2017 Şubat Anneleri

ya cok üzüldüm cnm senin icin onemli bir donum noktası olcakti bunda da bir hayır vardir diye dusunmekten baska rahatlatacak bisi yok sanırım. .mulakatli alimlar hep boyle iste bn esim de avukat gerçekten bu zamnda avukatlik da zor hakim savciligin da ayri sıkıntıları var..ne yapacaksin peki bundan sonra ailevi durumlar nasıl?

aynen benimki de gidiklaniyor ham ham yapuorm bn de kikirdio bi de kollarindan tutup hafifce asagi yukari indiriorm ona da cok kikirdio

Ben :)

Bizimki biraz daha farkli canim akciger hipertansiyonu vardi deligin yaninda o yüzden riskli

Ah canım çok üzüldüm oğlun için ama alerjik olduğu için mi böyle düşük bağışıklığı yoksa aşı yüzünden mi düştü?
Doğduğunda birşey yoktu cnm 4. Aydan sonra kusma ishal ardından ne verirsem reddetti kendini toparlayamadı yüzde 98persenteden 10 lara düştü şükür halimize çok zeki ama çok zayıf boyu ortalama. Antibiyotık vs çok kullandık ilk 4 yıl araştrmışsın kimse demez aşıdan vs. diye geni Eti dediler kusturan , inek sütü alerjisi besin alerjisi polen vs hepsi denildi sayısını unuttum gidilen doktorun

Teşekkür ederim canım.
Belki ben yanlış anlamışımdır.
Senin işinde zor ben bir taneyle baş edemiyorum. Yani çok şükür öyle uğraştıran bebek değil ama ev işi , Mira, çamaşır, bulaşık çok yoruyor eskisi gibi değil hayatım bebek yokken, hep geziyorsuk evde yemek derdi çok yoktu, şimdi çok nadir dışarıya çıkıyoruz oda dolaşıp geliyoruz.
Evde hergün yemek derdi buna da şükür ama ne bileyim ağır geldi galiba eşimlede çok iyi değiliz.
Şuan evin halini bir görseniz bu ne dersiniz temizlik yapılacak hiç canım istemiyor uykusuzum...
Çok şikayet ettim galiba kusura bakmayın.
Bugünümüze şükür evlatlarımız, biz sağlıklıyım ya...

Biz alınganlık yaptık galiba @Saskinanne2013 ile

Burçlar mı düşmüş o derece yani.
Evet canım aynı bizim burası da öyleydi.
Hele geçen yağmurda bizim TV ye yıldırım çat diye kapattı.
Öyle durumlarda ben Mira yı cam önlerinden alıyorum.
Allah korusun..

Yok sen o iyi anlaşan grubun içindesin canım.
ne bileyim ben yeniyim tâbi ki siz daha samimi olucaksınız.
:) Canım dediğin gibi ben seni son zamanlar da görmeye başladım benim o grup dediğin kişilerle de öyle olmam başından beri herşeyi paylaşıp arada iyice bı muhabbet olmasından olabilir ama seninle de konuşuyorum hakkımı yeme bı kereeeeee

Bizim gece uykumuz azdi 12 ye digru uyuyup 1 kere uyanırdı sonra 6 bucukta baslardi yine mesai simdi hic uyanmiyor. Gunduz neredeyse hic uyumuyordu ya emerek ya sallayarak kisa kisa idi ben onun icin çabalıyorum

İllaki endişelerimiz oluyor canım hepimizin.
Normal olan bu yani.
Takma artık birşeye yeter bu kadar taktığın.
Bizde iyiyiz çok şükür uğraşıyoruz işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…