2017 Şubat Anneleri

Cevabın içi sagol cnm edineahsen haklısın. istediğin zaman doktoruna ulaşabilmek uzun uzun konuşabilmek çok önemli yaşadığım şehirde sağlık hizmetlerine ulaşmak zor değil ama iki doktorla gitmek daha iyi olur sanırım dediğin gibi makinalar özelde daha gelişmiş oluyor ve her iki hekimin bilgi deneyim ve görüşlerinden faydalanabilmek önemli. genelde etrafımda doğumu nerde yapmayı düşünüyorsan doktorunu ona göre seç diyorlar. daha bunu düşünmek için çok erken gerçi ama düşünüyoruz işte yine de :) gebelik sandığımdan çok farklıymış kızlar ya... ilk gebeliğim de :)

elifimbiriciğim sakaryadaki eğitim araştırma yoğun ve biraz sıkıntılı bn de başka bir devlet hastanesinde uzm.doktora gidiyorum.

Amin cnm bnm bnde kndi druma gittim zaten devletteki baya olumszdu ama ozeldeki drm boyle bisi olmsz dedi ve muayene ucretini geri odedi muayene olmak icin gitmistim hicbi sorun yok bizim icin 8 temmuz onemli dedi yani icimi ferahlatip gonderdi cnku ikimizde keseyi ve bebegi gormustuk vajinal usgde ici cok rahatti ozeldeki drumun ve cok iyi bi dr

Benim Dr um da yasak koymadı ankaradayim izmite gitcem kendi arabamizla gidebilirsin dedi ama 2 saatte bir mola 10 dk yuruyus dedi senin bi riskin fln mi vardi
Daha once de Dedigim gibi asilama ile hamile kaldm dr tedbir amacli dedi bir de gidecegim mesafeler 15saat olunca ozel araba ile dahi kabul etmedi

elifimbiriciğim sakaryadaki eğitim araştırma yoğun ve biraz sıkıntılı bn de başka bir devlet hastanesinde uzm.doktora gidiyorum.
Sende mi sakaryalisin. Bende İstanbul'da çalışıyorum ama tayin çıktı eşimin bende es durumuyla gideceğim adapazarina. Buradaki doktordan da memnundum ama maalesef şimdi yenisini bulmam lazım. Sakarya Eğitim araştırmaya bi randevu aldım 2 hafta sonraya eksik kan tahlilleri var onları yaptırmam lazım. Bende ozelde bi doktor bulup tahlilleri devlette takibi özelde yaptırmayı düşünüyorum. Ama daha hastane doktor seçmedim inan ki çok zor geliyor Istanbul'dakini 4 farklı deneme sonucu bulmuştum

Daha once de Dedigim gibi asilama ile hamile kaldm dr tedbir amacli dedi bir de gidecegim mesafeler 15saat olunca ozel araba ile dahi kabul etmedi
Hmm anladım o yüzdendir olsun bi daha kine gidersin benim 4 saatlik fln bide şuan için kanama leke bisey yok çok şükür o yüzden izin verdi senin baya uzun mesafeymis bence de gitme :)

Tesekkur ederim :) esimde ben de en olumsuz sonucu goze aliriz genelde,bu durumda da Allah korusun kalp atisi duyamazsak ya da bebek hic olusmazsa diye aileleri de heveslendirmek istemedik acikcasi. Insallah az sonra doktorumuzdan guzel haberler alip soylicez bayramda herkes bi aradayken :) ahahaha cok komik olmus yaa :) oyle oluyor ama birine soylemen yetiyo boyle durumlarda sagolsunlar :)

O
Amiiin insallah tatlim.
Ay cok fenasiiiiiin :) acillere gitcek hatun :) vallaha bende yapardim o yuzden yapma diyemiyorum ahaha :) insallah hayirlisiyla gorursun canim.

aslında haklısın temkinli olmak en güzeli.
hadi bakalım güzel haberlerinle dön inşallah. ne heyecenlısındır şimdi

Bugün içimde bi sknti var dün akşamdan beri aklıma çok kötü şeyler geliyo sanki bulantim azaldı göğüs hassasiyetim ve şişkinliği azaldı gibi ve aklıma kötü şeyler geliyo ve en korktuğum şey genelde hislerim de yanilmam ama inş bunda yanılırim ve hepsi evhamdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…