2017 Şubat Anneleri

Kızımla kader anımız olan hakimlik mülakatımız 12 mayıs nolur bize dua edin kocamda bu kafayla annem de annem der para yedirmeye devam eder ve benim annemlere de mesafeli davranislari surerse bosanmaya kararliyim ilk evlilik yildonumumuz ve ben bosanmak icin gemileri yaktim bunda emegi olanlari Allaha havale ediyorum insanin en özel günü böyle burnundan geliyormuş
cnm en başından beri biliyorum durumları cok gönülden istiyorum kazanmani her sey gönlünce olsun rabbim yardim etsin inşallah:dua:

inslalah dokulur bizim kulak ve alinda var hala

kv kp koca yuzunden cildirmaya ramak kaldi kizim da kolik napcagimi sastim canim bu arada ikizlerle birlikte ilk evlilik yildonumunuz de gecti bizimde bugun bakalim nasil olucak cadi kizla ofis acmistin kaldi mi devam edebildin ki

sanirim atak haftasi diycem de bizde biraz uzun surdu insallah sizin kisa surede gecer

gorunce agliyor agzina emzik zannedip alsa sut gelince ciglik atiyordu
bizimde oyle beni itiyordu biberonlada almiyordu ustelik o kadar zorlaya zorlaya ancak 500 gr almistir bu pazart3si belli olacak

salyalardan islak yumruklar ve kiyafetler cizilmis burun cevresi :)

ah bu kv lerden kurtulamadik gitti

zeyneple tatil nasil gecti canim

malesef bendede var

patavatsizlar benimkide hemen girer odaya musait miyim sormak aklina gelmez cocuk uyur sevmeye geldik 5 dakika alalim gorsun dedesi de vs diye baslar o kadsr terslememe ragmen

bugun gorumce isteme ve soz nisan tarzi garip birsey oldu benim kizim opulunce ciglik atiyor esimin patavatsiz ailesinden openler oldu yine cildiracaktim eve geldim kizin ustunu degistirdim yuzunu ellerini dudaklarina kadar iyice sildim oyle yatirdim

Aynen ben de söylüyorum öpmeyin sllemeyin diye duymamazlıktan geliyor millet

Ben basta babasling aldim onun kullanmasini ben beceremedim cocuk icinde iki buklummus gibi geldi.. sonra solomom kanguru aldik ama yeni dogan aparatini almamistil simdi oturyamiyorum cunku bacaklari tam acilmiyor henuz

Ben de solomom alacağım sanırım. Sling evet çok güzel ama pratik olamazsam

off insan icine çıkınca stres oluorum opmek isteyen kucagina almak isteyen tutmayi beceremeyen...kp kucagnda oturtuodu kv de sagolsun dedi oturma diye onu dinlemez normalde hemen bn de dedim evet oturtma daha cok kucuk diye.. oturtmadi ama bu sefer de cocugu hopala yatrmaya calisio dizleri bukuluo cocumun hey allahim ust uste cok bisi diyince de aliniyolar

Hiç deme ya biz de dün düğüne gittik millet almaya çalıştı bir iki vermedim yaşlı bir teyze var bütün torunlarına kendi bakmış illa istedi küçücük na verdim mecbur el kadar bebeği masaya oturtmuştu 6-7 aylık gibi bir pozisyondaydı :KK43: hemen koştum teyze oturtmayın ya dedim. Neye yarar millet habire yanağını sıkıyor elini yalayarak öpüyor. Kimse düşünmüyor bu bebeğe mikrop gider mi diye

kizlar bebekleri beline ayaklarina yuk vermeden yere degdirip hoppala yaptırio musunuz ya da büyükler yaptrdi mi oyle soraym??

