2017 Şubat Anneleri

Loveali Loveali canım sen solomombaby mi kullanıyordun? Memnun musun? Kolay mı kullanımı oğluş içinde rahat mı?

Sling mi kanguru mu karar veremedim de :KK43:
Ben basta babasling aldim onun kullanmasini ben beceremedim cocuk icinde iki buklummus gibi geldi.. sonra solomom kanguru aldik ama yeni dogan aparatini almamistil simdi oturyamiyorum cunku bacaklari tam acilmiyor henuz

inslalah dokulur bizim kulak ve alinda var hala

kv kp koca yuzunden cildirmaya ramak kaldi kizim da kolik napcagimi sastim canim bu arada ikizlerle birlikte ilk evlilik yildonumunuz de gecti bizimde bugun bakalim nasil olucak cadi kizla ofis acmistin kaldi mi devam edebildin ki

sanirim atak haftasi diycem de bizde biraz uzun surdu insallah sizin kisa surede gecer

gorunce agliyor agzina emzik zannedip alsa sut gelince ciglik atiyordu
bizimde oyle beni itiyordu biberonlada almiyordu ustelik o kadar zorlaya zorlaya ancak 500 gr almistir bu pazart3si belli olacak

salyalardan islak yumruklar ve kiyafetler cizilmis burun cevresi :)

ah bu kv lerden kurtulamadik gitti

zeyneple tatil nasil gecti canim

malesef bendede var

patavatsizlar benimkide hemen girer odaya musait miyim sormak aklina gelmez cocuk uyur sevmeye geldik 5 dakika alalim gorsun dedesi de vs diye baslar o kadsr terslememe ragmen

bugun gorumce isteme ve soz nisan tarzi garip birsey oldu benim kizim opulunce ciglik atiyor esimin patavatsiz ailesinden openler oldu yine cildiracaktim eve geldim kizin ustunu degistirdim yuzunu ellerini dudaklarina kadar iyice sildim oyle yatirdim
Simdi aliyor mu peki? Durumunuz nedir? Ben pekmezli su icmeye basladim sutun tadini guzellestirdi sanirim dunden beri uzun emdi ama yine bagirmalar devam tabi arada

Ee bacaklari aciliyor mu? Oturtabiliyormusn ben yapamiyorum ya ayrilmiyor bacaklari..kullanimida 3 ay 4 yas bekliyorum 3. Ayin dolmasini
Altını küçük bi destek yapıyorum canım popo kısmına bacakları daha rahat oluyo öyle ilk zorlandım ama sonraki denemelerde gayet iyiyiz :) hemen koyabiliyorum artık bebeğin zayıf mi

Bendeki kv 10 kisiyi bile bastirir. Canim sabahlari kapiyi calip giriyo odama uyandi mi oglan sevelim diye. Canim maalesef ki onun gbi azarlayan tonda konusamiyirum. Guzellikle soyluyorum ama simdilik sanirim. Sabrim tasiyo cunku
cok zor ya allah yardimcin olsun türkiyenin aci gerçeği kavinvalideler

Evet canım solomombaby aldım şimdilik dışarı çıkmadım daha ama. Evde takıyorum ara ara yanı rahat gibi duruyo dolaşırken sesi çikmiyo rahat demekki :) siling için büyüdüler sanki canım ya
bn de sabırsızlaniom kanguru icin evde belim kolum sırtım her yanim agrio gezmk istio oğlan hic değilse biraz rahat ederm

Evet benimkide oyle.. milletde sen bunu sessizlige alistirmissin kim gürultude uyumak ister ki..bebeklere zor kullanmaktan baska bisey degil bence..uyku dedigin sessiz huzurlu ortamda olur ne o oyle bas bas tv acmalar muzik acmalar bebek uyurken.....
Cok dolmusum bu konuda
Valal ya bana da aynısını diuorlar deliriyorum her bebek aynıdır çok derin uyuması lazım ki duymasın uyutmaya çalışırken ses yapıyolar sonrada sessizliğr alıştı diyorlar gelde sinir olma

Kızlar bu sling ile ilgili bişey sorucam. Daha önce hiç kullanmadım ama artk kullanmak istiyorum. Ablam oğluşunda almış ve hiç kullanmamış bana verdi gayet güzel bi ürün ama kızım içinde rahat mı etmiyo kucağıma mı alışkın değil anlamadım. Biraz durup sıkılıyo. Saatlerce dışarda kangurularıyla yürüyen insanlara özeniyorum. Benim kızımda alışsa dün sadece denedim. Ayrıca alışması mı lazım ?

inslalah dokulur bizim kulak ve alinda var hala

kv kp koca yuzunden cildirmaya ramak kaldi kizim da kolik napcagimi sastim canim bu arada ikizlerle birlikte ilk evlilik yildonumunuz de gecti bizimde bugun bakalim nasil olucak cadi kizla ofis acmistin kaldi mi devam edebildin ki

sanirim atak haftasi diycem de bizde biraz uzun surdu insallah sizin kisa surede gecer

gorunce agliyor agzina emzik zannedip alsa sut gelince ciglik atiyordu
bizimde oyle beni itiyordu biberonlada almiyordu ustelik o kadar zorlaya zorlaya ancak 500 gr almistir bu pazart3si belli olacak

salyalardan islak yumruklar ve kiyafetler cizilmis burun cevresi :)

ah bu kv lerden kurtulamadik gitti

zeyneple tatil nasil gecti canim

malesef bendede var

patavatsizlar benimkide hemen girer odaya musait miyim sormak aklina gelmez cocuk uyur sevmeye geldik 5 dakika alalim gorsun dedesi de vs diye baslar o kadsr terslememe ragmen

bugun gorumce isteme ve soz nisan tarzi garip birsey oldu benim kizim opulunce ciglik atiyor esimin patavatsiz ailesinden openler oldu yine cildiracaktim eve geldim kizin ustunu degistirdim yuzunu ellerini dudaklarina kadar iyice sildim oyle yatirdim
geçmiş olsun kolik zamanla düzelir allah başka dert vermesin inşallah.. iyiyiz şükür geceleri çalışıyorum müşteri oldukça gidiyorum ofise işler iyi ilerliyor şükür pişman olmadım .

X