2017 Şubat Anneleri

Al sana boğum al sana meme:KK31: senin göbeğinden ayak ucunu göremeyen oğlunu ne yapsın benim fit kızım.. boncuk damadımın pofur pofur yumuşacık kolları kâfi:KK36: şimdi git tanınmadığınız başka forumlarda oğluna yem ara:-) ziraa burda herkesler öğrendi ne olduğunuzu :KK70:şişko umut taciriiiiii:KK70:
Gazla çalışıyormuş bu :KK70: :KK70:

25 ocak doğumluyuz.
5.5-6 ay da başlayacağız ek gıdaya.
Erken ek gıda anne sütünün azalmasına ve ret edilmesine sebebiyet verebiliyor.
Zaten bir ömür yemek yiyecekleri için şu kısacık dönemi bol bol anne sütü ile değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum :KK66:
Anne sütü ile yoğurt tutmuyor maalesef..
İnek sütü ile taze taze mayalanabilir.
Ek gıda dendi mı bı tirsiyorum nedense Kadir Tuğcu da okudum bı kaç annesi varmış 2 yaşına kadar sadece anne sütü ile sorunsuz ilerlemiş keşke öyle olabilsem neden bu kadar acele ediyolar kı

Benim kızıma da gelinimm diyen sendin. İki gün aktif olmadım diye baktm boşamış habersiz:duduk::kahve:
Hiçte bile ilk sen didin cicim onlar olmazsa başka kız mı yok diye bende heee evet gelinim dedim o zaman ortalıktan kaubolmicaktiniz ayrıca da bak işte kendi ağzınla şuan diyon iki gün gittik fln diye kıskançlıktan demedigin kalmadı dunden beri oğluma :KK11: ama Koreli takmıyo bile :KK47::KK47::KK47:

Hiçte bile ilk sen didin cicim onlar olmazsa başka kız mı yok diye bende heee evet gelinim dedim o zaman ortalıktan kaubolmicaktiniz ayrıca da bak işte kendi ağzınla şuan diyon iki gün gittik fln diye kıskançlıktan demedigin kalmadı dunden beri oğluma :KK11: ama Koreli takmıyo bile :KK47::KK47::KK47:
Koreli takmıyo ama anası tribe girmiş:KK31:

Ek gıda dendi mı bı tirsiyorum nedense Kadir Tuğcu da okudum bı kaç annesi varmış 2 yaşına kadar sadece anne sütü ile sorunsuz ilerlemiş keşke öyle olabilsem neden bu kadar acele ediyolar kı
Dün akşam yengem geldi yemeğe abimin eşi.
Yok neden ek gıda ya başlamıyormuşum, ayaklarımda sallama alıştırmışım her geldiğinde aynılarını söylüyor.
Bende ısrarla her söylediğinde ben 6. Ay bitene kadar anne sütü vericem , zaten ömrünün sonuna kadar gıda alıcak diyorum.
Ayrıca ayağımada alıştırmadım heryerde uyuyor canı nasıl isterse.
Çocuk 6. Ayda anlıyormuş ek gıda yı istemiyormuş bizimkide yemicekmiş bak görürürmüşüm, kendisi 2. Ayda başlamış tattırmaya.
Ayyyy gına geldi...
Kendisini severim ama 11 aylık bebeği var en çok onun anlaması gerekiyor oda laf söylüyor.
Ya arkadaş bırakalım şu insanların işine karışmayalım milletçe, herkes nasıl isterse öyle yapsın benim bebeğim nasıl istersem öyle yaparım ben size karışıyormuyum. :KK20::KK67:

Dün akşam yengem geldi yemeğe abimin eşi.
Yok neden ek gıda ya başlamıyormuşum, ayaklarımda sallama alıştırmışım her geldiğinde aynılarını söylüyor.
Bende ısrarla her söylediğinde ben 6. Ay bitene kadar anne sütü vericem , zaten ömrünün sonuna kadar gıda alıcak diyorum.
Ayrıca ayağımada alıştırmadım heryerde uyuyor canı nasıl isterse.
Çocuk 6. Ayda anlıyormuş ek gıda yı istemiyormuş bizimkide yemicekmiş bak görürürmüşüm, kendisi 2. Ayda başlamış tattırmaya.
Ayyyy gına geldi...
Kendisini severim ama 11 aylık bebeği var en çok onun anlaması gerekiyor oda laf söylüyor.
Ya arkadaş bırakalım şu insanların işine karışmayalım milletçe, herkes nasıl isterse öyle yapsın benim bebeğim nasıl istersem öyle yaparım ben size karışıyormuyum. :KK20::KK67:
Ay o sürekli biseyler diyenler yokmu zaten :sinirli: her bebek farklıdır bunu hep diyoruz bana da çok diyolar benim oğlum kolik neler yaşadığımı ben ve eşim biliyoruz o saat geldimi neler oluyor bebeğim nasıl ağlıyor yada surda bir ay öncesine kadar gece gündüz bagirmalarina biz şahit olduk hep şükürler olsun gündüz artık daha iyi ama o öyle ağlarken tabiki kucağıma alcaktim tabiki nasıl uyumak isterse rahat ederse öyle yapcaktim kim ne derse desin biz keyfimizden yatan çocuğu alıp kucagimizda gezdirmiyoruz sonuçta konuşup ay bu sese niye alistirdin diuolar bana da ben şu kadar büyüttüm sanki ben çok meraklıyım kafam da o gürültüye amaaannnnn salla :KK47::KK47::KK47:

