2017 Şubat Anneleri

evet Sakaryalıyım :) hayırlı olsn tayininiz, bn de doktor araştırıyorum işte, şimdilik yenikent devlet hast.ne Yeşim Hanım'a gidiyorum, eğitim araştırmaya-doğumevine hiç gitmedim. sakaryada memnun kaldığın doktor olursa beni de haberdar et mutlaka ben de sana haber veririm :)

Hiç korkma cnm bende aynı korkuyu yaşadım göğüslerim acımıyo artık bulantım da bitti karın kramplarım da yok heralde bu da gitti dedim sonra kontrol günüm geldi we sonra bi baktım ki karından usg ile bebişimin kalbi bana el sallıyor hiç ewham yapma iyi şeyler düşün iyi olsun bebişlerimiz etkilenmesin

Uff ne bilim ya dün akşam a kadar el suremiyodum goguslerime bugün o kadar değil bulantim da öyle dünden beri yiyebiliyorum yine bulantı var ama dünden önceki günlere gibi değil çok tedirginim

Iyi aksamlar kizlarbugun doktr gittim 6mm keseyi gordu ama sata gore degil dedi en son adedim 19 mayis gec dollenme olabilirmis 2 hafta sonra bakalim dedi aranizda yasayan varmi boyle bir durum

Yenikent uzak geldi bana ya bu kere gitmiştim başka birşey için. Aynen mutlaka haberdar et. Sadece Şubat tatilinde 1 kere adatıpta bi bayana gittim şimdiye kadar kadın doğum olarak. Adatıp 70 muayane pahalı geldi ben istanbulda o kadar vermiyorum ondan herhalde.

Teşekkür ederim efenim,benim bi maruzAtım var,6 haftalık gebeyim ve 10 aylık kızım var,hala emziryorum,nasıl kesebilirim,tecrübeli anneler vardır aramızda
Benim daha ilk bebeğim :) yegenlerim den tecrubeliyim bazı konularda ama senin ki daha çok küçük nasıl ayrılır ki

Canim 3 doktor gezdik. Kalp atisi durmus yavrumun. Kese cok buyumus bozulmus... kendimde degilim inan donmus gibiyim.
Yaaaa aklıma geldi tahmin ettim çünkü yazmadin ondan anladım bi aksilik olduğunu eminmisiniz kesin mi yanı

Iyi aksamlar kizlarbugun doktr gittim 6mm keseyi gordu ama sata gore degil dedi en son adedim 19 mayis gec dollenme olabilirmis 2 hafta sonra bakalim dedi aranizda yasayan varmi boyle bir durum
canım bn de benzer bi durum yaşamıştım geçen hafta 5 haftalık olması gerekiyordu, keseyi gördü kese 4 haftalık muhtemelen döllenme geç olmuştur dedi, bu hafta gittim bebişimi gördük çok şükür ( geçen haftaya göre 5 haftalık demesi gerekirdi ) 6 haftalık dedi bi sıkıntı olmadı. içini ferah tut bişi olmaz inşallah

Uff ne bilim ya dün akşam a kadar el suremiyodum goguslerime bugün o kadar değil bulantim da öyle dünden beri yiyebiliyorum yine bulantı var ama dünden önceki günlere gibi değil çok tedirginim
Aynen bende öyle kıyafet kıyerken bile hiç giymek istemiyodum çok acıyo diye ama geçiyo yani zaten normal olan da bu 9 ay sürmüyo bu belirtiler bulantı da aynı şekilde geçti zannediyosun ama sonra bi geliyo tekrardan gece uyutmuyo bile yani en azından bende öyle oluyo zaten 12. Haftaya kadar bulantı da sonra tamamen bitecek inş çok istisna gebeliklerde 9 ay sürüyo sen tadını çıkart sadece bebişi düşün

Yaaaa aklıma geldi tahmin ettim çünkü yazmadin ondan anladım bi aksilik olduğunu eminmisiniz kesin mi yanı
Malesef kesin canim ne kadar isyan etsemde aglasamda... gidicez az sonra operasyon yapilcak. Baska doktorlara gitmesem icim rahat etmezdi. Kendi doktorum ben netim bu konuda ama senin icin rahat etsin baska doktor gorsun mutlaka dedi. Pazartesiye gun vermisti. Ben gidicem gece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…