2017 Şubat Anneleri

:) Canım dediğin gibi ben seni son zamanlar da görmeye başladım benim o grup dediğin kişilerle de öyle olmam başından beri herşeyi paylaşıp arada iyice bı muhabbet olmasından olabilir ama seninle de konuşuyorum hakkımı yeme bı kereeeeee:63:

Tabi ki canım.
Bende ortasından başladım takip etmeye canım üyeliği de yeni açtım herşeyinizi az çok biliyorum yani mide ekşimelerini, yanmalarınızı, uyuyamalarınızı... :21::KK25:

Allah razı olsun hepinizden gerçekten iyi ki burası ve sizler varsınız.
Yaşadığımız süreci birlikte paylaşıp daha kolay atlatabiliyoruz.
Etrafımızla konuşamadığımız şeyleri konuşa biliyoruz.
Hele ki ben gibi biri aileme evliliğimle ilgili hiçbir kötü şeyi anlatmam iki tane ablam olmasına rağmen.
Burada herşeyi paylaşıyoruz.
Yardımcı oluyorsunuz.
Hakkınızı helal edin. En Büyük KK :KK200: :KK15: :KK19:

Burçlar mı düşmüş o derece yani. :KK57:
Evet canım aynı bizim burası da öyleydi.
Hele geçen yağmurda bizim TV ye yıldırım çat diye kapattı.
Öyle durumlarda ben Mira yı cam önlerinden alıyorum.
Allah korusun..
Aynen canım o dereceydi resmen evi salladı yani abartısız çok korkunç tü diyorum ya bişey olacak herhalde dedim hiç böylesine gök gürültüsü ne şahit olmamistim

Bizim gece uykumuz azdi 12 ye digru uyuyup 1 kere uyanırdı sonra 6 bucukta baslardi yine mesai simdi hic uyanmiyor. Gunduz neredeyse hic uyumuyordu ya emerek ya sallayarak kisa kisa idi ben onun icin çabalıyorum[/QU:KK48:TE]
gündüz bizim de kısa kısa ve sallayarak. bakalım kim kimi yenecek:KK48:

Tabi ki canım.
Bende ortasından başladım takip etmeye canım üyeliği de yeni açtım herşeyinizi az çok biliyorum yani mide ekşimelerini, yanmalarınızı, uyuyamalarınızı... :21::KK25:

Allah razı olsun hepinizden gerçekten iyi ki burası ve sizler varsınız.
Yaşadığımız süreci birlikte paylaşıp daha kolay atlatabiliyoruz.
Etrafımızla konuşamadığımız şeyleri konuşa biliyoruz.
Hele ki ben gibi biri aileme evliliğimle ilgili hiçbir kötü şeyi anlatmam iki tane ablam olmasına rağmen.
Burada herşeyi paylaşıyoruz.
Yardımcı oluyorsunuz.
Hakkınızı helal edin. En Büyük KK :KK200: :KK15: :KK19:
Ooo sen gizli takipciymissin :)

Son iki gündür acayip zorluyor yarim saat ugrasiyorum geçmiyor neredeyse.. az once en sonunda emzordim uyudu sabahtan beri cok huysuz banyo sonrasi bile dalamadı uykuya. Baş parmak kopacak oyle hırsla emiyor ki sinirinden.. M muhendiseylul

Allah korumuş canım.
Çok korkunç gerçekten.
Aynen ya kaç gündür yağıyor ama o gün farklıydı şimşek resmen gökyüzünde çizgi halinde kaldı yani bı yerlere bişey oldu yada herhalde kıyamet bile dedim tek olsam çok korkardim galiba normal de korkmam gök gürültüsü nden ama o baskaydi Rabbim bütün afetlerden korusun inşallah insanın artık direk bebeği geliyor aklına

Aynen ya kaç gündür yağıyor ama o gün farklıydı şimşek resmen gökyüzünde çoğu halinde kaldı yani bı yerlere bişey oldu yada herhalde kıyamet bile dedim tek olsam çok korkardim galiba normal de korkmam gök gürültüsü nden ama o baskaydi Rabbim bütün afetlerden korusun inşallah insanın artık direk bebeği geliyor aklına
Evet canım bu ara değişik bir hava ve gök gürültüsü var.
Amin canım.
Evet direk bebeğim aklıma geliyor benim de. :KK43:

Ben de ayrım yapıldığını ya da birilerinin sadece bazı kişilerle iletişim halinde olduğunu düşünmüyorum.. öyle bi düşünceye kapılınmasını da istemem.. kimseye böyle düşündürmeyelim bence..

