2017 Şubat Anneleri

Kızlar benim kızım iki gündür grip ve dışarıda üşüttüm desem biz sadece doktora gitmek için evden çıkıyoruz bide iki kere hava almaya çıktık dışarıya o kadar. 3 aydan beri evdeyiz yani. o halde bu çocuğu nasıl hasta ettim diye içim içimi yiyor, nasıl bakamadım bebeğim e diye, mahvoldu yavrum öksürmekten. burnu akıyo geniz akıntısı var. sürekli ağlıyor kulağında da sıvı varmış. çok kötüyüm ne zormuş anne olmak kim bilir nasıl canı yanıyor.

Kalabalikta problem olmuyor canim da herkesten ayri odamizda uyumaya calisirken oluyir bu sicramalar.

Maasallah ya. Bizde 10 11 en gec 11.30 da uyumus olur. 3 gibi kalkar sinra 5 te en sonda 6.30 veya 7.30 arasi tamamen uyanir

Canım aşıdan sonra bize de oldu öyle ama nazardan da olabilir bolbol oku annesi bu milletin gözü göz değil ilk günden emzik alan bebeğim milleitn nazarından artık emzik almıyor

Okuyorum canim ya. Nazar kotu bsy gercekten. Benim oglus ayina gore biraz tombis ve uzun masallah. Herkesin nazari degiyo

Oyun halısı sormuştum pek cevap gelmedi fikrinize ihtiyacim var alan kullanan yada almayi düşünüp araştıran var mi aranizda benim gibi ?
Cnm letgo da bazen sıfır bile satıyorlar benim ev oyuncakdan geçilmiyor oğlum sevmemişti birine vermiştik Bi daha çocuk doğurmam diye şimdi oradan almayı düşünüyorum tinylove abisi gibi yaparsa diye sıfır almayı düşünmüyorum

Ben biraz mart anneleirnde takılayım burda arrık takmıyo kimse beni
Ben yazmışım sen takmıyorsun

TuRuNCu mamayı face de ki gruba söyle istersen ihtiyacı olanın ihtiyacını görür uygundu da ama biz kullanmıyoruz benim de doğumda aldığım kaldı koca kutu çöpe
Loveali cnm ben sevmiştim alırdım ama çok pis kilo yapıyor zaten çok aldım birde şuan süt artmasın diye dua edecek raddeye geldim iltihap topladı vs kızım hepsini ememiyor ama emziren arkadaşlarıma sorar yazarım
Famm cnm 12. Hafta mı sizin o dönem çok şiddetli atak diyorlar ama doğması gereken tarihten sayılacakmış doğduğu değil

Vay vayyy yakışır hayal gibi bize bizde şimdi bir sahile indik teneke de odun yakıyor çay veriyorlar mekan değil de çok iyi geldi soba sıcağı gibi deşarj oldum resmen
Ya aynen hayaldi gerçek oldu :) lavaboya zor giderken misafirliğe gitmeye başladım :) çok şükür Rabbim e :) seninde keyifler iyi hani :)

Bende napcam onları bilmiyom kilo da mı yapıyor

Benimde ilk ay olmuştu bazen zeytinyağı süruyodym bazende ayva çekirdeği.
Ayva çekirdeğini az bi suyun içine koyuyorsun bir gün bekliyosun jöle kıvamına geliyo o koyduğun su.
işte onu sürüyosun.emzirirken yıkamayada gerek olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…