2017 Şubat Anneleri

Tabi ki canım.
Bende ortasından başladım takip etmeye canım üyeliği de yeni açtım herşeyinizi az çok biliyorum yani mide ekşimelerini, yanmalarınızı, uyuyamalarınızı...

Allah razı olsun hepinizden gerçekten iyi ki burası ve sizler varsınız.
Yaşadığımız süreci birlikte paylaşıp daha kolay atlatabiliyoruz.
Etrafımızla konuşamadığımız şeyleri konuşa biliyoruz.
Hele ki ben gibi biri aileme evliliğimle ilgili hiçbir kötü şeyi anlatmam iki tane ablam olmasına rağmen.
Burada herşeyi paylaşıyoruz.
Yardımcı oluyorsunuz.
Hakkınızı helal edin.

Aynen canım o dereceydi resmen evi salladı yani abartısız çok korkunç tü diyorum ya bişey olacak herhalde dedim hiç böylesine gök gürültüsü ne şahit olmamistim

Ooo sen gizli takipciymissin :)

Son iki gündür acayip zorluyor yarim saat ugrasiyorum geçmiyor neredeyse.. az once en sonunda emzordim uyudu sabahtan beri cok huysuz banyo sonrasi bile dalamadı uykuya. Baş parmak kopacak oyle hırsla emiyor ki sinirinden.. M muhendiseylul

Allah korumuş canım.
Çok korkunç gerçekten.
Aynen ya kaç gündür yağıyor ama o gün farklıydı şimşek resmen gökyüzünde çizgi halinde kaldı yani bı yerlere bişey oldu yada herhalde kıyamet bile dedim tek olsam çok korkardim galiba normal de korkmam gök gürültüsü nden ama o baskaydi Rabbim bütün afetlerden korusun inşallah insanın artık direk bebeği geliyor aklına

Evet canım bu ara değişik bir hava ve gök gürültüsü var.
Amin canım.
Evet direk bebeğim aklıma geliyor benim de.

Tabi dünür olunca bazen ayrıcalık gösterebiliyor insan :))

Biri benden mi bahsediyor ?...
Aynı durumdayım :/

Tek sıkıntınız bu olsun

Evlendiğim kilo ile şuan arada 24 kilo var :)
Ek gıdaya bi geçelim ,çaresine bakacağız inşallah

Yaş 32 ama 23 gösteriyorum

hakim savcilik sinavi canim

Canım çok üzüldüm..
Allah yardımcın olsun.

TuRuNCu dolgun yuvatlak yüzlü örtülü ciddi uzun boylu biri gibi canlanıyor gözümde

Eğlenceliymiş bu canlandırma işi
Ciddi değilimdir pek ama burda kullandığım ifadelerden öyle yansımış olabilir
Örtülü kısmı doğru ama diğerleri tutmadı
Oval yüz ,kumral-beyaz ten ,kısa boylu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…