Sadece bazen ortak konuda buluşan arkadaşlar olabiliyor.. örneğin bebeği alerjik olan anneye o konuda bi geçmişi olan ya yine bebeği alerjik olan yazabiliyor.. onlar daha çok iletişim halinde olmuş oluyor..

Şaka bi yana 1 senedir burdayım şu an farkettim de :)

Tabi dünür olunca bazen ayrıcalık gösterebiliyor insan :))

Ayni dertten muzdaribim sanirim birincisi siskoyum ikincisi yorgunum ucuncusu vaktim yok dorduncusu bu ucunun yarattigi depresyonik durumda olmam.esim bisey dediginde zaten bunalimdayim ustume gelme diyorum bir tuhafim yani umarim tez gecer de tekrar kendime gelirim

Biri benden mi bahsediyor ?...
Aynı durumdayım :/

Ya kızlar canım çok sıkıldı ama yine de keyifli bir şey sanırım..
Bu sabah eşimin iş arkadaşı eşiyle misafirliğe geldiler. Çok çok sevdiğim bir çift. Zaten kız da hamile ve çok iyi anlaşıyoruz. Eşi de çok çok iyi biridir. Neyse işte.. Eşimin arkadaşı bizim kızı severken 'kııız' deyip kendi kafasını oynatarak bizim kızı sevdi ve bizim kız kahkahalara boğuldu. Ama görmeniz lazım hani kahkahalı bebek videoları olur ya aynen öyle. Ben de tesadüftür dedim. Akşamına uykuya hazırlık yapıyoruz altına baktım falan. Soyunukken bu sefer ben yaptım 'pişşşt kııızımmm' diye yine aynınkafa hareketini yaptım. Amaan ne kahkahalar görmeniz lazım. Bunu ilk farkeden olmamak o kadar zoruma gitti ki.. Yani aptalca bir hissiyata mı kapılıyorum bilmiyorum da sanki önce ben farketmeliydim kızımın neye güldüğünü.. 3.5 ay olacak ilk defa kahkahalı gülüyordu bu kadar ve sanırım yaptığımız bu kafa hareketi çok hoşuma gitti :KK70: bir yandan yeni bir keşif oldu.. bir yandan da bir başkasının bunu keşfetmesine üzüldüm.. :KK43: var mı böyle sizin keşfetmedikleriniz :KK43: kendimi suçlu hissettim ya.. gülmek istiyomuş da engel olmuşum gibi..

Tek sıkıntınız bu olsun :KK66:

Benim kadar kimse şişko olamaz galiba evlendiğim kilo ile şuan aramda 22 kilo var sürekli yemek yiyorum sihir bir değnek olsa keşke ama nerde.. Mutsuzum.. Hele yırtıklar cok fena karnım zaten mahvoldu hadi o nyse kimse görmüyor ama kollarım berbat halde kendimi hiç begenmiorum

Evlendiğim kilo ile şuan arada 24 kilo var :)
Ek gıdaya bi geçelim ,çaresine bakacağız inşallah :KK66:

Kızlar ben ortaya konu attım hemen toparlayayım.:rapci: Yanlış anlaşılmalar var. Gruplaşma olduğunu sanmıyorumsadece bazı arkadaşlar çok aktif. kimse alınmamalı sonuçta burası aynı noktayı paylaştığımız bir yer. Fikirler uyuşmayabilir. Demek istediğim şu : tanımadığın ve görmediğin bir insanla konuştuğunuzda gözünüzde nasıl biri olduğu canlanıyor mu? :KK8:Mesela Loveali Loveali cidden resmini görmedim paylaşmışsan da bulamadım koreliyi :-)gördüm ama seni canlandırayım gözümde: salaş giyinen saçları hafif dağınık esmer zayıf yüzlü ela ve büyük gözlü orta boylu diye canlanıyorsun gözümde cnm.:KK53:bazı arkadaşları da gerçekten yaşça büyük abla olarak görebiliyorum fikirlerinden dolayı mesela TuRuNCu TuRuNCu :KK66:

Yaş 32 ama 23 gösteriyorum :KK45:

hakim savcilik sinavi canim

Canım çok üzüldüm..
Allah yardımcın olsun.

TuRuNCu TuRuNCu dolgun yuvatlak yüzlü örtülü ciddi uzun boylu biri gibi canlanıyor gözümde

Eğlenceliymiş bu canlandırma işi :halay:
Ciddi değilimdir pek ama burda kullandığım ifadelerden öyle yansımış olabilir :KK68:
Örtülü kısmı doğru ama diğerleri tutmadı :lülülü:
Oval yüz ,kumral-beyaz ten ,kısa boylu :KK49:

X