2017 Şubat Anneleri

abla yalnız üstte notlarınız vardı onları sildim hatayla... onları eklersiniz...

yalnız bildiğim kadarı ile doğumdan sonra tek tablo yapan sizsiniz değil mi ? Ellerinize sağlık
Notları ekleriz, sizin de elinize sağlık..
Elimizden geldiğince ilgilenmeye çalıştık topiğimizle..

Bezi biraktik meme halen devam.Haftaya azaltmaya baslamayi dusunuyorum yavas yavas biraktirmaya calisicam umarim rahat atlatiriz.İstah halen yok gibi az az sık sık yemeyi terch ediyor.Kelime sayisi cok degil ama birlestirme yapiyor "anne bak miyav" "abi gel mama" gibi... Akranlari var cevremizde onlar baya konusuyorlar kizim da bidi bidi biseyler diyor ama anlamiyorlar:)) kirmizi sari yesil ve maviyi biliyor,kitap okumami sevmiyor sarji soyleyip dans ediyoruz.Abi baba ve ben;saklanbac,korebe ve top oynuyoruz,kurallari az cok biliyor.Ocakda rota gecirdi on gun ishal ve kusma seklinde surdu sekiz kiloya kadar dustu simdi biraz toparladi.Bizden havadisler simdilik bu kadar sevgiler.

Çok şükür biz de pek aşırı hissedilmiyor 2 yaş sendromu Arada ufff diyor yahut bayy diye sırtını dönüyor o kadar..Galiba akşama kadar görmediği için bizi özlüyor
Bizde baya fark etti giymeyeceğim yemiyorum uyumuyacagim herşeye hayır geçen aya göre bu ay biraz daha iyi ama

Bizde de tam tersi memeyi bıraktık daha bezi bırakmaya pek hevesli değil. Istah bazılarında memeden de kaynaklanabiliyormus belki bırakınca biraz farkeder. Çok geçmiş olsun bu arada ben aşı yaptirmistim

Bizde de tam tersi memeyi bıraktık daha bezi bırakmaya pek hevesli değil. Istah bazılarında memeden de kaynaklanabiliyormus belki bırakınca biraz farkeder. Çok geçmiş olsun bu arada ben aşı yaptirmistim
Cok saol canim asi zamanini kacirdigmiz icin yaotiramamistik maalesef.Bezi mayis gibi dusunuyordum ama kizim kendisi istedi.Bez taktirmadi cisi gelince kendsi kosarak klozet kapagini getirdi bana anladim ki yapacak:) geceleri eger kaldirmazsam jaciriyor ama gunduz simdilik fire yok cok sukur.Memeyi birakma cok krkutuyor beni cunku emerek uyuyor ve emmezse uyutamam diye endiseleniyorum.Az da olsa emdigi icij acligni bastiriyor ve istahi kapaniyor olabilir kazasiz belasiz bi biraktirabilsem belki az biraz daha yer.Yemeyince cidden fenalik basiyor yedigi zman gunum harika geciyor oyle bi taktm yani.

Bizde de ilk başta kendi oturmak istedi yaptı da hatta ama sonra devamı gelmedi gidelim diyince istemiyorum dediği için ben de zorlamıyorum şimdilik. Benim oğlum da memede uyuyordu ve ben de nasıl uyuturum korkusu yaşadım ama iyi ki bırakmışım diyorum şimdi çünkü uyku sorunumuz kalmadı 1-1,5 saat memede uyumayan çocuk şimdi yatağına yatıyor iyi geceler diyip çıkıyorum rüya gibi benim için ilk başta zor oldu tabi ki ama eşimin izinli olduğu zamanı seçtim onun çok faydası oldu. Eğer gelişimi iyiyse yemeğe çok takmamak lazım ama olmuyor yine de :)

Harikaymis ya nasil oldu uyku egitimi bi onerin var mi bana

Biz de durum tam öyle 23 aylığa girerken bıraktık memeyi bez devam uyku da sizinki gibi kendisi bye diyerek yatağına yatar..Ancak uyurken yanında oluyorum göğsüme sokuyor elini öyle yatıyor

Uyku arkadaşı için ınstagram ...takıp edin arkadaşlar. bebekler icin Dogal ve zararsız ürünler

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz de durum tam öyle 23 aylığa girerken bıraktık memeyi bez devam uyku da sizinki gibi kendisi bye diyerek yatağına yatar..Ancak uyurken yanında oluyorum göğsüme sokuyor elini öyle yatıyor
.. instagram sayfasınin uyku arkadaşlarıni dene canim.

Eklentiler

• IMG_20181123_170258_485.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Slm arkadaşlar. Bizde henüz bezliyiz .çişinin geldiğini söylüyor ama tuvalete gidelim dediğimde hayır diyor . Önümüzdeki yaza kaldı artık . Kızımın iştahı yerinde şükür hiç seçmiyor ne bulsa yiyor. Konuşmamız iyi uzun uzayı anlatıyor . Onu dinlemek çok keyifli . İnşallah herkes bebişleri ile iyidir .

Benimki yaklaşık 1 aydır çişini de kakasını da tuvaletine yapıyor kızlar, bezden kurtulduk çok mutluyum...Kışa girmeden çözdük bu işi...Merdivenli, renkli , alafranga tuvaletlere uyan bir aparatla bu iş hızlandı, çok özendirici oldu , lazımlığı da vardı, onu geceleri kullanıyoruz, gece 3-4 gibi kaldırıyorum çiş yapmaya..En başından beri geceleri de bez bağlamadım, bu da işimi kolaylaştırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…