2017 Şubat Anneleri

Mrb cnm gecmis olsun ayni dertten bende muzfaripim cok kokuyorum.korkumdan yerimden kalkamiyorum.igne ne ignesi verdi hatirliyo musun

Hadi bakalim ins biz de keseyi gorduk lakin 15 20 gun sonra kalp atisi dedi sureyi bana uzun soyledi gibi geldi ama belki garanti olsun diyedr heyecan dorukta bir bekleyis
Bana da tam 10 gün Sonrayi dedi kalp için gel diye. Leke agri sizi yok lakin hep bir korku var silinip gider inşaallah en kısa Zamanda yerini hep sevinç alır.

Aynen bana kalsa hemen giderdim☺cunku bulanti vs baslamayinca pimpiriklendim bir aksilik mi var diye ...buyuk ihtimal garanti olsun diyedir ayni zamanalarda gideriz tahminen,hayirlisi bakalim
Al benden de o kadar hiçbir belirti yok göğüsler şiş bi tek onlar da Sanki normale dönüyor gibi yavaş yavaş. Cuma günü belli olacak benim gidişat.. İnşaallah iyiye doğrudur.

C

Kendinı üzme bak tutunmus sana meleğin... oğlumda aynen böyle idi... bak 2.5 yaşında Atom Karınca gibi... Allahın izniyle doğacaktır bebegin5

Kızlarrr günaydın az önce dr amcsmız bize çok güzel bir melodi dinletti çok şükür duyduk bizde pıtpıtları herşey normal çok şükür ama 7 tüp kan aldılar kan diye bişey kalmadı bizde
hayırlı olsun tatlım napcaklarmış 7 tüp kanı

n
Bende aileme söylemedim canım. Oğlumdan önce ilki boş gebelikti ve psikolojim çok zor düzeldi. yine aynı olur diye hala korkuyorum. Kalp atışını aldıktan sonra paylaşıcam.
ne zaman gideceksin canım kalp atışları için. Günlerimiz aynı ben yarin gidicem inşallah. duymayan herkes duyar inşallah

acilll yardımmmm... yemek yiyemiyorum hatta yemek reklamı görünce bile midem bulanıyo ( yardım edin ne olur perşembe doktora gidicektim erkenemi alsam acaba çok kötüyüm (

Gün geçtikçe iyice kötü olmaya başladım yerimden kalkamiyorum nerdeyse bulantim artmaya başladı çoğu şeyden tiksiniyorum ve bu yüzden tansiyon da dusuyo galiba

Kızlarrr günaydın az önce dr amcsmız bize çok güzel bir melodi dinletti çok şükür duyduk bizde pıtpıtları herşey normal çok şükür ama 7 tüp kan aldılar kan diye bişey kalmadı bizde
Tebrik ederim, çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah annesi
Biz de perşembe günü gidicez ama 5+5 ile henüz duyar mıyız bilmiyorum Senin tam olarak kaç hafta kaç günlüktü?

Tebrik ederim, çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah annesi
Biz de perşembe günü gidicez ama 5+5 ile henüz duyar mıyız bilmiyorum Senin tam olarak kaç hafta kaç günlüktü?
Çok teşekkür ederim şuan 6+1 cikti ultrason olcumune gore bende duymayi beklemiyordm daha ama duyduk cok sukur

acilll yardımmmm... yemek yiyemiyorum hatta yemek reklamı görünce bile midem bulanıyo ( yardım edin ne olur perşembe doktora gidicektim erkenemi alsam acaba çok kötüyüm (
Erkene al canım istersen ilac versin sana daynamadıgını soyle doktoruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…