2017 Şubat Anneleri

Kizlar banada bi akil verin gece yarim saatte bir uyaniyo memeyle bitisik olduk artik doymuyomu bilmiyorum. Surekli emmeye kalkiyo. Gunduz uykulari cokdu onu azalttim iki saate dusurdum ama yok yine aynj

Kizlar banada bi akil verin gece yarim saatte bir uyaniyo memeyle bitisik olduk artik doymuyomu bilmiyorum. Surekli emmeye kalkiyo. Gunduz uykulari cokdu onu azalttim iki saate dusurdum ama yok yine aynj
Doymuyor olabilir benim oğlum da öyle idi bir ara. Şimdi yatmadan önce pirinç unundan muhallebi veriyorum. Aradan biraz zmn geçiyor emiyor öyle uyuyor eskiye göre biraz daha düzelme var. Pirinç unu yerine başka birşey de verebilirsin yoğurt fln da olabilir.

Benim de öyle maalesef hem de uzun süredir. Uyku düzensizliğinden sağ gözümde yanma ve kanlanma var:KK43: ne zaman düzeleceğiz çok merak ediyorum

Geçmiş olsun.
Küçüğe ıhlamur içirebilirsin ve doktorunu ara sor istersen o daha net bilgi verir.
Büyüğe limon sıkıp içirebilirsin, ıhlamur, kuşburnu, elma kabuğu kaynatıp içirebilirsin.
Aklıma gelen bunlar.
Allah acil şifa versin inşallah.
Canım enes te hafif öksürük vardı cuma rutin kontrole götürmüştüm hafif catallaşma var gribal enfeksiyon geçirecek gibi dedi dün biraz daha arttı gibi öksürük dr unu ıhlamur için aradım bize onermedi en fazla bi tatlı kaşığıni geçmesin verirsen de dedi

Canım bayramdan sonra bi başladı bizde o suan hala devam ediyo yarım saate an fazla 1 saat içinde uyaniyo bütün gece her saat başını gecmiyo uyanması malesef ben de baya yorgun düştüm bundan dolayı ve acaba doymuyor mu diye ilk kez 120 cc mama verdim en azından anliyim aç mi huy mu diye ama o mamadan sonra da yine 1 saat içinde uyandı kiii üstüne beni de emmisti yani benimki aç değilmiş sanırım atak 'tan sonra kaldı böyle 26. Hafta atagini dibine kadar yaşadık sonrası hala böyle bakalım güneşli günler ne zaman :işsiz::işsiz:

Her uyandiginda meme vermemeye calis baska sekilde avutmayi dene karnini ov belki gazi gelmistir. Benim kiz bazen sadece elini tutunca bile tekrar daliyor deneme yanilma yöntemi ile kesfetmeye calis

Ben dişle alakali olduğunu düşünüyorum, deliksiz uyuyanlar bile huzursuzluk donemi geçiriyor ilk dislerde ve azı dişlerde..Çıkarmış olsalar bile haftalarca surebiliyor bu..
Emdigini tekrar hazmedene kadar uyuma suresi uzuyor..
Öyle zamanda tekrar dalmasını sağlamak daha iyi, aç olmadığına eminsek..

Canım enes te hafif öksürük vardı cuma rutin kontrole götürmüştüm hafif catallaşma var gribal enfeksiyon geçirecek gibi dedi dün biraz daha arttı gibi öksürük dr unu ıhlamur için aradım bize onermedi en fazla bi tatlı kaşığıni geçmesin verirsen de dedi
Bizimki de önermişti hastayken ama beğenmediği için içmedi.
Aslında ek gıdaya geçtik burdada baya konuşulmuştu ıhlamur veriyorum falan diye.
Neden öyle söyledi acaba

Kızlar kızıma hoppala alacağım ama baktım çok pahalı yere sabitlenenler, kapıya sabitlenenler daha uygun ama kararsız kaldım.
Kullanan var mı ?
C cosef sen kullanıyordun galiba

Kızlar kızıma hoppala alacağım ama baktım çok pahalı yere sabitlenenler, kapıya sabitlenenler daha uygun ama kararsız kaldım.
Kullanan var mı ?
C cosef sen kullanıyordun galiba
Evet canım kullaniyoruz..
Ben de çok araştırdım bu zıplama hevesinden dolayı..Sabitlenenler 300 400 tl ve erkek olduğu icin günde 15 20 dk aşmayan oturumlar için gereksiz buldum onu..
O yüzden fazla kullanılmamış 2.el aldım kapıya sabitlenenden..
Bayılıyor bizimki zıplayamaya..
Şapşik yaa kucağa gelir gelmez zıp zıp zıplıyor :KK70:
Seninki kızmış ama aynı işlevi görüyor kapıya sabitlenende..

Evet canım kullaniyoruz..
Ben de çok araştırdım bu zıplama hevesinden dolayı..Sabitlenenler 300 400 tl ve erkek olduğu icin günde 15 20 dk aşmayan oturumlar için gereksiz buldum onu..
O yüzden fazla kullanılmamış 2.el aldım kapıya sabitlenenden..
Bayılıyor bizimki zıplayamaya..
Şapşik yaa kucağa gelir gelmez zıp zıp zıplıyor :KK70:
Seninki kızmış ama aynı işlevi görüyor kapıya sabitlenende..
Letgo ya baktım bende ama ikinci el sabitlenenler bile 250 den başlıyor çok geldi.
Biraz oyalanır diyorum.
Kızımda çok seviyor hoplamayı zıplamayı
Kıkır kıkır gülüyor. :KK48:
Bende kapıya sabitlenenden alayım o zaman.
seninkinin markası ne ve ne kadara aldın söyler misin bir mahsuru yoksa ?

Letgo ya baktım bende ama ikinci el sabitlenenler bile 250 den başlıyor çok geldi.
Biraz oyalanır diyorum.
Kızımda çok seviyor hoplamayı zıplamayı
Kıkır kıkır gülüyor. :KK48:
Bende kapıya sabitlenenden alayım o zaman.
seninkinin markası ne ve ne kadara aldın söyler misin bir mahsuru yoksa ?
Pilsan oyuncağın 30 a aldim:KK53:

Doymuyor olabilir benim oğlum da öyle idi bir ara. Şimdi yatmadan önce pirinç unundan muhallebi veriyorum. Aradan biraz zmn geçiyor emiyor öyle uyuyor eskiye göre biraz daha düzelme var. Pirinç unu yerine başka birşey de verebilirsin yoğurt fln da olabilir.
Guzel emiyo ama uyandiginda bir kere cekiyo yatiyo uykuya kaliyo yatagina koyuyorum yarim saat sonra yine ayni. Evde ruh gibi oldum artik uykusuzluk cok berbat bisey

Canım bayramdan sonra bi başladı bizde o suan hala devam ediyo yarım saate an fazla 1 saat içinde uyaniyo bütün gece her saat başını gecmiyo uyanması malesef ben de baya yorgun düştüm bundan dolayı ve acaba doymuyor mu diye ilk kez 120 cc mama verdim en azından anliyim aç mi huy mu diye ama o mamadan sonra da yine 1 saat içinde uyandı kiii üstüne beni de emmisti yani benimki aç değilmiş sanırım atak 'tan sonra kaldı böyle 26. Hafta atagini dibine kadar yaşadık sonrası hala böyle bakalım güneşli günler ne zaman :işsiz::işsiz:
Bizde suan 26. Haftasindayiz atak donemi valla cok guzel yasiyoruz hanfendinin atagini

Kızlar size 100 puanlık uzman sorusu.. dermişim :KK48: evde şu an kedisi yada köpeği olan var mı ?

X