2017 Şubat Anneleri

biz eskiden yastikla bile oynardik simdi hic bir oyuncakla oynama yok çömelip kalkmaya calisiyor bi yer bulamazsa cok komik oluyor ama kendine de zarar veriyor senin bıdık da bizim gibi hareketliymiş masallah allah kolaylik versin hepimize

Nerde oynanmayacak şey var onu istiyor.
Amin canım.
Annelik hem çok güzel hemde çok zormuş.

Nerde oynanmayacak şey var onu istiyor.
Amin canım.
Annelik hem çok güzel hemde çok zormuş.
aynen bizim de öyle bilgisayar adaptörü terlik telefon çatal izin vermedigim için de aglıyor bende vermiyorum susana kadar sabretmeye calisiyorum aksam saatlerinde kimseyi istemiyor dün misafirlikteydik 8 oluncs uyumak istedi kimseye gitmedi sanki benim elimse gibi herkes siz yapıyorsunuz şımartıyorsunuz vs gibisinden konuşup durdu hastayım uzaniyorm 2 saattie üzerimde debeleniyor cadı sariliyor yaliyor anniiiii diyerekten cok tatli kizamiyorum cadiya kizarsam da vicdan yapiyorum

Evet biz yapıyoruz iyi de yapıyoruz.
Çünkü kendimize kastımız var.
Ahahaha
Ya sorma bende bazen sabredemiyorum.
Sonra da kendimi kötü anne olarak görüyorum.
Çokda tatlılar ama bazı hallerine bayılıyorum.
:))

Kizlar epeydir giremiyorum internet yoklugu cektim evden de uzaktım maalesef. Okula basladim artik. Emekleyenler patir patir ayaga kalkan bebislerin popolarinı ısırırım
Malum benim tombalak kalca ortezinde oldugu icin hala yüz üstü birakirsak geri geri ittiriyor sadece.
Bu arada yogurt dudaklarinin kenarinda kirmizilik yapiyor ve yedigi geceler cok gazi oldugu icin ağlıyor o yuzden biraz ara vermeye karar verdim yogurta. Onun yerine peynir ve peynir suyuna agirlik vererek deneyecegim biraz da.
Hic susmuyor resmen sizde de durum boyle mi
Bi de burun akintimiz var persembeden beri grip olduk ates yok şükür hapşırık ve buru tıkanıklığı simdilik.

Nasıl anlaşılıyormul kuzum
Bir arkadaşım şüphelenmişti o zaman bilgim olmuştu..
Kegel egzersizi ile toparlanma oluyormuş..
Ama onun 3.gebeliği..
2 den sonra veya kilolu bebek doğumunda olabiliyor diye biliyorum..
Dogum sonrasi ilk kontrole gittim rahim sarkmasi diye dusundugum sey idrar kesesi sarkmasiymis .vajinada dolgunluk hissi ve hassasiyet vardi sonra aynayla bakinca vajina cikisinda bi parca olduğunu gördüm o sebeple sordum doktora aslinda gitme amacim spiral taktrmakti ama bizim ilimizde artik devlet hastaneleri ve asmler takmiyor sadece aile planlama takiyormus neyse iyi oldu muayenemi oldm idrar torbasi sarkmasi için tedavi veremiyorum dedi kegel egzersizi ile kaslar güçlenirms ama eski haline dönmezmis bakim internetten bu durumu arastricwm ve cesitli egzersizler bakicam.ulturasonla da baktı rahim baya toparlanmis cok şükür onda sıkıntı yok bari. bi de smear aldi o da iyi oldu. ..

Geçmiş olsun inşallah düzelme olur..idrar kaçırma problemi ve kasıkta ağrı var mıydı?

Galiba çoğumuzun bebişi agulamadan hece tekrarına geçti galiba..
Biz ba ba demiyoruz bir tek.. An ne de de anlamlı çıkıyor gerisi hep anlamsız heceleme tekrarı..

Yoğurt hazımsızlık yapabilir bizde de olmuştu..

İnşallah kurtulur bir an önce ortezinden de özgürlüğüne kavuşur Şeyma'cık..

Huysuzlugu kime çekmiş :)

Selam şubat anneleri bebeğim diş çıkarma evresinde ışıkla baktım sabah onun sağ diş yeri yarılmış biraz. Diş bu yarılmadan nekadar sonra çıkıyor tecrübenizi paylaşırsanız çok sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…