2017 Şubat Anneleri

Ya kızlar canım çok sıkıldı ama yine de keyifli bir şey sanırım..
Bu sabah eşimin iş arkadaşı eşiyle misafirliğe geldiler. Çok çok sevdiğim bir çift. Zaten kız da hamile ve çok iyi anlaşıyoruz. Eşi de çok çok iyi biridir. Neyse işte.. Eşimin arkadaşı bizim kızı severken 'kııız' deyip kendi kafasını oynatarak bizim kızı sevdi ve bizim kız kahkahalara boğuldu. Ama görmeniz lazım hani kahkahalı bebek videoları olur ya aynen öyle. Ben de tesadüftür dedim. Akşamına uykuya hazırlık yapıyoruz altına baktım falan. Soyunukken bu sefer ben yaptım 'pişşşt kııızımmm' diye yine aynınkafa hareketini yaptım. Amaan ne kahkahalar görmeniz lazım. Bunu ilk farkeden olmamak o kadar zoruma gitti ki.. Yani aptalca bir hissiyata mı kapılıyorum bilmiyorum da sanki önce ben farketmeliydim kızımın neye güldüğünü.. 3.5 ay olacak ilk defa kahkahalı gülüyordu bu kadar ve sanırım yaptığımız bu kafa hareketi çok hoşuma gitti :KK70: bir yandan yeni bir keşif oldu.. bir yandan da bir başkasının bunu keşfetmesine üzüldüm.. :KK43: var mı böyle sizin keşfetmedikleriniz :KK43: kendimi suçlu hissettim ya.. gülmek istiyomuş da engel olmuşum gibi..
benımkı atıo yaklaşık 1 aydır senın arkadasın gıbı hafıf uzaktan gelıp yanagnın altına ham ham yapıorum au au gormen lazım bıde aşırı konusıyoruz bız canım cok sevıo mutfaga gıttıgımde bagırıo onunla konusalım ıstıo hergun yenı bısı ogrenıoruz o ona denk gelmıs canını sıkma bence yenı başlamış kahkaya canm

ben kilo veriyorum kiz alamiyor bende alerjik bunyeliyim bana cekmis kiz mslesef alerji aldirmiyor kilo her asi sarsiyor bugun 3. gun hala ara ara ates artiyor huzursuzluk tavan 2. aydan zor gecti canim

bizdede onceki asi bir gun sarsmisti bu mahvetti

benim de 7 haziranda 1 yil oldu burda canim senle beklenen dogum tarihi ayniydi ordan hatirliyorum

Evet bende hatırlıyorum:)) 6 şubat da doğdu Ela senin Doğum ne zaman olmuştu hatırlayamadım o_O

Mesela ben sana ayrı bı gıcık oluyom :süslü::süslü:

:KK67:

gunaydın annişler hepınıze mutlu ctsler dılıyoruz:))))

Eklentiler

• IMG_1963.JPG
    IMG_1963.JPG
    40,8 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar ben ortaya konu attım hemen toparlayayım.:rapci: Yanlış anlaşılmalar var. Gruplaşma olduğunu sanmıyorumsadece bazı arkadaşlar çok aktif. kimse alınmamalı sonuçta burası aynı noktayı paylaştığımız bir yer. Fikirler uyuşmayabilir. Demek istediğim şu : tanımadığın ve görmediğin bir insanla konuştuğunuzda gözünüzde nasıl biri olduğu canlanıyor mu? :KK8:Mesela Loveali Loveali cidden resmini görmedim paylaşmışsan da bulamadım koreliyi :-)gördüm ama seni canlandırayım gözümde: salaş giyinen saçları hafif dağınık esmer zayıf yüzlü ela ve büyük gözlü orta boylu diye canlanıyorsun gözümde cnm.:KK53:bazı arkadaşları da gerçekten yaşça büyük abla olarak görebiliyorum fikirlerinden dolayı mesela TuRuNCu TuRuNCu :KK66:
Yok kız ben kapaliyim zayıf kısmı doğru ama gözlerde siyaha yakın baya koyu kahve ama iri olduğunu söylüyorlar boy da 1.65 ortamı bilemedim :))

Ben deniyorum yaklasik 10 gündür arada maalesef kaçaklarimiz oldu uyku saatini atladigi zaman emmeden uyumuyor çünkü ve aglamasi cok artiyor.artıyor bazı günler daha direçli oluyor cok zorluyor bazi gunler kendi knedine uyuyakalmış buluyorum onu. Gündüz belli bir saati yok ama gece 11 civari uykuya geçiyor eger gaz sıkıntısı olmazsa sabah 7ye dogru uyanıyor o açıdan rahat oluyor.
hadi inşallah tamamiyle cozersin. ama çok sabır isteyen bi süreç. gece emmeye kalkıyor mu. bizim bu ara gece uykularimiz bölük pörçük. çok yatır kaldır yapıyo musun. dün deneyim dedim pek başarılı olamadım:KK48: kaç kere kaldırdım bilmiyorum

Kıyamam ama 5.5 aylık olana kadar bile olsan yanında kardır cnm zaten git gide sosyalleşiyorlar işinde hafta sonu tatilse özlem giderirsiniz Rabbim kolaylık versin inş teşekkür ederim iyi dileklerin için de
tatil cnm memurum zatn bo sure yarım. gün çalışıcam zatn ama yine de ayrilmak zor gelior ya bi de gece uykusuz da kalsam evdeyken telafi imkani var ise gidince uykulu uykulu kafa toplamaya calismacalar falta..şikayet etmiyorum tabi şükürler olsun ama yine de zor

X