Tembellik yapıp uyuyalım dedik karışmış ortalık... Damadıma, dünürüme hunharca saldırmışlar ama Loveali Loveali :KK53::KK62:kayınvalidelerin hası papuç bırakmaz kimseye. Eee gamzeli yarim kıskanılmayacak gibi değil ki:nazar:
Hahahy aynen bide cvp veriyom diye kötü kv tripli kv oldum tabisiiiii de herkes üstüne düşeni alacak :dondurma::dondurma: teşekkürler gelinimin anası oğlumun kv si :KK74:

Sadece gülüyoruz size Koreli çok eğleniyor :confused::confused: Famm Famm :-):-):p

Eklentiler

• IMG_20170607_144009.JPG
    IMG_20170607_144009.JPG
    50,5 KB · Görüntüleme: 69
Uyku arkadaşı oyuncaklardan kullanan var mı be bu ara benim kizi hep yuzunu yandaki yastıga dayamış buluyorym birseyleri tutmak sürünmek hosuna gidiyor. Parmak da emdigi icin acaba uyku arkadasla emziklerden alip denesem mi diye düşündüm emzigini emme ihtimali cok düşük ama kullanan varsa oyuncak kısmının faydasını ğörüyor mu acaba ?

:KK47::KK47::KK47: konuşmuyo Koreli seninle

:KK19:

Ek gıda benim de gözümü çok korkutuyor.
Büyük oğlanda çok çektim.
Şimdi acıktıkca memeyi dayıyorum. Bu kolaylığa alışınca ek gıdadan iyice tırsar oldum :))

Gelinin her yanı meydanda bu gülüyo bu kadar genişlik pessssss yani ay bunlar bulmuş birbirini :halay::halay:

Ben bir açıklık göremedim şekerim.
Azcık dekolteden de bişicik olmaz:halay:

Tembellik yapıp uyuyalım dedik karışmış ortalık... Damadıma, dünürüme hunharca saldırmışlar ama Loveali Loveali :KK53::KK62:kayınvalidelerin hası papuç bırakmaz kimseye. Eee gamzeli yarim kıskanılmayacak gibi değil ki:nazar:

Valla bu kadar kişiye çatır çatır laf yetiştiren kaynana ,yarın bir gün senin kıza da laf yetiştirir haberin ola :KK70:

Uyku arkadaşı oyuncaklardan kullanan var mı be bu ara benim kizi hep yuzunu yandaki yastıga dayamış buluyorym birseyleri tutmak sürünmek hosuna gidiyor. Parmak da emdigi icin acaba uyku arkadasla emziklerden alip denesem mi diye düşündüm emzigini emme ihtimali cok düşük ama kullanan varsa oyuncak kısmının faydasını ğörüyor mu acaba ?

Canım emziği şuan kabul etmiyorsa uyku arkadaşınınkini de kabul etmez bence ama uyku arkadaşı olabilir.
Son günlerde Buğra da emerken tişörtüme filan sürüyor yüzünü. Ben de evde kolilerde olan uyku arkadaşını çıkarıp denemeyi düşünüyorum.

:KK19:

Ek gıda benim de gözümü çok korkutuyor.
Büyük oğlanda çok çektim.
Şimdi acıktıkca memeyi dayıyorum. Bu kolaylığa alışınca ek gıdadan iyice tırsar oldum :))

Ben bir açıklık göremedim şekerim.
Azcık dekolteden de bişicik olmaz:halay:

Valla bu kadar kişiye çatır çatır laf yetiştiren kaynana ,yarın bir gün senin kıza da laf yetiştirir haberin ola :KK70:

Canım emziği şuan kabul etmiyorsa uyku arkadaşınınkini de kabul etmez bence ama uyku arkadaşı olabilir.
Son günlerde Buğra da emerken tişörtüme filan sürüyor yüzünü. Ben de evde kolilerde olan uyku arkadaşını çıkarıp denemeyi düşünüyorum.
Aynen bende korkuyorum şimdiden ağır geliyor valla diğer çatır çatır kısmına gelince dünürünle senin de benden eksik kalır yanınızda yok hani bakınız her msj a bı cvp :KK70:

Kızlar ya ben gerçekten çok kötüyüm.
Böyle hiçbir şey yapmak istemiyorum.
Hayattan bezmiş gibiyim, yaşama sevincim gitmiş gibi.
Yani nasıl anlatayım çok değişik bıktım artık herşeyden.
Mira hariç.
İki haftadır temizlik yapılıcak öylece duruyor bugün yapıcam, yarın yapıcam derken geçiyor...
Eşimle de sorunlarımız var.
Dışarıya çıkamıyorum, gezip , dolaşamıyorun....
Psikiyatri midir, psikolok mudur, birine gitmek istiyorum...
:ruh: :KK61::KK42::cry:
Hiç kimse beni anlamıyor...

X