2017 Şubat Anneleri

Sevindim canım,ela deli ediyor bu aralar beni,uyudu fırsat bu fırsat bir Çay demliyim kendime dedim. Önceden ocakta çayim eksik olmazdi severim:) Gelin beraber içelim
Çok şükür Rabbim e geçtik o günleri gibi saati gelince yine ağlıyor ama şükürler olsun o çığlık çığlığa ağlaması yok bende artık daha. Bilinçli olduğum için çok az sıkıntı yla geçiriyoruz gündüz uykusu var artık hatta uyku düzeni yapmayı bile düşünüyorum artık benim gibi bir çoğunuz da yasadiniz o günleri inş en kısa zamanda hepiniz de atlatirsiniz gerçekten çok zor günlerdi çünkü afiyet olsun çayla aram yok pek :)

Çok şükür Rabbim e geçtik o günleri gibi saati gelince yine ağlıyor ama şükürler olsun o çığlık çığlığa ağlaması yok bende artık daha. Bilinçli olduğum için çok az sıkıntı yla geçiriyoruz gündüz uykusu var artık hatta uyku düzeni yapmayı bile düşünüyorum artık benim gibi bir çoğunuz da yasadiniz o günleri inş en kısa zamanda hepiniz de atlatirsiniz gerçekten çok zor günlerdi çünkü afiyet olsun çayla aram yok pek :)
Amin inşallah canım,ağlaması eskisi kadar şiddetli değil elanında şükürler olsun hafifledi birde bende alıştm elim ayağim dolanmiyor birbirine.ama uyku sıfır gece boyu uyanıyor sütte içmiyor. Geçecek elbet bu günler,bizde bu yazilari gülerek okuyacağiz inşallah:))

mbg24 mbg24 canım sen mustela şampuan önermiştin sanki kokusu varmı? Kokusuz olmasi daha sağlıklı olsada hoşuma gitmiyor ya:)

Var var çok tatlı bi kokusu var hemde. Ama kimyasal koku değil kullanılan içeriğin kokusu .. avakado, ay çiçeği, aloe Vera falan var ya içeriğinde.. çok güzel kokuyor.

Var var çok tatlı bi kokusu var hemde. Ama kimyasal koku değil kullanılan içeriğin kokusu .. avakado, ay çiçeği, aloe Vera falan var ya içeriğinde.. çok güzel kokuyor.
Buna sevindim işte tavsiyeni okumuştum sipariş verdim gelecek,konak dolu kızımın kafasi tarakta istedim belki hafifler

Buna sevindim işte tavsiyeni okumuştum sipariş verdim gelecek,konak dolu kızımın kafasi tarakta istedim belki hafifler

Çok iyi yapmışsın canım. Ben ne cildinde ne saçında en ufacık bi sorunla karşılaşmadım doğduğundan beri.. vücut losyonu olarak da mustela kullanıyorum çok memnunum ikisinden de.. en önemlisi içim rahat..

Çok iyi yapmışsın canım. Ben ne cildinde ne saçında en ufacık bi sorunla karşılaşmadım doğduğundan beri.. vücut losyonu olarak da mustela kullanıyorum çok memnunum ikisinden de.. en önemlisi içim rahat..
Kullandiğim şampuanda sözde iyi ama cildi kuruyor kızımın, Yüzü falan oyüzden alip bir deniyim dedim. Sağol canım birbirimizden fikir aliyoruz iyiki var burası ve sizler

Benim kızçenin kulak arkaları çok fena birde saçları yapıştırmış akıntı dr whatsup dan krem yazdı aldık şimdi kortizonlu of hemen tanıştırmak istemiyorum böyle şeylerle doğalı var mı dır yaşayan aranızda pişik kremi denedim fayda etmedi oğlumda bir sene sürdü eliyle yoluyorda kulaklarını çekiştirip

Bol bol su iç canım anlıyorum kilo gerçekten nefesini kesiyor insanın. 72 kilo olmuştum yatamıyırdum yine 56 ya düştüm bizim yapısal işte
Bunu yazmayacaktın bana seviyordum seni sorguluycam bak şimdi :):):) şaka bir yana şanslısın Can'ım bende doğuma kadar 50 yi görmedim doğum dan sonra da ama emzirmeler de çok pis kilo alıyorum yapışıyor oğlumda 65 i gördüm zar zor 63 oldum hop şimdi 66 67 lerdeyim

Bol bol su iç canım anlıyorum kilo gerçekten nefesini kesiyor insanın. 72 kilo olmuştum yatamıyırdum yine 56 ya düştüm bizim yapısal işte
Bunu yazmayacaktın bana seviyordum seni sorguluycam bak şimdi :):):) şaka bir yana şanslısın Can'ım bende doğuma kadar 50 yi görmedim doğum dan sonra da ama emzirmeler de çok pis kilo alıyorum yapışıyor oğlumda 65 i gördüm zar zor 63 oldum hop şimdi 66 67 lerdeyim

Büyük bir zevkle geliciiimmmmm cınıııımmmm :halay::halay::halay:

Öyle eli boş gelinmeyeceğini de biliyosundur inşallah:)) şimdi sen hem kız tarafısın hem oğlan tarafı çift hediye takman lazım.. 5 i bi yerde kızıma 5 i bi yerde de boncuk damadımaaaaa 10 ü bi yerde yi kap gel işte:)) şimdiden teşekkürler dimi dünür:)) TuRuNCu TuRuNCu

Sağol tabiki iyiki varım :p:p

Ay sen de burdaydıııııınnn pardon yaaa yanlış oldu :KK48:

Öyle eli boş gelinmeyeceğini de biliyosundur inşallah:)) şimdi sen hem kız tarafısın hem oğlan tarafı çift hediye takman lazım.. 5 i bi yerde kızıma 5 i bi yerde de boncuk damadımaaaaa 10 ü bi yerde yi kap gel işte:)) şimdiden teşekkürler dimi dünür:)) TuRuNCu TuRuNCu

Ay sen de burdaydıııııınnn pardon yaaa yanlış oldu :KK48:
He getircem getircem hediye mı merak etme sen :)) evet bende burdaydim bende seni seviyorum canim :))

Hahah:)) sorgulamayacağini bildiğim için yazdım canım. Valla bana kilo çok yakışmıştı o halimle daha çekiciydim yeminle:) anne olduk canım normaldir daha yeniyiz birde ilk zamanlar baya sorun yaşadiğim için yemek yiyemiyordum:KK43: ay hatirlamak bile istemiyorum

X