2017 Şubat Anneleri

ay bn hiç bilmiyorum fiyatları falan da sanırım bu hafta beyhekime gideceğim, aslında adatıp daha yakın bana ama adatıpa karşı olumsuz bir önyargım var, Altınova desen sgk anlaşması yok, bir de arkadaşlar hastanenin kapanma durumundan bahsetmişler, geriye de çok bi seçenek kalmıyor zaten :/

Yaaaa canım çok üzüldüm ama evet Rabbim den gelince insanın dicek fazla biseyi olmuyo ya bugün bende çok tedirginim bu durumu yaşamaktan çok korkuyorum kendi kendime ağlıyorum nedense bugün çok tedirginim

İnş dediğin gibidir inş kuruntudur benimki eşim 4-12 calisiyo 12 de gelsin gitcem yarın yola cikcam içim rahat etsin en azından

Evet 6+5te. Bugun 7+5 ti ama ultrasonda 6+3 te kalmis gorunuyo ve kalp atisi yok uc doktor bakti farkli hastanelerde.
Canım çok geçmiş olsun Allah sabır wersin 2 kere yaşadım aynı durumu dr dr gezdim belki iyi cwp alırım diye ama malesef yine de içini ferah tut sakın isyan etme Allah'ım yine werir inş sen dualarını eksik etme warmış bi sıkıntısı ki Allah daha beteriyle sınamamış ben içimi öyle ferahlattım sende öyle yap dr um da aynı şeyi söylemişti bi özürü olmasa durmazdı kalbi öyle düşün demişti çok zor biliyorum ama sen de öyle düşün

İnş dediğin gibidir inş kuruntudur benimki eşim 4-12 calisiyo 12 de gelsin gitcem yarın yola cikcam içim rahat etsin en azından
Git tabiki için rahatlasın ama kendi dr undan başka kimseye gitme kafan karışır ben kendim hastanede çalışıyorum bu 3. Gebeliğim 2 sinde hep aman aklım takıldı yaşıyo mu diyip farklı farklı dr lara gittim pişman oldum bu sefer sadece kendi dr uma gidiyorum 15 20 gün beklesem bile hastanenin içinde olduğum halde başka dr a gitmiyorum sende öyle yap. Bu arada dr um kendi çalıştığım hastanemde deil

Kendi Dr uma gitme şansım yok ki bayram sonrasına kadar ama onun olduğu hastane ye gitcem takipli hastası olduğum için bi durum olursa bildirirler herhalde inş kuruntudur ya bugün niye boyleyim anlamadım

Kendi Dr uma gitme şansım yok ki bayram sonrasına kadar ama onun olduğu hastane ye gitcem takipli hastası olduğum için bi durum olursa bildirirler herhalde inş kuruntudur ya bugün niye boyleyim anlamadım
hadi bakalım inş güzel hbrlerle dönersin ama gece zaten dr yoktur hastanede özel hastaneyse eğer sadece acil dr u olur oda anlamaz zaten

Canim 3 doktor gezdik. Kalp atisi durmus yavrumun. Kese cok buyumus bozulmus... kendimde degilim inan donmus gibiyim.
Allah sabır versin canım sakin isyan etme daha ne bebeklerin olur verende Allah alanda sakin kendini çok üzme inşallah bi kaç ay içinde tekrar hamile kalırsin

hadi bakalım inş güzel hbrlerle dönersin ama gece zaten dr yoktur hastanede özel hastaneyse eğer sadece acil dr u olur oda anlamaz zaten
Yok canım kadın doğum culari var nöbetçi gunduz gorevli dr larin odasinda bakiyo o yuzden oraya gitcem geçen de pazar günü gittim gayette iyiydi Dr inş kuruntudur

Canim 3 doktor gezdik. Kalp atisi durmus yavrumun. Kese cok buyumus bozulmus... kendimde degilim inan donmus gibiyim.
Canım çok üzüldüm Allah sabır versin hiç isyan etme hakkında hayırlısı buymuş sağlıklı olsa gelirdi zaten inşallah bi kaç ay içinde sağlıkla tekrar hamile olursun

Hadi bak
Yok canım kadın doğum culari var nöbetçi gunduz gorevli dr larin odasinda bakiyo o yuzden oraya gitcem geçen de pazar günü gittim gayette iyiydi Dr inş kuruntudur
Hadi bakalım inş cnm hayırlı hbrlerle dönersin haberdar et mutlaka

Bende memlekete gidince bi sorup sorusturcam etrafa fikir edinmek için şimdi kimse bilmiyor daha hamile olduğumu. Buluruz inşaallah gönlümüze göre

Evet 6+5te. Bugun 7+5 ti ama ultrasonda 6+3 te kalmis gorunuyo ve kalp atisi yok uc doktor bakti farkli hastanelerde.
Çok üzüldüm. Ne desek ne yapsak üzüntü azalmayacak ama çocuğun olduğunda iyiki sen olmuşsun Allah bana bu üzüntüyü yaşatmasaydı sen olmayacaktın diyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…