama saatlerce kalmadım zaten. Bir problemde yaşamadım doğrusu.

Canım bende kanama falan yoktu doktorum en fazla haftada 1 olacak o da prezervatif kullanın dedi çünkü spermler bebeğe zarar verebilirmiş

Biz de uzun süre ilişki yaşamadık 3 hafta kadar falan sonra oldu onda da biraz ağrı hissettim o da psikolojik de olabilir uzun süre birliktelik olmadığı için de olabilir korkuyordum birşey olur diye tedirgin olunca ister istemez ağrı oluyor

Biz 3 kız kardeşten sonra erkek kardeşim oldu bizde sıfır matematik zekası ama kardeşim maşallah bizlerden iyi hem de çoğu konuda bizden başarılı
Eşiniz dert etmesinn

herşey yolunda giderken rutin kontrolde bebeğimin kalbinin aniden durduğunu öğrendim, ben bebeğimi kaybettim arkadaşlar çok üzgünüm perişan oldum

Canım benim çok zor Allah sabırlar versin inşaallah kısa zamanda tekrar sağlıklı bir bebeğin olur benim de yarın kontrolüm var korkuyorum

Hakkımızda hayırlısı

Kızlar selam,

Uzun zaman oldu yazmayalı Rabbim hepimizin hamileliğini tamamına erdirsin inşallah..

Bir haftadır tatildeydim daha önce düşük yapmış biri olarak tedirgindim ama çok şükür bi sorun olmadı balık gibi yüzdüm oğlumla birlikte denizden hiç çıkmadım desem yeri ni sorun yaşamadım kanama lekenelenme vs. Doktorum zaten havuza denize girebilirsin demişti. Sadece denizden çıkar çıkmaz şemsiye altına geçtim ona dikkat ettim.

Yarın kontrolüm var 12 haftalık olucak kısmetse. Herşey yolundaysa cinsiyete daire bi bilgi alırım inşallah doktorumdan.

Benimde bi sorum olucak benim göbeğim zaten vardı hamile olduğundan beri karnım büyüdü ama gergin taş gibi değil özellikle yatınca yumuşak unuttum ben bu işleri karnımız ne zaman gergin olucak acaba yoksa zor aylara kadar olmuyo muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…