2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlar..

Bulantısı başlayanlara bol bol sabır diliyorum.
Benim 1 haftadır sabah bulantım kesildi ama akşam yemeği yapacağım zaman kokulardan başlıyor bulantım.
Tiksinme ise tam gaz devam ediyor. Dün markete gittim,her şey gözüme kötü göründü. Galeta alayım kendime dedim ama uzaktan görünce bile tiksindim.

Ben senin yerinde olsam mutlaka doktora giderdim. Kan sayımına göre yeni hamile gibisin. Belki korktuğun gibi düşük tehlikesi değildirde yerleşme kanamasıdır. Bunun cevabını en iyi doktor verebilir.
Progestan kullanmali miyim.sanirsam herkes kullaniyor.doktora gitmeyi.bende istiyorum ama heryerde mutlaka yatmaniz gerekiyor diyor. Simdi doktora gitsem yeni gebelik oldugu icin kese de cocuk ta gozukmeyebilir.napmaliyim

Gunaydin kızlar tüm yorumlarinizi okudum.Bende bugün 6+5 im.Bulantim yok diye sevinirken pazar günü sabah bulantı ogurme ile tanıştım.Sizler gibi yumurta kokusuna hiç dayanamıyorum.Sabahları tuzlu kraker yiyorum o işe gelene kadar biraz bastırıyor.Kalp atışını duyamadigim için endişeliyim hala.Bulantı olması canlı olduğu anlamına mi geliyor öyle yazmışsınız.hakkımızda hayirlisini versin.Sağlıklı olunca evlerde temizlenir kızlar....bepantol hamilelikte kullanılır mi kızlar?Sizler lireac onermissiniz.Güneş kremi olarak dr sebamed önerdi....
Yormayın kendinizi kızlar çok yürüyünce ben burdayım otur diyor yavrucagim

Bizde insallah bayramda soylicez ailelere. Esimin gicikligindan soylemiyoruz arkadaslarimiza once ailelerin hakkiymis ogrenmek. Amaaan dedim kim ogreniyorsa ogrensin Is yerindekilere soyleyip soylememek konusunda emin degilim ama hemen. Beraber calistigim arkadasim bilse yeter gibi 3 ay dolana kadar.

Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz

Canim benim çok geçmiş olsun insallah sağ salim kucagimiza hep beraber alcaz.Hiç kalkmamaya çalış sende üst dinlen bol bol çok şükür ki bebegin iyi.Allaha emanet ol kendine iyi bak canimm

bizde hep böyle büyüdük hatta en son doğan kuzenim benim zıbınlarımı giymiştir benim kendi bebeklikten kalma eşyalarım bile durur annem sağolsun

günaydın, baana doktor mide bulantın başladımı kalp atışı başlar dedi ama hayırlısı inşallah. bende sabah değil akşam oluyor birde aç kaldığım zamanlarda perşembe günü bakalım ne diycek doktorum

çok geçmiş olsun canım sağsağlım bir şekilde kucağına alırsın inşallah hayırlısı ile.

canım çok geçmiş olsun.. bunun büyüğüde küçüğüde aynı acıya sebep oluyo ama sakın ol ve çok dua et Allah dua ile açılan hiçbir eli geri çevirmez.

Inşaallah seninle kalır bebeğin dua ederiz tabii..

Tesekkurler cnm Allah biliyor zaten durumumuzu tutamazsak sonra tutariz ama genel olarak taze annisler ne yapiyor merak etmstm 2gun tutmadm ama tutacgim sanirim ben de artk bi fark hissetmiyorm

Canım benim doktorum dindar bir kadın özellikle sordum Hayır kesinlikle tutma bebegin suya ve senin sürekliliği beslenmene ihtiyaci var az az sık sık beslen dedi ben de tutmustum 4. Haftamda ama fena halde güçten düşüyordum şimdi de zaten mide bulantısı var tutamiyorum

Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun

Progestan kullanmali miyim.sanirsam herkes kullaniyor.doktora gitmeyi.bende istiyorum ama heryerde mutlaka yatmaniz gerekiyor diyor. Simdi doktora gitsem yeni gebelik oldugu icin kese de cocuk ta gozukmeyebilir.napmaliyim

Öyle ezbere ilaç kullanılır mı hiç arkadaşım ya?

Mg ı farklı farklı herkesin ihtiyacına durumuna göre veriliyor biz doktor değiliz doktora git acilennn

canım çok geçmiş olsun rabbim bebeğini sana bağışlasın hiç merak etme sıkı sıkı tutunacaktır sana minnağın

Insallah kese gorundu ama cok kucuktu nokta kadardi yani bayram sonu gel tekrar bakalim dedi bekliyorum dortgozle
Hadi bakalim ins biz de keseyi gorduk lakin 15 20 gun sonra kalp atisi dedi sureyi bana uzun soyledi gibi geldi ama belki garanti olsun diyedr heyecan dorukta bir bekleyis

Hadi bakalim ins biz de keseyi gorduk lakin 15 20 gun sonra kalp atisi dedi sureyi bana uzun soyledi gibi geldi ama belki garanti olsun diyedr heyecan dorukta bir bekleyis
Aynen bana kalsa hemen giderdim☺cunku bulanti vs baslamayinca pimpiriklendim bir aksilik mi var diye ...buyuk ihtimal garanti olsun diyedir ayni zamanalarda gideriz tahminen,hayirlisi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…