2017 Şubat Anneleri

Amann amann çok kıskandıkk :KK30:forumun erkek anneleri bence yakışıklı oğluşların zamanı geldi :stop:görünmek için.baksana koreli küçük dağları ben yarattım diyor:KK70:

Boncuğum yakışıklıdır ama maalesef başımız bağlı bizim :))

O benim oğluma yamyam dedi bide şişko deyip duruyor onun kızı da cilpi hediye paketi isteeeeeee :KK75::KK75:

Şş hanııım hanııım. :sopa:
Geceden beri gelinime laf söylüyorsun. Ayıp değil mi sözü kesilmiş kız hakkında böyle ileri geri konuşmak :KK11:

Geceden beri gelinime laf söylüyorsun. Ayıp değil mi sözü kesilmiş kız hakkında böyle ileri geri konuşmak :KK11:
Senin gelinin kim anam düzde kaldık yahu:KK66:

O zaman gelinin anasına da dicen eskiden peşinde koştuğu oğluma laf Edip durmicak :sopa::sopa::sinirli::sinirli::sinirli::ukala::ukala:

Evet bende hatırlıyorum:)) 6 şubat da doğdu Ela senin Doğum ne zaman olmuştu hatırlayamadım o_O
5 subatta dogdu Selin hanim :)

:KK67:

ya cok üzüldüm cnm senin icin onemli bir donum noktası olcakti bunda da bir hayır vardir diye dusunmekten baska rahatlatacak bisi yok sanırım. .mulakatli alimlar hep boyle iste bn esim de avukat gerçekten bu zamnda avukatlik da zor hakim savciligin da ayri sıkıntıları var..ne yapacaksin peki bundan sonra ailevi durumlar nasıl?
canim zaten stajla birlikte 3 yil doldu meslekte bizim burda ciddi anlamda acukat artisi oldu ozel okullar yuzunden isler eskisi gibi degil ama yinede tekrar baslamayi dusunuyorum esim dedigim dedik bir insan annem babam olanlari duysa durdurmaz ama babam kardesim isten cikti onun kredisini oduyor birde gecen yil icinde kizkardesimde evlendi bende baya masrafa girdi ustune birde ev aldiginin odemesi onu sikintiya slkmak istemiyorum annem de 1.5 yil icinde anneannemi ve teyzemi kaybetti babam da 6 ay once babaannemi kaybetti maddi manevi yipranmis durumdalar o yuzden isi duzene koymaya ugrasiyorum

Tabi dünür olunca bazen ayrıcalık gösterebiliyor insan :))

Biri benden mi bahsediyor ?...
Aynı durumdayım :/

Tek sıkıntınız bu olsun :KK66:

Evlendiğim kilo ile şuan arada 24 kilo var :)
Ek gıdaya bi geçelim ,çaresine bakacağız inşallah :KK66:

Yaş 32 ama 23 gösteriyorum :KK45:

Canım çok üzüldüm..
Allah yardımcın olsun.

Eğlenceliymiş bu canlandırma işi :halay:
Ciddi değilimdir pek ama burda kullandığım ifadelerden öyle yansımış olabilir :KK68:
Örtülü kısmı doğru ama diğerleri tutmadı :lülülü:
Oval yüz ,kumral-beyaz ten ,kısa boylu :KK49:
sagol canim insallah bir cikar yol bulurum
Efenimmm merabalarrrrrrr :p:p şiiiii kız anaları size daha çok merabalarrrrrrr :confused::confused::KK8:
ohooo elif hanim basi bagli koreliyi meydana salmissin olaylar olaylar :KK66:

Klzlar merhabalar ek gıdaya başladınız mı acaba Bız 28 ocak doğumluyuz doktor deneyebılırsın dedı yoğurt ve elma püresi ıle başlamayı düşünüyorum Yogurt mayalarken anne şutu ile yapan varmıs bende o kdar yok kecı şutu ıle mayalanabılırmıs tecrübelerinızı beklıyorum ☺️

25 ocak doğumluyuz.
5.5-6 ay da başlayacağız ek gıdaya.
Erken ek gıda anne sütünün azalmasına ve ret edilmesine sebebiyet verebiliyor.
Zaten bir ömür yemek yiyecekleri için şu kısacık dönemi bol bol anne sütü ile değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum :KK66:
Anne sütü ile yoğurt tutmuyor maalesef..
İnek sütü ile taze taze mayalanabilir.

Bunu cok ovuyorlar ek gıda Icın kullanan var mı acaba

Böyle tür aparatlar evi büyük ,alım gücü iyi olan kişiler için güzel ama aynı görevi sıcak su üzerine buhar aparatı oturtarak da yapsbilirsin :KK66:

O zaman korelimin anası da seni bağlamasın :63: evet önemli olan şey var onda da :KK48::KK48:

Tipini yiyim o korelinin :KK68:

Al sana boğum al sana meme:KK31: senin göbeğinden ayak ucunu göremeyen oğlunu ne yapsın benim fit kızım.. boncuk damadımın pofur pofur yumuşacık kolları kâfi:KK36: şimdi git tanınmadığınız başka forumlarda oğluna yem ara:-) ziraa burda herkesler öğrendi ne olduğunuzu :KK70:şişko umut taciriiiiii:KK70:

Eklentiler

• IMG_9110.JPG
    IMG_9110.JPG
    63,3 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_9112.JPG
    IMG_9112.JPG
    54,1 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_9113.JPG
    IMG_9113.JPG
    47,7 KB · Görüntüleme: 70
X