2017 Şubat Anneleri

ben sevi bebenin sling tarzı kangurusunu aldım aşırı memnunum benim kızlar bayıldı

Senin ikizlerin vardı öyle mi cnm nasıllar ? Nasıl idare edebiliyosun emziriyor musun?
evet tatlım rahatız şükür hiç iki çocuk gibi değiller.normal doğum olmasına rağmen 9 gün sütüm gelmedi sonra da kesildi o yüzden mama kullanıyoruz malesef emziremedim

Birini öne birini arkaya mı koyuyon
kafama koyuyuom birini yok kız işte ikiz olunca biri uyurken diğerini atıyom kanguruya bütün işlerimi hallediyorum pek rahat ettim

:)) Valla senin iş daha zor ya Allah çift kolaylık versin sana :))

:)) Valla senin iş daha zor ya Allah çift kolaylık versin sana :))
amin inşallah rabbim kolaylığını ona göre veriyor şükür mesela benim kızlar akşam 7den sabah 9a kadar hiç uyanmıyorlar uyurken veriyorum mamalarını .rabbim bi yerden kolaylığını veriyormuş hakkaten

off insan icine çıkınca stres oluorum opmek isteyen kucagina almak isteyen tutmayi beceremeyen...kp kucagnda oturtuodu kv de sagolsun dedi oturma diye onu dinlemez normalde hemen bn de dedim evet oturtma daha cok kucuk diye.. oturtmadi ama bu sefer de cocugu hopala yatrmaya calisio dizleri bukuluo cocumun hey allahim ust uste cok bisi diyince de aliniyolar

Valla eskilerin tecrübeli olması gerekirken bunları yapıyor olması ne acı.. Karambole çocuk büyütmüşler demekki..

Valal ya bana da aynısını diuorlar deliriyorum her bebek aynıdır çok derin uyuması lazım ki duymasın uyutmaya çalışırken ses yapıyolar sonrada sessizliğr alıştı diyorlar gelde sinir olma

Aynen benimki de derin uyudugunda hicbiseyden etkilenmez..yani normal olan bu..amam insanlar insalarrrr puffffff

Simdi aliyor mu peki? Durumunuz nedir? Ben pekmezli su icmeye basladim sutun tadini guzellestirdi sanirim dunden beri uzun emdi ama yine bagirmalar devam tabi arada
3200 dogduk 1. ay 4500 2. ay sorunlar basladi 5050 olduk bu ay kesin sonuc yarin gidince belli olucak

yavrum brnimkinden haric 3 tane daha varda işte genede ayni allah akil fikir versin demektrn baska birsey gelmiyor elimizden
geçmiş olsun kolik zamanla düzelir allah başka dert vermesin inşallah.. iyiyiz şükür geceleri çalışıyorum müşteri oldukça gidiyorum ofise işler iyi ilerliyor şükür pişman olmadım .
iyi canim valla sevindim senin adina ben 1 araliktan beri calismiyorum haftaya cumartesileri acicam basliycam artik ofise bizim hukuk burosu ya size gore daha kolay isimiz de iate bundada kafa kaldirmiyor

Kızımla kader anımız olan hakimlik mülakatımız 12 mayıs nolur bize dua edin kocamda bu kafayla annem de annem der para yedirmeye devam eder ve benim annemlere de mesafeli davranislari surerse bosanmaya kararliyim ilk evlilik yildonumumuz ve ben bosanmak icin gemileri yaktim bunda emegi olanlari Allaha havale ediyorum insanin en özel günü böyle burnundan geliyormuş

Ahhh su esler ahh. Kv kp gorumce falan aslinda bahane. Eslerimiz bizim destekcimiz olsalar kimse agzini acamaz. Yildonumuniz icin cok uzuldum canim. Insallah sinavini kazanirsin hakime hanim deriz sana :) Rabbim yardimcin olsum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…