2017 Şubat Anneleri

benımkı atıo yaklaşık 1 aydır senın arkadasın gıbı hafıf uzaktan gelıp yanagnın altına ham ham yapıorum au au gormen lazım bıde aşırı konusıyoruz bız canım cok sevıo mutfaga gıttıgımde bagırıo onunla konusalım ıstıo hergun yenı bısı ogrenıoruz o ona denk gelmıs canını sıkma bence yenı başlamış kahkaya canm

Evet bende hatırlıyorum:)) 6 şubat da doğdu Ela senin Doğum ne zaman olmuştu hatırlayamadım

Mesela ben sana ayrı bı gıcık oluyom

Yok kız ben kapaliyim zayıf kısmı doğru ama gözlerde siyaha yakın baya koyu kahve ama iri olduğunu söylüyorlar boy da 1.65 ortamı bilemedim :))

hadi inşallah tamamiyle cozersin. ama çok sabır isteyen bi süreç. gece emmeye kalkıyor mu. bizim bu ara gece uykularimiz bölük pörçük. çok yatır kaldır yapıyo musun. dün deneyim dedim pek başarılı olamadım kaç kere kaldırdım bilmiyorum

Kıyamam ama 5.5 aylık olana kadar bile olsan yanında kardır cnm zaten git gide sosyalleşiyorlar işinde hafta sonu tatilse özlem giderirsiniz Rabbim kolaylık versin inş teşekkür ederim iyi dileklerin için de
tatil cnm memurum zatn bo sure yarım. gün çalışıcam zatn ama yine de ayrilmak zor gelior ya bi de gece uykusuz da kalsam evdeyken telafi imkani var ise gidince uykulu uykulu kafa toplamaya calismacalar falta..şikayet etmiyorum tabi şükürler olsun ama yine de zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…