2017 Şubat Anneleri

Mrb kızlar nasilsiniz
Mavi kelime canım Allah şifa versin inşallah hiç bi problem olmadan atlatirsin canım.
Kızlar orucu bigün tutup bigün tutuyorum aksi halde dayanamıyorum bulantı dan. Fena çok fena bi şey sudan tiksinti ya .dün gece bi bardak içtim içme olaydım bugün çok kötüyüm susuzluktan halsiz düşüyorum. Gerçekten de şu 3 ay geçse bi an önce iyi olucak.

Canm ben Protestan kullanmıyorum birinin tavsiyesi ile asla ilaç kullanmadım kullanmam da. Başkasına olan sana oldu mu bilemezsin ki. Doktora git. Bir de temizlik yapmak neden ki boşver evin pis ama bebeğin sağlıklı olsun. Tutunmasına yardımcı olsun diye ananas yiyebilirsin. Geçmiş olsun
Progestan kullanmali miyim.sanirsam herkes kullaniyor.doktora gitmeyi.bende istiyorum ama heryerde mutlaka yatmaniz gerekiyor diyor. Simdi doktora gitsem yeni gebelik oldugu icin kese de cocuk ta gozukmeyebilir.napmaliyim
Kese gözükmese de beyin olduğunu tek söyleyebilecek doktor.
Güneş kremi olarak kesinlikle solante pregna. 90 tl ama leblebi kadar sürüyorsun hamilelik boyu yeter. Bir de bulantı hiç yaşamayan insanlar var. Herkesin belirtisi farklı. Bulantı yok diye canlı değil demek olamaz bence.
Ananas ye canm rahim ağzını sıkıyor.
Al benden de o kadar hiçbir belirti yok göğüsler şiş bi tek onlar da Sanki normale dönüyor gibi yavaş yavaş. Cuma günü belli olacak benim gidişat.. İnşaallah iyiye doğrudur.
Ben de cumayı bekliyorum Allah hayırlısını versin.
doktoru aradım yarın dolu randevu vermediler :s deliracammmmmmm
Telefonda anlatsaydın durumunu kısacık

Evet c
Simdi nasilsin canim? Ciktin mi hastaneden?
Evet canjm çıktım ben iyiyim biseyim yok da bebek nasik bilmiyorum evdeyim yatıyorum şimdilik. Kardeşim de özel hastahane pek güvenme dedi aklımı karıştırdı olmazsa başka bir doktora daha mı gitsem diye düşünüyorum

Kızlar selam ben dün hamile olduğumu öğrendim değerim 500 çıktı henüz doktora gidemedim haftasonu gidicem inş ama benim kasık ağrım ve yoğun sarı akıntım var normal mi bunları yaşayan var mı

Adet olacakmışsın gibi hafif kısa süreli ağrıların sebebi kese büyümesi olarak geçiyor henüz drla konuşmadım ama herkes yaşıyor bu durumu sen yinede doktoruna danış derim

Sen ve bebegin Allaha emanet olun.. herseyin hayirlisi neyse o olsun hakkinizda

Çok geçmiş olsun canım inşallah miniğin sana tutunur bırakmaz seni dikkat et kendine

böyle bir mesajı bir dr a ile yazsan muayene olman gerektiğini soyler eminim...

Takvim yapilcaksa ben yazayim
Gebelik 1 gebelik
Bugün 6+5 gün
canım bat ve doğum tarihini yazarsan daha iyi olur sanırım. günler geçtikçe kaç günlük olduğu değişecek

Allah yardımcın olsun canım. bol bol dinlen güzel şeyler düşünmeye çalışki minnak da kendini iyi hissetsin.. dualarım seninle... kucağımıza sağlıkla alalım.

Insallah...icimizi ferah tutalim biz,zor olsa da.
evet canım benim 2 yaşında ir oğlum var ve hamileliğim boyunca bir kere bile kusmadım... ikisinin de zor yanları var sanırım. elbette midesi bulananlar cok acı çekiyordur, rahat değiller... biz gibi bulanmayanlar da acaba iyi mi şüphesi ile gidip geliyor ve sürekli bu duygu ile yaşamak gerçekten zooor oluyor :)

Tebrik ederim, çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah annesi
Biz de perşembe günü gidicez ama 5+5 ile henüz duyar mıyız bilmiyorum Senin tam olarak kaç hafta kaç günlüktü?

Sizle aynı satlar galiba bizde cuma gidicez 5+6 da ins bayram öncesi bizde duyarız.
Kızlarrr günaydın az önce dr amcsmız bize çok güzel bir melodi dinletti çok şükür duyduk bizde pıtpıtları herşey normal çok şükür ama 7 tüp kan aldılar kan diye bişey kalmadı bizde

Tebrik ederim gözün aydın maşallah darısı bize olsun. Çok değil mi 7 tüp ...
bendw gebelik öncesi yapılmıştı kansayimi sanırım bir tüp az veririm :):)
Gün geçtikçe iyice kötü olmaya başladım yerimden kalkamiyorum nerdeyse bulantim artmaya başladı çoğu şeyden tiksiniyorum ve bu yüzden tansiyon da dusuyo galiba

Canim bir kaç haftaya geçecek inş Dr ne diyor kan vs ilaci kullanıyor musun?

Kizlar sabah dr gitmis guzel haberler almistim devlet hastanesine gitmistim oglende ozelde randevum vardi simdi ciktim drdan tum moralim bozuldu karindan keseyi goremedi karnin gaz dolu keseyi goremiorm dedi alttan bakti keseyi gordu cocugu goremedi kalp atisini duyamadi sabah ben bunlarin hepsini gorup duymustum ozele gitmeden once cok hafif lekelenmem oldu o yuzden korktum kime neye inancam ben simdi ozeldeki dr progestanin ignesinide yazdi kafammm cok karisik

Kızlar doktorda geldim.
Gidiş geliş 2 kere kustum.
Midem çok kötü. Yediğimi çıkarıyorum.
Doktor keseyi gordu ama sıkışık değilsin dedi. Kalp atışlarını duyamadık.
Bi de keseyi besleyen kist oluşmuş dedi. Anlamadım ya.
Bnm sat 17 Mayıs 22 Şubat dogum

Gelmis gecmis olsun insallah. Eger icin rahat degilse ve bu seni huzursuz edecekse baska doktora git bence. En azindan hem baska bir fikir olur hemde son durumu ogrenirsin bikac gun sonra.

Canım hiç takma kafana bak ne güzel duymuşsun maşallah. Keyfini çıkar. Bazen doktorlar karşı taraftakinin duygularını hiçe sayabilecek kadar temkinli olabiliyorlar . iyi ki önce devlet hastanesine gidip de duymuş, sonra diğerine gitmişsin. Yoksa boşu boşuna üzülecektin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…