2017 Şubat Anneleri

Canım çok geçmiş olsun.. yazık kuzucuğa.. çabuk iyileşir inşallah..

Çok teşekkür ederim canım,rüyasında şimdi nasıl sesler çıkarıyor kıyamam Rabbim yavrularımızı korusun hastalıktan her türlü kötülükten..

Amiiinnn... o kadar muhtaçlar ki en ufacık zorluk çekseler bizim içimize taş gibi oturuyor ağırlığı.. Allah evlatlarımızla sınamasın

Merhaba canım :)) bizimkinin de favorisi meme her zaman bugün mesela kahvaltıda yarım krep kuş parmağımın yarısı kadar salatalık ve birkaç lokma yeşil biber ve bir dilim haşlanmış patates yedi. Bugünki çoktu mesela. Normalde krep yediyse başka şeyden yemez. Ya da havuç varsa bir dilim havuç başka da yok çorba da ancak 1-2 yemek kaşığıdır bardakla içtiği için miktarı tam bilmiyorum ama çok değil yani :)))

Çok geçmiş olsun canım inşallah en az ağrıyla atlatır kuzu

Tsekkurler canim esim ogrendi bi sırrı kalmadi diye degistim

Hihihih ah şu eşleeerr
Ben kaçırıyorum ama bu nick değiştiren arkadaşları alınmayın ama

Ayin 1inde ilk 12 sinde ikinci dişimiz patladi teyzeleri ama cok cok zorlandik halada sürüyor sıkıntı

Çok zor canım patladı diye sevinmiştim hala mutsuz bizimki de ne bulsa oraya götürüp kaşıyor ısırıyor

Saskin anne canim ben :)

Annisler gecmis olsun havalar değişti. Hastalik fasli başladı. .bnm bebis 6 aulikken de bi grip atlatmisti ama nasil icim gitti anlatamam simdi de esimle ben ayni anda gdip olduk ogluma da gececek diye üzülüorum :/ ıhlamur. Falan icirdm zabah elma suyu tavuk sulu corba falan uapicam simdi nasıl korurum diye baktm ama hep anne sutu anne sutu diye yazip yüzüme vuruyor okudugm her yazi

Amiiinnn... o kadar muhtaçlar ki en ufacık zorluk çekseler bizim içimize taş gibi oturuyor ağırlığı.. Allah evlatlarımızla sınamasın
Aminn. Aynen öyle muhtaç olduklari için zaten içi parçalanıyor insanın..
çok sağol kuzum

Canim krebi nasil yaoiyosun tarif verir misin

Merhaba şubat anneleri
Benim bebeğim 7.5 aylık oldu fakat ciddi bir uyku problemimiz var. Uyku döngüleri bebeklerde 45 dk olurmuş benim kızım da 45 dakikada bir açıyor gözlerini. Bu aylarda artık kesintisiz 6-7 saatlik gece uykuları olması gerekirken kızımı gece yatırdıktan sonra 2-3 saatlik kesintisiz uyku sonrası saatte bir uyanmaları başlıyor. Uyanma sebebinin açlık olduğunu düşünmüyorum gün içinde ve gece gayet güzel yediriyorum üstünede emziriyorum. Uyuturken memede uyutmuyorum kucakta ninniyle uyutuyorum. Artık bu gece uyanmaları çok zorlamaya başladı bir yerlerde yanlış yapıyorum muhtemelen ama ne olduğunu bilmiyorum. Bu konudaki deneyimlerinizi varsa önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Tüm bebeklere sağlıklı iştahlı bol uykulu günler:)

Benim oğlumda 8 buçuk aylık. Bizim de gündüz uykularimiz yarım saat 45 dk ancak. Gece de 2 3 saate bir uyanıyor. Yani yanliz degilsin cnm uyku konusunda. 5 6 saat uyusalar ne güzel olur. Büyüdükçe daha da uzaması lazım uyku vakitlerinin ama nerde.

Yanlız olmadığımı bilmek güzel :) uykusuz anneler klübünün maalesef asil üyeleriyiz desene:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…