2017 Şubat Anneleri

Valla ısırmak istiyorum çok tatlıı

Daha once deneyenlerden gordugum kadariyla anne sutunden yogurt tutmuyor sulu ayran gibi oluyor..

Merhabalar... benim oğlum 25 ocak doğumlu daha başlamadım ek gidaya en az bi 5 buçuk aylık olsun öyle başlarım diyorum daha erken gibi. Tabi kilo aliminda azalma vs olursa dr tavsiyesi ile daha erkende olabilir. Eğer bebeğinizde kilo alımında azalma fln yoksa daha geç başlamakta fayda var.

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar
evet ya kalıplar hic tutmuo bi de bu yıl havalar gec ısıniyor..ileriye dönük kiyafet almamak gerekirmis ya onu anladım sık sık 1-2 bisi almak lazım sadece.

İhtiyaç değil mecburiyet. Çok şıpsevdi peşinden bile koşulmaz hahayttt
Bı kere benim oğlum kararlıydı ama karşıdakiler gidip özel de başka bebe lerle resimlesince eeee kusura bakma o kadar geniş değil benim oğlum da ayrica onlar olmazsa biz varız ya diyen annelerden biri sendin sanırsam

Kv si burda kimse karışamaz

Benim kızıma da gelinimm diyen sendin. İki gün aktif olmadım diye baktm boşamış habersiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…