2017 Şubat Anneleri

Bizde de gece uykusu yok burdaki arkadaşlar bilir kaç kez yazdim. En son ilk doğduğu zamanlar 4 saat uyırdı gece ağlama krizinden sonra kolikti. Ama aylardir yatmıyor çok fazla uyanıyor umarım düzelir dicem de ben umudu kestim 8 aylık olcaz bir kaç güne

Bu kocalar cok fena yaw :) bende deismistim nickimi ilk siralarda simdi tarayicida gizli oturumdan giriyorum yoksa illa girmek istiyor yada oynarken aciksa giriyor boyle acik olma olanagi yok dis bizi iyice mahvetti benim bücürük koltuktan yurumeyi rütbe atlatti artık ellerini birakip destek almadan duruyor yurumek istiyor disimizin ikincisi de patladi iyice huzursuzluk tavan yapti bide mızmız ki hiç sormayın sanci var bu ara ek gıdadan mi anlamadim cok ağlıyor kolik zamanlara döndük bazı günler işe gidiyorum ve içim dayanmıyor bırakmaya kuzuma kendimi kötü hissediyorum bide kv ye birakiyorum ona alismasini istemiyorum cunku coooook çektim iyice huzursuz olmaya başladım buda gerginlik yapiyor bende diş gaz sancı kabızlık bitik bi haldeyim

Benim cimcimem ne emekliyor ne baska bisiy boyle okudukca sasiriyorum yaw kaynvaldeye alismasi gerginligi bende de oluyor bir de benim ki annem annem diye sever tuhaf hissediyorum.e boyle olunca ise gitmek sana eziyet olur konsantre olamazsin kotu bir durjm valla ne diyim.Ek gidada ne durimdasiniz kilo alimi ne durjmda

Canım benimkide hala emeklemiyor her çocuğun gelişimi farklı sağlıklı olsunlarda o günler de gelir

Allah yardımcımız olsun hepimizin.Sizin mankenin kilo düzeldimi canım:)

Eh tabiki görmek istiyor:) ben de burda okuyunca şaşiriyorum bazen.
Biz dün gittik doktora 7,600 70 cm olmuşuz yemek yemiyor zaten sizin nasıl canım
Sekiz ayi 7 bucuk kiloyla tamamladik boy da 67 cm tam bir findik kurdu benim kezcem :) aynen hala istahsiz emiyor az az o da

Senin kızın maşallahi var cnm. Benim oglanda senin kızın izinden gidiyor. Koltuklara tutunup kalkıyor ve koltuktan tutup3 5 adım atıyor. Şu an çok daha tehlikeli durumdalar sürekli peşinde olan lazım çok yorucu oluyor. Rabbim yardım etsin hepimize.
Dış baya bi huzursuz ediyor minnoslari inş hemen atlatir prenses.
@_Marla_ inan cnm emeklemeye başladığı zmn çok daha yorucu oluyor. Emeklemekle de kalmayip kalkmaya çalışması etmesi daha da bir zor oluyor. Her bebek farklı gelişimde ilerliyor. Belki de emeklemeden direkt yürüyebilir.

Sekiz ayi 7 bucuk kiloyla tamamladik boy da 67 cm tam bir findik kurdu benim kezcem :) aynen hala istahsiz emiyor az az o da
Gelişimi çok geri değil dedi doktor ki artik takmiyorum ben. Önceleri üzülüyordumda genetik yani ben de 50 kiloyum. Sadece ek gıda almıyor alerjisi olduğu için üzülüyorum bazen. Ne vereceğimi şaşiriyorum oda geçse keşke

Ben de oyle dusuniyorjm yurutec kullaniyorum bi kac gundur ustunde yuruyor maasallah ya zaten bit kadar emeklese kaybolur bulamam da diyorum

Insallah tez zamanda gecer canim belki o zman yer istahi da acilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…