2017 Şubat Anneleri

Sağol canım benim çok teşekkürler araştirdiğin için. Ben dün siparişi tam verecekken vazgeçmiştim,meğersem sipariş vermişim bugün aradilar iptal etmedim gelsin dedim 5-6 alerjisi olan bebekler için ürün var içinde(vitmadogalgıdadan) tarhananın içeriği şöyle :
Allerji bilgisi: Gluten yani buğday proteini içerir
İçindekiler: Nohut, Aşurelik Buğday ,un,ruşeym,su
Bir zararı olmaz dimi birde 6.ayda verilir yaziyor tarhana veren duymadim hiç
Buğdaya alerjisi olmazsa sıkıntı olmaz canım buğday da sık görülen alerjilerden..
Dr'unuz buğdaya başlama ayını söylemiş miydi?

Buğdaya alerjisi olmazsa sıkıntı olmaz canım buğday da sık görülen alerjilerden..
Dr'unuz buğdaya başlama ayını söylemiş miydi?
İnşallah yoktur canım pişirip koluna sürerim biraz kızarırsa var demektir. Yoğurdu o şekilde kesinleştirdim.
Hayir söylemedi bende bişey sormadim

Kızlar nasul bu ay ki konsept
2017-09-06-22-06-16-026.jpg
snz

Kizlar bu alerji kinusunda cok sikintili anneler var burada maalesef ki. Benimde oglumda atopik dermatit var dr.umuz test yapmadi ama atopikli bebeklerin alerjiye cok yatkin olabilecegini ozellikle sut ve sut urunleri dedi. Ben diyet yapmadim yedim sut urunlerini. Oglumda lezyonlar hep var cunku yesem de yemesemde. Gecenlerde ogluma bu nedenle yogurt verdim. Bir kac damla agzindan boynuna geldi ve kizardi orasi. Sinra dudaginin etrafina surdum kizarmadi. Simdi alerjjisi var mi yok mu emin olamiyorum. Kizardigi icinde yogurt vermiyorum ogluma

Kizlar bu alerji kinusunda cok sikintili anneler var burada maalesef ki. Benimde oglumda atopik dermatit var dr.umuz test yapmadi ama atopikli bebeklerin alerjiye cok yatkin olabilecegini ozellikle sut ve sut urunleri dedi. Ben diyet yapmadim yedim sut urunlerini. Oglumda lezyonlar hep var cunku yesem de yemesemde. Gecenlerde ogluma bu nedenle yogurt verdim. Bir kac damla agzindan boynuna geldi ve kizardi orasi. Sinra dudaginin etrafina surdum kizarmadi. Simdi alerjjisi var mi yok mu emin olamiyorum. Kizardigi icinde yogurt vermiyorum ogluma
İlk verdiğimde benimki de kızardı canım bir süre ara verdim sonra yeniden verdim bu kez olmamıştı sanırım o gıdayı ilk kez tattığı için tepkime oluştu ilkinde..
Bizimkini biliyorsun atopiklik var ama kan testimiz gıda için negatifti..

İlk verdiğimde benimki de kızardı canım bir süre ara verdim sonra yeniden verdim bu kez olmamıştı sanırım o gıdayı ilk kez tattığı için tepkime oluştu ilkinde..
Bizimkini biliyorsun atopiklik var ama kan testimiz gıda için negatifti..

Nen bugun tekrar deneyeyim bari canimm. Yogurt guzel bir gida cunku. Benim oglum terleyince bile lezyonlari artiyor

Kizlar bisi sorcam ya ben dogum yapali 7 ay oldu ikinci aysan beride adet goruyorum fakat korunma kismina gelince spiral taktircam ama bi turlu nasip olmadi geri cekilme yontemine guvenim yok benim sizce spiral taktirna kadar saglikli sekilde nasil korunabilirim sezeryanli dogum yaptim haliyle ikinci cocuk icin cok erken :/ yardimci olursaniz sevinirim kafam karisti

Kizlar bisi sorcam ya ben dogum yapali 7 ay oldu ikinci aysan beride adet goruyorum fakat korunma kismina gelince spiral taktircam ama bi turlu nasip olmadi geri cekilme yontemine guvenim yok benim sizce spiral taktirna kadar saglikli sekilde nasil korunabilirim sezeryanli dogum yaptim haliyle ikinci cocuk icin cok erken :/ yardimci olursaniz sevinirim kafam karisti

Bende 1 ay oliyorum bir ay olmuyirum. Benimde kafam karisik bu konuda takipteyim :)

Darısı sabırsızlıkla bekleyen bizlere inş. Etkileri son surat devam ediyor. Bu gece 8 9 kere uyandı.
Aynı durumdayız canım dün gece 3 e doğru uyandı her uyuduğunda dönmekten uyuyamadı..
Damakta dişe dair hiçbir şey yok yalnız:KK64:

bn de iki defa randevu aldm iptal oldu bu pazartesiye tejrar randevum var bn de istiyorum taktrmak senin ilk dogum muydu ? Bn de taktraym diye istiodm ama cesaretm kırıldı pazartesi napsam diye düşününuorum

ben daha adet olmadim. olsam hemen gidip taktiracagim. dr bana adet sokturucu vereyim. takalim dedi ama ben icmek istemedim.

Kızlar Ben 3. Ayda spiral taktırdım mecburen eşime güvenmiyorum.Takarken çok aci hissetmiyorsunuz sonrasında ağrım oldu bir kaç gün geçti ama adetin süreside uzadı. Yani önceden 6. Günde yıkanırdım şimdi 11 günde. Son 5 gün lekelenme şeklinde gidiyor bakır taktırmıştım. Bence iğneden veya haptan daha iyi. Bu arada ilk doğum R renklerguzeldir

X