2017 Şubat Anneleri

Merhaba arkadaslar hepinizin hamileligi hayirli olsun.

Sat 29 nisan. 2 gun arayla bhcg olcumlerim;

31 mayis 658
2 haziran 991
4 haziran 1398(5+1)

Klomen kullanmistim. Dun 2 dr a gittim biri rahim kalinlasmasi iyi keseyi gordum dedi digeri rahim kalinlasmasi iyi kese yok ama rahimde kanama alani gibi bi yer var kesenin yerlesmeye calistigi yer muhtemelen dedi.
Keseyi goren dr persembe diger dr yarin ultrasona cagirdi tekrar.

Hcg artislarim yuksek degil. Benim gibi olup degerleri az katlayip saglikli hamileligi devam eden var mi?

Sat 5 mayıstı, 3 gün önce betahcg 1087 çıktı. Doktoru aradım salı günü görünür kese dedi. Keseyi görsem içim rahat edecek ama beklemek gerekiyor sanırım

Merhaba arkadaslar hepinizin hamileligi hayirli olsun.

Sat 29 nisan. 2 gun arayla bhcg olcumlerim;

31 mayis 658
2 haziran 991
4 haziran 1398(5+1)

Klomen kullanmistim. Dun 2 dr a gittim biri rahim kalinlasmasi iyi keseyi gordum dedi digeri rahim kalinlasmasi iyi kese yok ama rahimde kanama alani gibi bi yer var kesenin yerlesmeye calistigi yer muhtemelen dedi.
Keseyi goren dr persembe diger dr yarin ultrasona cagirdi tekrar.

Hcg artislarim yuksek degil. Benim gibi olup degerleri az katlayip saglikli hamileligi devam eden var mi?

Önemli olan 2 ye kutlaması diye biliyorum. Artış devam ediyorsa sorun yoktur. Stres yapmayın bence

Slm kizlar bugun kan testi yaptirdim yine bat 30 mayisti cuma beta 307 cikti bugun 659 dusuk mu sizce nasil degerler doktorla konusmadim daha

Slm kizlar bugun kan testi yaptirdim yine bat 30 mayisti cuma beta 307 cikti bugun 659 dusuk mu sizce nasil degerler doktorla konusmadim daha
Herkesin farklı sanırım. Önemli olan artması. Benim adetten 1 gün önce 1087ydi. Sizlere göre bu da fazla yüksek sanki. Ben de o konuda endiseleniyorum

Slm kizlar bende bugun kan testi yaptirdim 659 cikti cuma gunu 307 cikmisti bat 30 mayisti cok mu dusuk

Benimde kasiklarim agriyo ve lekem geldi progestan ve clexan kullaniyorum baska lekesi gelen varmi?

İyigeceler hepinize.Benimde üç gündür kasık ve bel ağrım var heran adet olacak gibiyim birazöncede kahverengi leke geldi.Progestan sabah akşam içiyorum zaten pazartesi randevum çok merak ediyorum hamileliğim devam ediyomu etmiyomu.Dua edin banada tekrar yaşamak istemiyorum bir kara haber daha
Bende senin gibi kasik agrisi cekiyorum ayni zaman da az once kahverengi lekem geldi canim slklldl normal mi acaba

X