Ben de ara sıra yaptırıyorum çok da hoşuna gidiyor kızımın. Dediğin gibi yük vermiyorum. Hatta yüz üstü yatırıyorum ayaklarıyla kendini ileriye itiyor

Hiç deme ya biz de dün düğüne gittik millet almaya çalıştı bir iki vermedim yaşlı bir teyze var bütün torunlarına kendi bakmış illa istedi küçücük na verdim mecbur el kadar bebeği masaya oturtmuştu 6-7 aylık gibi bir pozisyondaydı :KK43: hemen koştum teyze oturtmayın ya dedim. Neye yarar millet habire yanağını sıkıyor elini yalayarak öpüyor. Kimse düşünmüyor bu bebeğe mikrop gider mi diye

Ben de ara sıra yaptırıyorum çok da hoşuna gidiyor kızımın. Dediğin gibi yük vermiyorum. Hatta yüz üstü yatırıyorum ayaklarıyla kendini ileriye itiyor
annem ilk baslarda gun icinde yaptiriodu baya 5-10.snyelik sureyle falan cok hosuna gidio hatta eger acliktan degil de baska bir sebepten agliosa hemen susuodu bn de yaptrdim arada ama korkuom da bi yandan artik nadiren yapiom

off insanlar cok bilio ya. bebeklerin tam ellerini agzina gotrme zamanlari sanki elinden opunce mikrop bulasmicak..herkes ne var da kucagina aliosa uzaktan sev işte

annem ilk baslarda gun icinde yaptiriodu baya 5-10.snyelik sureyle falan cok hosuna gidio hatta eger acliktan degil de baska bir sebepten agliosa hemen susuodu bn de yaptrdim arada ama korkuom da bi yandan artik nadiren yapiom

Kızım biraz dik benim :dondurma: keyfi yerindeyken ayaklarını dümdüz yapıp öne uzatıyor ben de o zaman yere basıyormuş gibi yaptırıyorum. Kimseden görmedim kızım öyle yapınca böyle küçük boyuyla yürüse ne komik olur diye tutmuştum bir kere baktım basıyor ara ara oyun oynarken yapıyorum:)

bi de kollarından cocugu tutarsin ya yorulur ayaklari comelmis gibi yapio oyle tuttular bgn cocugumu bi sey olmaz dimi ya bukuldu bacaklari

Kızımı da öyle tutmuştu birisi bir kere deli oldum ama kadın ısrarla birşey olmayacağını söyledi. 6 torun büyütmüş kendi güya. :KK11:
Birşey olmamıştır canım inşallah merak etme. Benim kız bacaklarını çekerken çömelmiş gibi yapıyor seninki de öyle yapıyordur kendi yapabildiği hareketten birşey olmaz diye düşünüyorum :KK15:

off insanlar cok bilio ya. bebeklerin tam ellerini agzina gotrme zamanlari sanki elinden opunce mikrop bulasmicak..herkes ne var da kucagina aliosa uzaktan sev işte

Saçma sapan hareketler işte :işsiz:

Ya ben annesiyim ben öyle şap şup öpmüyorum :KK12: elimde mendil habire çocuğu sildim dün :işsiz:

çocukları
Kızım biraz dik benim :dondurma: keyfi yerindeyken ayaklarını dümdüz yapıp öne uzatıyor ben de o zaman yere basıyormuş gibi yaptırıyorum. Kimseden görmedim kızım öyle yapınca böyle küçük boyuyla yürüse ne komik olur diye tutmuştum bir kere baktım basıyor ara ara oyun oynarken yapıyorum:)

Kızımı da öyle tutmuştu birisi bir kere deli oldum ama kadın ısrarla birşey olmayacağını söyledi. 6 torun büyütmüş kendi güya. :KK11:
Birşey olmamıştır canım inşallah merak etme. Benim kız bacaklarını çekerken çömelmiş gibi yapıyor seninki de öyle yapıyordur kendi yapabildiği hareketten birşey olmaz diye düşünüyorum :KK15:

Saçma sapan hareketler işte :işsiz:

