2017 Şubat Anneleri

Kizlar nazara inanir misiniz? Ben inaniyorum cunku. Normalde sicramayan oglum bugun bjr kac kisi gordu diye kollarini sikica sardigim halde sicriyor hemde cok korkarak. Ayagimda salliyorum ayagimi cekmeye calisirken bile sicriyor ya

Oyun halısı sormuştum pek cevap gelmedi fikrinize ihtiyacim var alan kullanan yada almayi düşünüp araştıran var mi aranizda benim gibi ?

Oyun halısı sormuştum pek cevap gelmedi fikrinize ihtiyacim var alan kullanan yada almayi düşünüp araştıran var mi aranizda benim gibi ?

Canım piyanolu için pek bir şey diyemiyorum. Boyları uzadığında ayaklar piyanolu kısıma değdiği için oyuncaklara uzak kalırlar mı bilemedim ?..
Ben tiny love güneşli gün kullanıyorum ve memnunum.

Kusura bakma canım baya olmuş soralı süt ürünleri ni burnu tıkanıyor diye bıraktırdı yumurta yıda yüzündeki sivilceler için.

Kizlar nazara inanir misiniz? Ben inaniyorum cunku. Normalde sicramayan oglum bugun bjr kac kisi gordu diye kollarini sikica sardigim halde sicriyor hemde cok korkarak. Ayagimda salliyorum ayagimi cekmeye calisirken bile sicriyor ya

Canım evet nazar varmutlaka ,inanıyorum da ama şu da var. Bebeğin sessizliğe ve yalnızlığa alıştıysa böyle bir kaç kişi gördüğünde huysuzlanabilir. Benim oğlan hiç sevmiyor kalabalık ortamları. Annemlere bile gidince keyifsiz oluyor..
Yani ondan da etkilenmiş olabilir

Dalinde nasıl bir yan etki varmis ?Unibabyden daline geçtik unibaby kuruluk yapti.Dalinde su an bir sıkıntı yaşamadık.

Adet olmadan takmıyorlar canim ben gidip muayene oldum taktırmak için adetin 3 günü gel dedi.
Yani bilmiyorum canım doktorum öyle söyledi bende bıraktım biobaby kullan dedi onu aldım.

Canım piyanolu için pek bir şey diyemiyorum. Boyları uzadığında ayaklar piyanolu kısıma değdiği için oyuncaklara uzak kalırlar mı bilemedim ?..
Ben tiny love güneşli gün kullanıyorum ve memnunum.
Cok sagol bakiniyorum baya acaba letgo dan ikinci el mi alsam diye yıkanabilir birsey mi o halilar ?

Bi sen cevaplıyon bide bikaç kişi zaten valla bide önemli şeylet soruyom bazen kimse takmayınca uyuz oluyom ha

Acaba uyuyanlar var mi hakikaten ya :)

İveeet biz uyuyoruz o saatte ama gece 12ye doğru yatıyoruz. Şuan uyumak için emiyor mesela :)))
Birazdan uyur ,sabah 4.30a doğru kalkar emer. Sonra 7.30a doğru kalkar emer ve son olarak 9.30 -10a doğru uyanır. Tabi ben büyük oğlan için 9a doğru kalkmış oluyorum

Sağolsun lar benimkiler de teli açmıyorum diye çat kapı geliyorlar. Bizim ki eski zillerden olduğu için kapatılmıyor muş ama eşim üzerine bant yapıştırdı eskisi gibi çok sesli çalmıyor.

Canım aşıdan sonra bize de oldu öyle ama nazardan da olabilir bolbol oku annesi bu milletin gözü göz değil ilk günden emzik alan bebeğim milleitn nazarından artık emzik almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…