2017 Şubat Anneleri

Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim :KK43: hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz
Mrb cnm gecmis olsun ayni dertten bende muzfaripim cok kokuyorum.korkumdan yerimden kalkamiyorum.igne ne ignesi verdi hatirliyo musun

Hadi bakalim ins biz de keseyi gorduk lakin 15 20 gun sonra kalp atisi dedi sureyi bana uzun soyledi gibi geldi ama belki garanti olsun diyedr heyecan dorukta bir bekleyis
Bana da tam 10 gün Sonrayi dedi kalp için gel diye. Leke agri sizi yok lakin hep bir korku var silinip gider inşaallah en kısa Zamanda yerini hep sevinç alır.

Aynen bana kalsa hemen giderdim☺cunku bulanti vs baslamayinca pimpiriklendim bir aksilik mi var diye ...buyuk ihtimal garanti olsun diyedir ayni zamanalarda gideriz tahminen,hayirlisi bakalim
Al benden de o kadar hiçbir belirti yok göğüsler şiş bi tek onlar da Sanki normale dönüyor gibi yavaş yavaş. Cuma günü belli olacak benim gidişat.. İnşaallah iyiye doğrudur.

C
Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim :KK43: hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz[/QU
Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim :KK43: hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz

OTE]
cnm gonlunu ferah tut insallah bebisin siki siki tutunacaktr sana ayni durumda olup hatta kanamasi olan bir arkadas bebegini kucagina aldi isyerimde tuvalet disinda hic kalkmadm diyordu Insallah hayirlisi ile ilk aylardan sonra yukari ilerleyecektr bebisin saglicakla

Kendinı üzme bak tutunmus sana meleğin... oğlumda aynen böyle idi... bak 2.5 yaşında Atom Karınca gibi... Allahın izniyle doğacaktır bebegin5

Kızlarrr günaydın az önce dr amcsmız bize çok güzel bir melodi dinletti:anneadayı: çok şükür duyduk bizde pıtpıtları herşey normal çok şükür ama 7 tüp kan aldılar kan diye bişey kalmadı bizde :halay:
hayırlı olsun tatlım:anneadayı::KK200: napcaklarmış 7 tüp kanı :ruh:

n
Bende aileme söylemedim canım. Oğlumdan önce ilki boş gebelikti ve psikolojim çok zor düzeldi. yine aynı olur diye hala korkuyorum. Kalp atışını aldıktan sonra paylaşıcam.
ne zaman gideceksin canım kalp atışları için. Günlerimiz aynı ben yarin gidicem inşallah. duymayan herkes duyar inşallah

acilll yardımmmm... yemek yiyemiyorum hatta yemek reklamı görünce bile midem bulanıyo :KK43:( yardım edin ne olur perşembe doktora gidicektim erkenemi alsam acaba çok kötüyüm :KK43:(

Gün geçtikçe iyice kötü olmaya başladım yerimden kalkamiyorum nerdeyse bulantim artmaya başladı çoğu şeyden tiksiniyorum ve bu yüzden tansiyon da dusuyo galiba :110:

Günaydın kızlar.
8 + 5 olduk bugün.
Benim gibi hala ailesine söylememiş olan var mı ? :)
Ben kayinvalidemlere hala soylemedim. "Herkese ne zaman söyleyeceğiz?" diye ilk hamileligimde hergün soruyorlardı. Ben de ilk 3 ay riskli diye herkese söylemek istemiyordum aynı stresi ne kdr geç yaşarsam okdr iyi:110:

Arkadaşlar allah rizasi icin bana yardim edin.pazar gunu hamile oldugumu ogrendim kan degerim 64 cikti.fakat ertesi gün ev temizligi süpürge falan derken kahverengi hafif kırmızıya da dönük lekelenmelerim geldi ve karnim agriyor hala devam ediyor.bende korkumdan yatayim bari.dedim. tuvalet haric kalkmamaya c çalışıyorum. Doktora da gidemiyorum korkumdan.progestan die bi ilac varmis sanırım. Doktora gidemedigim icin eşime aksam aldirmayi.düşünüyorum. nolur yardimci olun cok korkuyorum.progestan kullanayim mi.hap mi igne mi nasil kullansam bebegim düşmez
Hemen Dra gitmelisin bence. Kendi kendine hap kullanmak slklntl yaratabilir. Hepimizin durumu farklı sonuçta...

Hersey yolunda gidicek ınş hiç merak etme. Dinlen bol bol. Moralimizi bozmak yok. Drlar bazen olmasi gerekenden fazla gereksiz ve moral bozucu konuşuyor çok kızıyorum. Bebisini kucağına alicaksin Allahın izniyle.
acilll yardımmmm... yemek yiyemiyorum hatta yemek reklamı görünce bile midem bulanıyo :KK43:( yardım edin ne olur perşembe doktora gidicektim erkenemi alsam acaba çok kötüyüm :KK43:(
Bana kraker ve kiraz gibi meyve falan iyi geliyor cnm. Aç olunca daha çok midem bulaniyor belki senin de öyledir canim

Kızlarrr günaydın az önce dr amcsmız bize çok güzel bir melodi dinletti:anneadayı: çok şükür duyduk bizde pıtpıtları herşey normal çok şükür ama 7 tüp kan aldılar kan diye bişey kalmadı bizde :halay:
Tebrik ederim, çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah annesi:KK200:
Biz de perşembe günü gidicez ama 5+5 ile henüz duyar mıyız bilmiyorumo_O Senin tam olarak kaç hafta kaç günlüktü?

Tebrik ederim, çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah annesi:KK200:
Biz de perşembe günü gidicez ama 5+5 ile henüz duyar mıyız bilmiyorumo_O Senin tam olarak kaç hafta kaç günlüktü?
Çok teşekkür ederim şuan 6+1 cikti ultrason olcumune gore bende duymayi beklemiyordm daha ama duyduk cok sukur

Erkene al canım istersen ilac versin sana daynamadıgını soyle doktoruna

X