Ya ben annesiyim ben öyle şap şup öpmüyorum :KK12: elimde mendil habire çocuğu sildim dün :işsiz:

bilmiom biz mi cok pimpirikliyiz hemen ataga geciyorum bn de..belki de cocuklar hakkaten oyle de büyüyor:işsiz:

bn hala kilo veremiorum ya cok bisi de yemiorum aslinda ama iki aydr yerimde sayiyorum 10 kilo gitmisti 10 kilo hala duruo..spor yapmadan da gitmicek galiba ne ara yapacaksam spor:kahve:

kizlar bn cok ruya görürüm dogum yaptiktan sonra da hep oglumla ilgili sryler görüyorum. hep onu koruyorum kolluorum falan size de oyle oluo mu?? ay gormek istemiom ruya ya yoruluorum valla...

kizlar bn cok ruya görürüm dogum yaptiktan sonra da hep oglumla ilgili sryler görüyorum. hep onu koruyorum kolluorum falan size de oyle oluo mu?? ay gormek istemiom ruya ya yoruluorum valla...
Aynen canım yanında çocuk ölümleri ile alakalı şeyler anlatılınca çok rüya görüyorum . Her defasında uyanınca çocuk kollarımda sıkı sıkı sarmışım sanıyordum ama geçti şükür . Artık giremiyorum bende buraya pek .. biz 75 günlük olduk ve 5 gündür bi haller oldu oğluma .. uyumak istemiyor ve huzursuz oluyor . Kucak ta uzun süre tutmayınca sakinleşmiyor ... ;(

Emziren anneler bebeğiniz uyanıkken ne kadar zamanda bir emziriyosunuz? 75 günlüğüz ve huzursuz olduğu için açmı acaba diyerek 1 saat yada 1 saat 15 dk da bir verince istemiyor ve zorluyorum biraz sonra alıyor . Acaba süreyi uzatsammı ? Özel doktora gitmiyorum artık soramadım o yüzden

Emziren anneler bebeğiniz uyanıkken ne kadar zamanda bir emziriyosunuz? 75 günlüğüz ve huzursuz olduğu için açmı acaba diyerek 1 saat yada 1 saat 15 dk da bir verince istemiyor ve zorluyorum biraz sonra alıyor . Acaba süreyi uzatsammı ? Özel doktora gitmiyorum artık soramadım o yüzden
canım ben en erken 2 saatte bir veriyorum. 2 buçuk 3 saati de bulabiliyor.

çocukları

bilmiom biz mi cok pimpirikliyiz hemen ataga geciyorum bn de..belki de cocuklar hakkaten oyle de büyüyor:işsiz:

Kızlar bebeklerin oturmalarına kalkmalarına bu kadar kafa yormayın.
Benim oğlan akşama kadar kaç kere çivi gibi yere basıyor,kaç kere kucakta 90 derece oturuyor.
Sağ'a sol'a oyun oynarken yuvarlıyoruz.
Sabah sporu yaparken kollar bacaklar birbirine karışıyor :)))
Bu kadar hassas olmayın derim :KK66:

103 günlüğüz ,ne zaman isterse o zaman veriyorum. Emmek istemezse zorlamıyorum. Artık büyüdükleri için 2.5-3 saat durabilirler ama dediğim gibi memeyi istediği sürece veriyorum ben..

Kızlar biz artık mamayı bıraktık çok şükür.
Elimde Sma1 900 gr var hiç açılmadık.
E-bebekten almıştım.
Son kullanma tarihi 11 / 03 / 2018
Kargo dahil 53 liraya satıyorum.
Almak isteyen özel mesaj göndersin olur mu canlarım.

ozlemmmmmmmm ozlemmmmmmmm 3 aylik kontrolumuze gittik ve 500 gr almis 62 cm olmus 30 cc ite kaka iciriyorum boy kafa cevresine bakti gelişimi iyi kilosu yonunden zayif narin bir kiz olucak demekki butun anneler tombii bebek istiyor persentilde uygun suan 5500 dedi ama bana gore coooook zayif

X