2017 Şubat Anneleri

Sanırım bizim atak normale dönüyor. Umarım yanılmam amin.
Bizimde kolik normale dönüyor gibi şükürler olsun 2 haftadır zorlamiyo beni hatta bazen fazla bile uyuyor bu defa da noluyo diyorum eşim bi karar ver uyusun mu uyumasin mı diyo :))) bende aynen çok amin :)

Bizimde kolik normale dönüyor gibi şükürler olsun 2 haftadır zorlamiyo beni hatta bazen fazla bile uyuyor bu defa da noluyo diyorum eşim bi karar ver uyusun mu uyumasin mı diyo :))) bende aynen çok amin :)

Ay hadi inşallah.. yeter tabi 3 aylık oldu Koreli daha da mı düzelmesin fazlası şımarıklık bundan sonra:))

Ohhh sonunda bakabildimmm sayfalarca yazılmış yokum ben.. kafayı yedim kaç gündür. Kızım ilk doğduğu dönemlere döndü resmen ağlamıyor çığllık atıyo kararıyo resmen. Of. Beynim durmuş duş alamadum üç gün oldu o derece. Memede kalmıyo. Memeyi iterek yumruk yapıp emiyo. Gece çığlık uyanıyo. Çok yoruldum ya. Doğru düzgün bişey yiyemiyorum tam oturup yemeye başlicam. Çığlık çığlığa. Atak dönemimi. Tam düzene girdi demiştim yine başa sardık

Kızlar benim meme başı yarası 3 ay oldu geçmedi başta lansinoh sürdum sonra tahin yağı sonra kalkan aldım bunlar sadece yumuşak tuttu bu seferde sürekli süt sızdı kullanmıyorum bu ara bişey bu sefer kabuk tutuyor her emmede açılıyor ve canım çok acıyor resmen emzirme vakti korkuyorum ve gelmesin o vakit diyorum var mı bir öneriniz? :KK43: Benim gibi bu süreci uzayan var mı?

Kızlar benim meme başı yarası 3 ay oldu geçmedi başta lansinoh sürdum sonra tahin yağı sonra kalkan aldım bunlar sadece yumuşak tuttu bu seferde sürekli süt sızdı kullanmıyorum bu ara bişey bu sefer kabuk tutuyor her emmede açılıyor ve canım çok acıyor resmen emzirme vakti korkuyorum ve gelmesin o vakit diyorum var mı bir öneriniz? :KK43: Benim gibi bu süreci uzayan var mı?
Benim yarilmisti sagdikca kan geliyordu. Gunde bir kere ozonyagi surdum. Yari yara z. Tagi sari kantoron karistirip surdum. Kalkan kullanman iyi oed yapisiyor. KalkanlRida gunluk yika temizlikte onemli. Ben o gogsu emziremiyordum kan geldigi icin netten bak yine iyi yikayinca emzireniliyormusun diye.

baya uzun sürmüş seninki. Ben ayva çekirdeğini suya koyup beklettim jel kıvamına geldi onu sürmüştüm.

Ohhh sonunda bakabildimmm sayfalarca yazılmış yokum ben.. kafayı yedim kaç gündür. Kızım ilk doğduğu dönemlere döndü resmen ağlamıyor çığllık atıyo kararıyo resmen. Of. Beynim durmuş duş alamadum üç gün oldu o derece. Memede kalmıyo. Memeyi iterek yumruk yapıp emiyo. Gece çığlık uyanıyo. Çok yoruldum ya. Doğru düzgün bişey yiyemiyorum tam oturup yemeye başlicam. Çığlık çığlığa. Atak dönemimi. Tam düzene girdi demiştim yine başa sardık

Biriken sayfaları okumadan edemiyorum ben de yaa :KK53:

Canım geçmiş olsun bir çözümün YÖK malesef benim :KK43:

Çok geçmiş olsun cnm ben yeni atlattım ama benim ki iltihaplı çıban tarzı bişeydi soğan közleyip koydum birkaç gün iltihabını söktü birde kızıma dr krem vermişti onu sürdüm kapandı yara sende öyle değil sanırım
ama ilk Zaman'lar ki meme ucu yarasına madecossal kullandım lansinoh işe yaramadı bende dhücreleri yeniletiyor pomad olanı kapanması hızlanıyor

Lactamil li yazıma kimse bişey dememis :)

Ben hiç içmedim canım. Belki almak isteyen arkadaşlar vardır bilemiyorum.
Benim elden çıkarmak istediğim mamada arada kaynadı :/

Sanırım bizim atak normale dönüyor. Umarım alyanılmam amin.

Amin canım amin..
Benim atak olduğunu düşündüğüm durum ise sadece kucakta olma isteğiymiş. Küçük bey kucağa gelmek için mızmızlanmayı öğrenmiş :))

Amin canım amin..
Benim atak olduğunu düşündüğüm durum ise sadece kucakta olma isteğiymiş. Küçük bey kucağa gelmek için mızmızlanmayı öğrenmiş :))

Aferin damadıma daha büyüyecek de eloşumu kucağına alacak :KK70::KK74::confused:

Amin canım amin..
Kalacak yada çöpe gidecek :KK43:

Kız bende seni etiketlicektim nerdesin diye :)

Merhaba kizlar bayadir yazmiyorum ama takipteyim sizi. Benim kiz emzik akiyo ama biberon alamiyo damakli da debedim yok dikini dinderio duruyo damajli emzige yakin biberon ucu olarak ne onerirsiniz. Bide emmek istemiyo iki hafta oldu halen direniyoruz banamisin demiyo bu ay cok az kiko almis 400grm hic mama vermedim anne sutuyle normalde cok iyiydu en az bir kilo alirdi simdi biyle olmasi beni cok uzdu biberinda alamiyo ac ac duruyo oyle

Aferin damadıma daha büyüyecek de eloşumu kucağına alacak :KK70::KK74::confused:

:KK70:
:KK36:
Kalacak yada çöpe gidecek :KK43:
:KK51:
Ben de 3-4 günde bi çok huysuzlanırsa mama veriyorum. Koca kutuyu açmays kıyamıyorum. Alan da olmayınca acaba açıp buzluğa mı koysam diye düşündüm
6 ay olana kadar içeriz :KK48:

Ben biraz mart anneleirnde takılayım burda arrık takmıyo kimse beni

Ne oldu canım ?
Bazen yoğunluktan arada kaçırıyorum soruları...

X