2017 Şubat Anneleri

Benim 14 kilo fazlam var Doğumda 4 kilo verdim çıktım zaten oğlum 3 kilo. Benim suyum kalmamıştı o yüzden büyük bi fark oluşmadı ek olarak yoğun stresten sütüm kesildi, emziremedim ve süt yapsın diye yedim yedim sonuç bu

Puufff bi sürü şey konuşmuşlar biri bana özet mı geçse kı acaba

Kızlar bebislerinizin tırnaklarını uyurken kesin o zaman daha rahat kesersiniz tavsiye

Evet ya kendimi çok yalnız hissettim 12 den sonra şimdi koca dan ödünç yazıyorum :) 12 den sonra konusamadigim herşeyi konuscam hazırlıklı olun
Hoşgeldinn canım:)) vala sanki evde biri yoktu gibi hissettim
Bi sürü havadis birikmiştir şimdi:)))

Ay bu arada yaptım Leslie 2 mil yaptım kadını çok pis kıskandım anamdan büyük 50 küsur yaşta iki çocuk doğurmuş ölçüler afet ben çöp :):) dayak yemiş gibiyim ama iyi geldi şuan konuşmaya mecalim kalmadığından oğlumun altüst edilmiş odasını görmezden geliyorum kocamın mutfağının tezgahını alt üst etmesine de ses çıkarmadım :):):):) bakalım ne kadar sürecek sakin halim

:)) kendini çok yorma canım zAten Allah bağişlasın 2 çocukla yoruluyorsundur,yavaş yavaş yap

Yok kız herşey aynı valla :) çok şükür oğluşum daha iyi gibi başka da bişey yok :)
Sevindim canım,ela deli ediyor bu aralar beni,uyudu fırsat bu fırsat bir Çay demliyim kendime dedim. Önceden ocakta çayim eksik olmazdi severim:) Gelin beraber içelim

Yani ben sıcakta bikaç kez bunaldım.. kangurunun terletmeme özelliği olsa daa her ne kadar:) sonuçta iki nefes alan canlı birbirine temas edince insanın vücut sıcaklığı artıyor malum.. istersen milyarlık kanguru al olay kanguru değil yani neyse sen anladın beni :)

En merak ettiğim TuRuNCu nun tosbik le mbg24 un cadı kızı evlendi mı

Heeee evlendi torun bile seviyolar ne oldu kıskançlığından bi biz çıkmamışız aklından

:)) Ben varken ortalık kizişiyodu oğlum almadı ya kızını hoşbuldum :)

Ay ne can yakan kızım varmııııışşşşşş neyseki başı bağlı cınıııımmmm

Merhabalar, ben aranıza yeni katıldım. Birkaç gündür okuyordum, ben de üye olayım dedim. 27 şubatta doğmuş bir oğlum var.

Hoşgeldin aramıza:) Allah bağışlasın maşallah oğluşuna.. herşey yolunda mı bari..

Evet kaç gündür sizi düşünüyom ya düğün olduysa da kaçırdıysam diye kızı değil anası can yakıyor milleti kandırıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…