2017 Şubat Anneleri

@Mutsuzperi27 evet canim atak donemindeyiz meme reddi vardi emmek istemiyodu oyuzden kilo alımı azaldı ama şimdi duzeliyo gibi arada ağlayarak almiyo.demekki atak döneminde olunca da uykularına etkiliyomus

Geceleri birtek uyuya kalınca vermeye çalışıyorum almiyo direniyo gece kalktığımizda bi bes dk oluyordur gulp gulp diye yutkunuyo iki saat sonra yada bir saat sonra yine ayni
Canim ataktan onceleri ne sıklıkta emerdi gece ve gunduz olarak ve sadece emiyor muydu

MaHlass TuRuNCu kizlar bnm oglanin pipisi kapandi bile galiba dun cektim baktm ama deri oyanior yapisti mi dersiniz? cisini güzel yapior hep dolu dolu bezleri ama insallah sıkıntı olmaz. internette arastrdm forumlara falan da baktm kimi doktor ellemeyon zorlamayin dior kimisi de arada yapin yapismasin diyor oglana bakiorm zaten oynamior kafam karisti

kizlar bizim gobek bagimiz erken dusmustu ama lekelenme tarzinda kanam oluodu en son 1 aylikken doktor yakalım dedi sonra kanama olmadi 2 aylik kontrolunde sordum orda parca duruodu hala ilerde dusebilir ya da cerrahi mudahaleyle alınır kalan parca ama bi zarari olmaz dedi ama aklimda kaldi hala var mi boyle olan??

Canım biraz tuhaf gelebilir ama, eşimin göbek deliğinden sürekli koku geliyordu bide akıntı oluyordu afedersiniz doktora gittii, bebekken göbek bağının yarısı içerde kalmış o koku yapıyormuş doktor yaktı karnını tabi bebeklerin ki gibi değil çok kötü yandı, o müdahale den 2 3 ay sonra bağırsak gibi birşey düştü, kalan göbek bağı yani daha önce hiç duymadığımız için çok şaşırmıştık şimdi. Aklıma geldi öyle yazayım dedim. Tabi sizin ki böyle birşey olucak diye birşey yok.

Yapismamistir canim yapissa cisini yaparken huzursuzlanir..Zorlayarak yapilmamamasi lazm hafif hafif geri iticeksin ucu kapanmasin diye sadece.. sunnet muayenesinde dr cok daha fazla cekio hatta..

cnm bizimki gozukuor zaten gobek deliginde kucuk bi parca kaldi yakildiktan sonra da kopup dusmedi yani yanik parcq duruo baska bi doktora daha göstercem bakim o ne dicek

Yapismamistir canim yapissa cisini yaparken huzursuzlanir..Zorlayarak yapilmamamasi lazm hafif hafif geri iticeksin ucu kapanmasin diye sadece.. sunnet muayenesinde dr cok daha fazla cekio hatta..
yani geri cekince deri oynamiyor bilemedm bn de geçen kontre gittigmzde sorsaydm keşke neyse bi dahaki sefere artik.. bana da komsu teyzeler söyledi yoksa hic aklims gelmezdi

Canim ataktan onceleri ne sıklıkta emerdi gece ve gunduz olarak ve sadece emiyor muydu
Gunduzleri bir saatte bir emiyodu gecede 12de yatip 5 te kalkip emiyo sonra uc saat uyuyup tekrar emip yatiyodu duzenliydi. Evet sadece emiyo mama almiyo. Simdi gunduzleri dort saat bazen iki saat emiyi direniyo belli olmuyo ama bir ay oluck boyle bukadar uzun surermiki atak donemi

Benim kizim da ucuncu aya kadar iki saatte bir emerdi gece de 4 saatte bir ve sekiz gibi gece uykusuna gecer alti da uyanirdi .simdi 4 saa bile gecse emmek istemiyor geceleri de aynen o sekilde ama geceleri uyudugu icin 3 saatte bir emzirmeye calisiyorum gunduzleri asla almiyor ama sizin bir bucuk ay olmus yani ne kadar surer bilmiyirum ama bi bucuk da cok uzun insallah kisa zamanda normale donerler

Canım öyle kolay yapışmaz diye biliyorum.
Yapışıklık olsa çiş yaparken huxursuz olur.
Bu konuda çok tecrübemde yok aslında.
İlk oğlum 7 günlükken ,ikincisi 3 aylıkken sünnet oldu..

Canım sizinki ataktan ziyade meme reddine benziyor :/
Çıplak ten teması ve göz teması çok işe yarıyormuş meme reddinde. Bir dene istersen

Benim kizimin da emmesinde bariz bir azalma vardi. Ben de atak haftasidir diye dusunmustum Agzinda pamukcuk oldugu icin ememiyormus. Insallah bisey yoktur ama bi doktora gosterin isterseniz.

Kvrckbdk canim nasilsin kizin nasil uzun zamandir yazmiyorsun umarim kizin iyidir keyfi yerindedir
İyi çok şükür 49 gün küvez sonrası 2 kilo olArak taburcu oldu sonra kasık fıtığı ameliyatı geçirdi şimdi çok şükür gayet iyi 5 ayı bitiyor 5 kilo oldu şükür gülüyor oynuyor çok neşeli fındığım

Aylar oldu hiç girmedim buralara??? Kızlar bizim kakamız sümüksü 2 aydır bir doktor süt alerjisi olabilir dedi bir doktor sadece kaka öyle diye alerji olmaz daha farklı şey olması gerekir dedi ben diyet de yaptım süt ürünleri ile ilgili bariz değişim de olmadı.
Var mı kakası öyle olan??????

Rabbim saglikli omur versin hepsine ...iyi olmaniza sevindim

Hoşgeldin canım..
Uzun zaman oldu yazışmayalı..
Güle güle büyüt bebeğini
Sümüksü yeşilimsi kaka ara sıra bizde de oluyor.
Fazla emmeden kaynaklandığını söyledi doktor.

Ben de almak istemiştim kartlardan ama fiyatlar fazla geldi internette biraz araştırdım ama bulamamıştım. Paylaştığın için teşekkürler
6.Aydan sonra baslaniyormus renkli kartlara. bi de siyah beyaz olanlar var 3. ay için.seninki daha 3. ayini bitirmemişti galiba. Bunların da çıktısını alabilirsin.

Eklentiler

• 1.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…