2017 Şubat Anneleri

Biz mayıs ayından beri hamak kullanıyoruz. Çok memnunum. Normalde gündüzleri hamağında geceleri yatakta uyuyordu ama artık geceleri de bamağında uyutuyorum. Çünkü gece yatakta uyandı mı tamam uyumuyor ama hamakta 2 sallıyorum geri dalıyor.

canim yanilmiyorsam @ivo hamagi demirlerini cikarip tavana monte etmis yatak odasinda kulalniyordu

Arkadaşlar merhaba. Şimdi doktordan geldik yanda çıkanlar diş değil diş eritmemiş. Onlar öyle kabarır asıl dişler alttan ve üstten çıkar dedi doktorumuz sizin de bilginiz olsun. Öte yandan ek gıda başlangıcını sordum kesinlikle 6 ay sonuna kadar anne sütü dışında bişey yok, su Bile verme dedi. Açıkçası ben Eylülse işe döneceğim şu ek gıda konusunda doktoru dinlesem mi bilemiyorum :/ sizin doktorlarınız şu an ek gıda öneriyor mu?

Doktorunuz doğru olanı söylemiş.. dr ların daha üstü söylüyor bunu , başka bi dr un ek gıda alabilir demesi bişey ifade etmemeli bence. 6 ay öncesi bebeğin bağırsakları henüz bunu tolere edebilecek durumda değil.. ben verdim bişey olmadı diyoruz genelde ama o bişey bugün olmuyor zaten. Yıllar sonra oluyor .. işe başlayacaksınız diye sağlığını riske atmayın derim..

fillingtheblanks , Nurrcaneliff markalari ne hamaklarinizin anladigim kadariyla memnunsunuz.@Mutsuzperi27 ,ivonun yaptigini ben de dusunmedim degil.uyusun diye bi amuda kalkmadigim kaldi.bu arada bugun muayeneye goturdum kizi.kilo alimi bu ay cok az ek gidaya baiyoruz biz bu ay yavas yavas.sicaktan emmek istememisdi bu ay

kac gr aldi canim bide ne kadar oldu bebegin ivoninki dusunulebilir insallah icinde durur bu bebeler dikkat etmek gerek

kac gr aldi canim bide ne kadar oldu bebegin ivoninki dusunulebilir insallah icinde durur bu bebeler dikkat etmek gerek
Bu ay 200 gr civari almis.tahminimce daha fazla aldi ama uyku suresi az oldugundan yakiyo.uyanik surekli gunduzleri .birde emerken cit ciksa birakiyo emmeyi.etrafa bakiniyo.abisi de pek sessiz birakmiyo.yani hepsi bir arada olunca az almis.dr sakin ve yalniz bi odada emzir dedi bi de oyle denicem bakalim.

Bliss marka bizim hamak kesinlikle memnunuz. İlk 3 ay ben oğlumu hiç sallamadan uyutmaya çalıştım. Kucağımda uyutuyodum veya yatakta pışpışlıyodum. Gündüzleri hiç uyumuyordu . Hamaktan sonra çocuk o kadar çok uyumaya başladı ki bazen yatıyor gündüz 4-5 saat uyuduğu oluyor. Uyandığı anda sallıyorum geri uyuyor.

Malesef benim oğlum da buay 200 -300 gr bişey aldı. Üzülüyorum ne güzel 1 küsür kilo alıyordu her ay.

Besinci ayda mi 200 ge canim 4. ayda mi

bizimki pasa hamak 0-3 yaş diye geçen çantalı modeli

Ayy bide anası dururken sana noluyo acaba valla bende kaynanaya gitmiyorum bu ara Allahtan hep bişeyler çıktı bu ara gitmemek için bahanemiz var gerçi ogrencekte neden gitmek istemedigimizi. 1bucuk saatlik uzaklikta haftasonları gidiyoduk yüzünü görmek istemiyorum şu günlerde. geçen düğün cd'sini izledik baktım benim bildiğimden fazla altın takılmış eşime dedim eksik annen almismidir bilmiyorum dedi çünkü düğünden sonra bizimkilerin taktigini alcam ben geri takacagim insanlar var demisti eşime dedim altınlar bizimdir o zaman bende anneme verim onunda geri doncegi insanlar var diye zaten eşimde verceksin hepsini bize demişti annesine bizde verdi saniyoruz geçen düğünü izleyince eksik olduğunu söyledim sen aldinmi diye sordum döneceklerim vardı aldım içinden dedi Ayy cinlerim tepeme geldi sesimi cikarmadim o an eşimle konuştum merak etme hesabını sorcam ben dedi suan bi ihtiyacı olur istesin verim ama biz Hayır dedgimiz halde gizlice aLip bize söylememek neye giriyo belli eşimde çok sinirlendi zaten o söylemese ben soylicem sinirden o gün gözüme uyku girmedi

Malesef benim oğlum da buay 200 -300 gr bişey aldı. Üzülüyorum ne güzel 1 küsür kilo alıyordu her ay.
Valla bende üzülüyorum canım ya 350gr almış normalmis ama ne bilim bide bizim emmemiz 2dk doğduğundan beri uzun emmiyo bu aralarda tekrar ağlıyo geri yapısıyo memeye öyle öyle idare ediyoz göğüs ucum yok pek ondan diye düşünüyorum emerken mizlanmalari hemen yakalayamiyo heralde

Ne fenalar ya hep bi kumpas hep bi entrika evlenmissin hamile kalmissjn torunun olmus 6 aya dayanmis ne ara soyliyecekti acaba kizin ünv ye giderken mi aman yarabbim nasil bi fitne fesat bu kaynanalar ya

Ne fenalar ya hep bi kumpas hep bi entrika evlenmissin hamile kalmissjn torunun olmus 6 aya dayanmis ne ara soyliyecekti acaba kizin ünv ye giderken mi aman yarabbim nasil bi fitne fesat bu kaynanalar ya
Sormasam hiç haberim olmicak ki şeytan şey valla evlenince hic kaynanayla polemiğe girmem diye düşünüyodum ama nelerle karşılaşıyoruz ve karsilascazda gerçi kendi çocukları bile anlasamiyo
Gelin duasi: Allahim sen hepimizi içi fesat kaynanalardan onlarin fitne planlarindan gazabindan koru Yarabbimmm

ben
ben yazlıktayımcanım telım cekmıo burda hıcgıremıyorumyarın donuyorum ıns. burdadk gdaya ıyıce basladm taze sagılmış ınek sutu kecı sutu yogurt meyva purelerı goturuo tospiğim benıde emıyor ozellıklegece kalkıp emıyor patates ırmk pırınc kbak havuc hasladm az az bsladım yıyor bızden boyle hepınıze sevgıler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…