2017 Şubat Anneleri

Ya aynen hayaldi gerçek oldu :) lavaboya zor giderken misafirliğe gitmeye başladım :) çok şükür Rabbim e :) seninde keyifler iyi hani :)
Maşallah kuzum hakettin daim olsun aferin çekik gözlüme. Bizimde tek eğlencemiz bu oldu bu aralar gece kaçmalar eşim kendini garantiye alıyor baktı ben huni takmışım gel çaya götürem seni diyor...
Ya valla ben de kilo yaptı cnm tadına bayılıyorum ama

Amin sağol canım Allah razı olsun her zorluk sonunda Rabbim bı kolaylık veriyor işte şükürler olsun ne güzel ya sahil insana huzur veriyor gerçekten :)

Hiçte bikere :)

Merhaba guzel anneler. Ben Allah izin verirse mayis annesi olacagim. 39+2 gunluk hamileyim. ikinci dogumun olacak. Oglumda suni sanci ve vakumla olmustu . Cok cok zordu. Bundada sancim gelmiyor o kadar harketli olmama ragmen (( suni sancidan cok korkuyorum her gece ruyama zor dogum yaptigim giriyor (( kendi sancimin gelmesi icin bana onerebileceginiz hareketler vs.. var mi?

Doğması gereken tarihte doğdu yani 1 şubat cnm.12. Haftasında doğru hatta 13. Hafta

Kızlar napıyosunuz,dün kızımı doktora götürdük ordan kuaföre gittim nasıl sevindim anlatamam. Süt verdim kuaförde eşim izinliydi ona verdim gezdirdi aklım kaldı ama mecburdum saçlar bembeyaz olmuştu.kendi modelinde kısalttım aynı renge boyattım

Hayirlisiyla kucağina alırsn inşallah. İnternette yazıyor ben okadar şey yaptım normal doğuramadım maalesef. Merdiven inip çık,yürüyüş sabah akşam kendini çok yormadan ve hurmayı öneriyorlar. Cinsel ilişkininde tetiklediği söylendi

39+4 de doğum yaptım sancımı ilişki tetikledi ama yine suni sancı aldım bebeğim iriydi benim bünyeme göre inemedi ama ikinci doğumda hızlı açılma oluyor son iki saat çok zorladı beni 5 6 saatte süreç tamamlandı ben sancınız geldiğinde hastanede beklerken çömelme çok yapın ittirerek (dr dene ama normal doğuraman demişti çömelmeler açılmayı hızlandırdı çok şükür) Allah sağlıcakla kavuştursun bebeğinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…