2017 Şubat Anneleri

Aynı ikilemde bende kaldım.
Ve karar veremedim çünkü elimde kalıcakmış gibi geliyor.
Yürüteç aldım sevmedi.
Bebek arabasını da sevmiyor.
Hoppala aldım istemedi.her bebekte bir olmuyor almaya gidip gidip geri geldik.
Birşeyler almam lazım oyalanmasi için. Mama sandalyesi alacaktim zaten ama salıncaklısınıda görünce acabamı dedim. Sürekli kucak istiyor önceden arabasinda duruyordu şimdi oda yok

Birşeyler almam lazım oyalanmasi için. Mama sandalyesi alacaktim zaten ama salıncaklısınıda görünce acabamı dedim. Sürekli kucak istiyor önceden arabasinda duruyordu şimdi oda yok
Ben komşumun mama sandalyesine oturtup denedim 2 dkk durmadı bile.

Kızım sevmiyor öyle şeyleri.

Benim de ihtiyacım var birşeylerin oyalamasına ama bulamadım.

Acaba severler mı ?
Etrafında deneyebileceğin kimse Yok mu ?

Maalesef etrafta bebek yok:KK43: annemlerin tarafindan hiç yok zaten.
İşte elimizde kalırsa bide.

Komşum oğluna almış mesela kırana kadar kullandık küçükken beşik olarak bile kullandım çok memnundum diyor.

Eşimde sürekli alalım diyor ama kullanmassa ben onu nerde zapdedicem çok eşyayı da sevmiyorum.
Bilemedim...
:KK43:(

İşte elimizde kalırsa bide.

Komşum oğluna almış mesela kırana kadar kullandık küçükken beşik olarak bile kullandım çok memnundum diyor.

Eşimde sürekli alalım diyor ama kullanmassa ben onu nerde zapdedicem çok eşyayı da sevmiyorum.
Bilemedim...
:KK43:(
Aynen canım bende çok kararsizim etraf dolu bide hiç kullanamadik bazi şeyleri. Bakalım bir fikir veren olur belki:KK58:

Kizlar bisi sorcam ya ben dogum yapali 7 ay oldu ikinci aysan beride adet goruyorum fakat korunma kismina gelince spiral taktircam ama bi turlu nasip olmadi geri cekilme yontemine guvenim yok benim sizce spiral taktirna kadar saglikli sekilde nasil korunabilirim sezeryanli dogum yaptim haliyle ikinci cocuk icin cok erken :/ yardimci olursaniz sevinirim kafam karisti
Bende alti aydan sonra sipral taktirsim ilk adetimde geri cekilme yontemine pek guvenmiyorum. Tabi hic biseyin yuzdelik koruma dgil ama sipral daha guvenli diye dusunuyorum olursada nasipdir biz onlemini aldik rabbim boyle uygun gormus deriz artik

Adetin 4. Günü gidersen hemen takıyorlar gebelik testi yapmıyorlar ve rahim ağzı açık olduğu için daha az acı hissediyorsun canım.
Bilmiyorum ya inşallah böyle devam etmez 11 gün ama diğer yöntemler hiç bana göre değil eşimde kullanmaz asla. En azından Kafam rahatladi taktırdıktan sonra
Bendr adetimin 5. Gunu gityim gebelik testi yaptilar yapmadan takmiyolarmis ama ben saglik ocaginda taktirdim heralde buyuk hastanelerde oyle

merhaba hanmlar napıyorsunuz çalışınca gıremıyorum hiç diş hala yok cıkmayan varmı?butun annelere sevgiler bız boyleyız:KK66:))

Eklentiler

• IMG_3559.jpg
    IMG_3559.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 59
blw ye ilk basladik heyecaniyla tadim yapti kabak patates havuc(en nefret ettigi oldu) 2 hafta klasik olarak yogurt peynir yumurta da tadimlarini yapti sonra agzini kilitledi birdaha almadi ara ara deniyorum kasik mama ve formul mamada kabul etmiyor tükurüyor ben nerelere gidem diyom :KK66: annem sana cekmis ben gozun korkmasin diye söylememistim demesin mi kalakaldım öylece götürmedikleri doktor kalmamıs ve zayifmisim da canim mecbur engelliyorum evin heryeri kolon dolap sehpa masa vs 2+1 yer yayila yayila sürünemiyor da e yataktan koltuktan hatta azicik yükselti görse destek alıp kenardan tutup kalkiyor adimliyor bende her yakaladigimda dikkatini dagitiyorum surunurken de oyle yaptim ama 3 aydir her firsatta yine denedi cok yorucu gercekten uykuyu da hic sevmiyor
yuruyecek :)

Kızlaar bi akıl verin ya kararsız kaldım.
Benim cadi biliyosunuz sürekli kucak istiyo. Mama sandalyesi alacaktim eşimde salıncaklı olanlardan alalım istersen dedi içinde bari biraz oyalanır.
Sussun diye zamanıda bir sürü şey aldım elimde kaldı hepsi (hamak,fasulye yatak,beşik vs) oyüzden bir size sorayım dedim güzel anneler
ne alirsan al hemen sıkılır. bi zaman sonra kucaga gelmiyorlar. o yuzden tadini cikar.
Adet olmadanda takiyolar canim sadece sezeryanlilarin uc ay beklemesi gerekiyo okadar normalde aseti beklemedende takiyolar.
ne bileyim dr adet ol deyince bende bilmedigimden hala bekliyorum. bir ara hap kullandim. simdi 3 aylik ignemi kullansam diyorum. bide biz 2tane cocuk pespese olunca 2 3 yontemle korunuyoruz. ahhaahhaa :)

ne alirsan al hemen sıkılır. bi zaman sonra kucaga gelmiyorlar. o yuzden tadini cikar.

ne bileyim dr adet ol deyince bende bilmedigimden hala bekliyorum. bir ara hap kullandim. simdi 3 aylik ignemi kullansam diyorum. bide biz 2tane cocuk pespese olunca 2 3 yontemle korunuyoruz. ahhaahhaa :)
Ay valla kolum ve sırtim ağrıyor gelmesin:)) mecbur mama sandalyesi alacağım çok yoruyor beni 10 dakkada olsa oyalansa bari

X