2017 Şubat Anneleri

Butun degerlerimiz ayni.. ben simdi badem zeytin ve pekmezli su icmeye basladim..bumlar sutun kalitesini arttiriyormus..bide gece beslenmesine agirlik verdim..zaten meme reddimiz var sadece uyku galindeyken emiyor..

Evet ya dogru diosun bn de rahatlamak istiyorumsabah sporunda neler yapiyorsunuz

Canim benim oglumda 71 gunluk. 2 3 gundur ayni seyler oluyordu. Doktoru mevsim gecisinin bebekleride etkiledigini soyledi

Bizim bugun kontrol vardı 91. Gun 6300 gr kilosu 59 cm de boyu çıktı minnak kızımın rota aşısını da olduk. Hersey yolunda cok şükür. Anne sütü ile devam ediyoruz ayda 1200 er gr aldı kilo soymak bilmeyen bir kizim var. Ebenin yaninda da basladi parmağını emmeye ebe gülüyor belli oldu bu kilolarin nasıl alindiği istaha bak diyor
Ateş ishal olabilir korkma dedi zaten oral olduğu icin banyo sıkıntısı da yokmus.

Emzirmek ne büyük nimetmiş burada yazmıştım göğsünde çıkan süt çıbanıymış tamda meme ucunun yanında ve patladığı için emzireniyorum her sağımda kabuk tutan yara patlıyor biberon kaşık almadı yaranın üzerine bant yapıştırıp emzirmeye çalışıyorum zonkluyor berbat
Ben ne zaman isterse veriyordum ama artık kendi hem reddetme de hemde uzattı iki memeyi boşalttıysa 3,5 /4 saat beklediği de oluyor

Maşşalh kızçene bu parmak emmen bıdıktan bende de var aç tok farketmeden emiyor

çocukları

bilmiom biz mi cok pimpirikliyiz hemen ataga geciyorum bn de..belki de cocuklar hakkaten oyle de büyüyor

Biz de pimpirikliyiz de canım millet de tuhaf ya yanağını sıkma sigara içerken yaklaşma kirli sigara kokan ellerini çocuğumun ağzına sokma diyorum anlamıyorlar

Uyku eğitimine baslayam arkadaşlar deneyimlerinizi paylasin bizimle :)

Ben yavaş yavaş sallamaktan vazgeçirmeye çalışıyorum. Geceleri düzene bindi de gündüzleri karman çorman

Kızım huzursuz olduğu zaman önce altına bakıyorum, sonra meme teklif ediyorum, en son uyutmaya çalışıyorum. Bu öncelik sırasına başladım başlayalı rahat ettim. Birşeyi istemiyorsa zorlamıyorum sonraki adıma geçiyorum ama bakıyorum ki yatmak istemiyor o zaman anlıyorum ki uykusu var

Meme isteme süreleri de çok değişken ama genelde 2 saat

Benim kızım da 5.700 canım persentile göre normal ama bence de zayıf. İlk ay iyi kilo aldı aöa artık yavaşladı. Emmesi düzeldi ama kilo alması yavaş. Gerçi bizde genetik de yiyip yiyip kilo alamamak sizin de öyledir belki

Benim kız moralimi çok bozuyor bu aralar. Zorla emiyor emdiğinide atıyor doktor bugün kusmaması için ilaç yazdı çok az kilo almiş doktor söyledi,kolik olması yoruyor Zaten bide zorla süt içiriyorum artık

Canım çok geçmiş olsun,ilaç falan yazmadimi yara iiçin

mbg24 görüyorum seni izliyor ama yazmıyorsun bacım:)) adaşımız ela nasıl Loveali de yok ortalıkta

Sorma canım eloş cozuttu yine iki gündür:)) atak bitti sandım ama bitmemiş, bi agresif bu ara:)) okuyorum da çok yazma fırsatım olmadı. İnşallah yarın normale döner bacaksız:) senin eloşun nasıl :)

Netim bitti yarın yada diğer gün yeniliyor kendimi boşluğa düşmüş gibi hissediyorum napcami şaşırdım bugün evde
Hahah ay alemsin bende öyle oluyorum:) göremeyince merak ettim öpüyorum oğluşunla seni
Sorma canım eloş cozuttu yine iki gündür:)) atak bitti sandım ama bitmemiş, bi agresif bu ara:)) okuyorum da çok yazma fırsatım olmadı. İnşallah yarın normale döner bacaksız:) senin eloşun nasıl :)
Allah yardımcın olsun canım,aynen benim eloşta öyle sinirlerimi bozuyor bu aralar fazlasıyla sabahın körü uyanıyor dahada uyumuyor zombi gibi geziyorum ortalıkta:) cadı bunlar cadı

Dönemseldir inş Can'ım kusması azalınca kilosunu tamamlar ama aydan mı bilmiyorum benim ki de arayı çok açtı gündüz 4 saat gece 6/7 saate zor besleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…