2017 Şubat Anneleri

Geçti bitti hatırlama kuzum inş daha güzel anılar biriktirirsin bundan sonra

Ben başından beri lansinoh kullanıyorum canım

esin ne diyor? dr tavsiyesine uymazmi kvaliden?
tırnakları torpuluo musun peki? alistilar artik ellerini daha rahat kullaniolar ama arada cizikler olabilio evet bnmki de gozunun altını çizmiş bugün nasil acimistr hassas yer üzüldüm valla :/
elimle elliyorum. sorunluysa torpuluyorum. ama benimkide ciziyo. azcik buyumus hemen cizmis.
almadim iki bebegimede. ancak asiri gunese çıkarmıyorum birde gunesin dik geldigi saatler cikarmiyorum.
uyku egitimini bize de anlat canim. malum 2.bebe var evde. iyiyiz biz. birkac gun girmedim cok sayfa birikmis.
ben ben ben. yapacak birsey yok. ciktigina sukret bu arada.
cocuk gurultude uyumaya alisir konusuna nokta koyayim. annemlerde dogum yaptim. ev kalabalikti gurultu hic eksik olmazdi. buyuk oglum kapilari carpar agglar bagirir ortaligi yikardi. sagir dedem bagira bagira konusurdu. bebekcimde yazik gunduzleeri az uyuyabilirdi. o da gurultu olana kadar. simdi evimdeyim. daha cok uyuyor. ve sessiz ortam. huzurlu bebegim oldu cok sukur.. ee noldu benimki gurultuye alisti mi? yooo. sessizlik ariyor minicik bebe bile.

Yok canim dinlemiyor. Esimde yapma etme diyor ama fayfa etmiyit

Loveali gelmiş hoş gelmiş
Dün akşam cevap için alıntı yaptım ama cevap veremeden uyuya kalmışım
Eloş ile Buğroş henüz evlenemediler.
İkiside atak haftasındalar. Annelerinin sabrını ölçüyorlar bence
Selamete çıkar çıkmaz başlarız düğün hazırlıklarına
Sen de dünürüm mbg24 'ün dediği gibi takıları kap gel

Son kez onu da alayım artık biberon emzik sayfasını kapatıcam avent ile lansinohun arasında bir araştırma yapayım da
Benim kızım da hiç bir biberonu kabul etmiyor, avent, lansinoh ve medela dahil. Şu an anne sütü verdiğim için sorun değil ama başlangıçta mama vermem gereken dönemde twistshake bineron kuşlanmıştım bir tek onu kabul etmişti, bebekler kendş annesinin meme ucuna en çok benzettiği biberonu kabul ediyormuş. Onu da almadayfı kauçuk emzik deneyecektim, doktor genellikle silikon biberon kabul etmeyen bebekler kauçuk kabul eder demişti

Kızlar acil bi iki sorum olacak bebeğim iki gündür inanılmaz sıcrıyor tüm kollarono acarak 2.ay aşısından sonrada 1 2 gün olmuştu ama şimdi neden bilemiyorum sakinken heryerini elledim ageıyormu diyr ses cıkarmadı sıcrıyor ve gözlerini kocaman açıyor uykuya dalamıyor
Birde karnından sürekli sesler geliyor mama yerken iyice artıyor üşüttümü acaba 76 günlüğüz

Çok şükür maşallah demekki kolik te geçmeyr başşayabilebin birşeymiş bizde76 günlüğüz darısı başımıza Allah hepimizin evladına sağlık huzur bol rızk versin

Kızlar oğlum geceleri 12den sonra iki saatte bir uyanarak anneyi cildirtti. 90cc mama verdim gece üç kere, sabaha sütüm ancak inmişti göğsüme 7 de emzirdim. Çok değil mı , alışık olmadığından bana mı çok geliyor. TuRuNCu senin bir fikrin var mı konuyla ilgili sen de bir ara mama vermiştin.
Doktoruna da soracağım cuma günü.
Arandığı için doyuruyorum eğer normal değilse uykuya dalmasina yardım edeceğim.

Son düzenleme:
Benim oğlum mama yerken hava alıyorsa biberon daha çok o sesler geliyor karnindan ben gazdan diye düşünüyorum. Öyle gözlemledim.
Uykuda sicramalarina kundaklama çözüm buldum , kollarını hafifçe sariyorum. Uyku süresini de uzattı.
Doktor yenidoğan refleksinin devam ettiğini söyledi.

Mama yemediğindede oluyor bizde gazdan olabilir demek bizim sıcramalarınız gözlerini aşırı acarak kollaronı ellerini gızla acarak olutor ama yoktu bi aşı dönemi olmuştu şimdi yibe olunca acaba ne oluyor dedim

herkesin kvalide ayri bi alem. benimki gozume daha sirin gorundu su an. kendi oper ama kimseye.vermez.
Evet canım solomombaby aldım şimdilik dışarı çıkmadım daha ama. Evde takıyorum ara ara yanı rahat gibi duruyo dolaşırken sesi çikmiyo rahat demekki :) siling için büyüdüler sanki canım ya
evde temizlik yaparken falan kullaniyormusun? oyle birseylere ihtiyacim var. temizlik icin bir formul bulmaliyim.
hakkinda hayirlisi ne ise o olsun arkadasim. allah en dogru en hayirlisini nasip etsin sana. sinavinda basarilar dilerim.
kizlar bebekleri beline ayaklarina yuk vermeden yere degdirip hoppala yaptırio musunuz ya da büyükler yaptrdi mi oyle soraym??
yaptirmiyorum. kimsede yaptirmadi.
yuzustu yatirince bizimkide kendini ileri itiyor. dizlerini karnina cekiyor birde. yszik ileri gitcem diye ugrasiyor. sonra sinir oluyor bazrn
bn hala kilo veremiorum ya cok bisi de yemiorum aslinda ama iki aydr yerimde sayiyorum 10 kilo gitmisti 10 kilo hala duruo..spor yapmadan da gitmicek galiba ne ara yapacaksam spor
kilo dusunme.simdilik. pesinde kosarken gidiyo anlamiyorsun bile.
kizlar bn cok ruya görürüm dogum yaptiktan sonra da hep oglumla ilgili sryler görüyorum. hep onu koruyorum kolluorum falan size de oyle oluo mu?? ay gormek istemiom ruya ya yoruluorum valla...
ben hatirlamiyom ruyami. olu gibi yatiyom zaten. cook yoruluyorum.
bebek istedigi kadar. sik sik teklif ediyorum.

Çok şükür maşallah demekki kolik te geçmeyr başşayabilebin birşeymiş bizde76 günlüğüz darısı başımıza Allah hepimizin evladına sağlık huzur bol rızk versin
Aynen canım o günler de hiç geçmeyecek gibiydi sanki öyle devam edecek gibiydi enerjik sıfırdır yorgunluk uykusuzluk hat safhadaydi ama şükürler olsun daha sakiniz artık 86 günlüğüz bizde inş sizlerde bir an önce düzene girersin iz amin duana da

Yok canım temizlik için kullanmadım hiç daha çok keyifli anlarda koyuyorum bAlkona fln çıkıyoruz :) iş yaparken cesaret edemedim nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…