2017 Şubat Anneleri

Canım çok üzüldüm. Allah sabır versin. Ne denirki.

merhabalar ben de bugün hamile oldugumu öğrendim kızlar:)
herkese hayırlı olsun öncelikle.
benim dün ve bugün bir damla şrklinde kırmızı kan grldi peceteye kızlar dr 3 tane iğne verdi. çok korkuyorum bu durumu yaşayan var mı?

Canım cok uzuldum yaa ne oldu bende ıkı kere yasadım korkma tekrar hamıle olursun benım bun ucuncu hamılelıgım arastırmalarını yaptır genetik o zamn hamlı ol benım sana nacizane önerim

Yazdıklarının aynisini yasadım canim hic gecmicek diyodum 13 haftadan sonra rahatladım cok sukur o Zaman'dan sonra hamileliğin tadını cikariyosun zaten :) ama tiksinmelerim birazda olsa devam ediyo özellikle buz dolabı konusunda . seninde geçecektir ama suan cok erken Allah yardımcın olsun.

Hayirli olsun Allah sag salim kucagina da almayi nasil etsin canim igneyi ne icin verdi acaba yerlesme kanamasi olabilir dr aciklama yapmstr belki dikkatli ol ve bol istirahat et insalalh sana tutunuyordr bebisin

merhaba kızlar
elimden geldiğince hepsini okumaya çalıştım.
ben 4 gözle çarşambayı bekliyorum. hala belirti yok... kan testi yaptıracaktım içimi ferahlatmak için ama o da olmadı. oğlumun ateşi bugün bir türlü düşmedi hala nöbetteyim....
üst üste geldi sanırım. Allah evlatlarımızı bize bağışlasın... yorgun yılgınım bugün...
tabi size geçmesin.
bu arada ben hiç bulantı yaşamadım ama oğlumda katıldığımız grupta 85 hamileydik :) inanın 13 ila 16 haftadan sonra o bulantılar gidecek, tembellik gidecek, güzel bir enerji gelecek ve demedi demeyin bugünleri özlemle anacağız :) minnaklar iyi olduktan sonra hepsi güzel anılar olarak kazınıyor hafızaya...
derimki buraya da bir liste yapalım. exe herkes sat ve kaçıncı cocuğu olduğunu yazsın bir liste yapalım. dosya olarak ekleriz. sonra cinsiyet ekleriz. grubun yoklaması olur :)

Slm subat anneleri bebegimi ogrendigime gore artik ben de bir subat annesiyim malesef ki kolay olmadi bebegimin bana gelisi o yuzden aklimda deli sorular endiseler var simdiden herkese bu zorlu yolculukta basarilar
inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız. Hayırlı olsun gözünaydın...

Göbek deliğimin altında bi acı giriyor. Aklımda deli sorular. Kötü bişeymi oldu yoksa. Bıcak batması gibi değil böyle ani acı girip çıkıyor anlık. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan.
biliyorumki söylemesi kolay uygulaması zor... ben de hala tereddütler içerisindeyim, hiçbir belirti yok... öyle batmalar oğlumda çok oluyordu. merak etme minnak yerleşiyor ve büyüyor:)

Anladım teşekkür ederim internettende gördüm ama eczanede pahalıysa internetten alırım
internette sahteleri de olabiliyor, çok az miktarlarda olanlarda özellikle çakma oluyor... eğer yakınında bir eczane varsa oradan alman daha güvenli bence.

lazerin sakıncaları olduğunu duymuştum. ne kadar doğru bilmem ama risk almaya değmez bence. tabi her bünye farklı...

benim zaten hamile kalmadan once hamile misin diye soranlar oluyordu. içime çekerek yürümeye çalışıyordum şimdi salıverdim eminim 4-5 ay diye tahmin yürütüyorlardır :)

Allah bağışlasın, ne güzel yapmışsın boy boy... şimdi sıkıntı çeksen de ileride rahatlık olur inşallah sana...

hayırlısı olsun canım, onlar melek oluyor ve bizi bekliyorlar diye düşünüyorum... inşallah tez zamanda gönlüne göre bir evlat kucagına verir...

hayırlı olsun, sağlıcakla kucağğına da al inşallah... ben yaşamadım ama oğlumda girdiğim grupta yaşayan analarımız vardı ve şimdi birbirinden güzel cocukları var... ayaklarını kaldırıp dinlen, içini ferah tut... hayırlısı ile gelir inşallah..

Selam.kizlar yeni katildim araniza suan 5 haftaligiz ama bulantilar falan baslamadi sadece halsizlik uyku hali var birde cok tatli istiyor canim☺bayram sonu kalp atisi icin gidecegiz insallah

şimdi içim rahatladı mı daha mı fena oldu bilemedim

bakalım çarşamba kontrolümüz var neler diyecek olmadı başka doktora da giderim ama doktorumdan çok memnunum

ay amin inşallah şekerim
Ben kızıma neredeyse birşey almadım kardeşim verdi herşeyi. Park yatak, araba koltuğu, kıyafet.. Hee durumumuz yok mu var şükür ama göreceksin aldığın herşeyin elinde kalacağını. İçin kötü olmasın sakın.

Selam.kizlar yeni katildim araniza suan 5 haftaligiz ama bulantilar falan baslamadi sadece halsizlik uyku hali var birde cok tatli istiyor canim☺bayram sonu kalp atisi icin gidecegiz insallah
Hayirli ugurlu olsn bebislerimiz hemen hemen ayni gunlerde insallah saglicakla kalp atisini da duyariz bakalim keseye baktrdnz mi dr neler soyledi acaba

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm Allah sabır versin tez zamanda tekrar doldursun görbüşünü..

Arkadaşlar allah rizasi icin bana yardim edin.pazar gunu hamile oldugumu ogrendim kan degerim 64 cikti.fakat ertesi gün ev temizligi süpürge falan derken kahverengi hafif kırmızıya da dönük lekelenmelerim geldi ve karnim agriyor hala devam ediyor.bende korkumdan yatayim bari.dedim. tuvalet haric kalkmamaya c çalışıyorum. Doktora da gidemiyorum korkumdan.progestan die bi ilac varmis sanırım. Doktora gidemedigim icin eşime aksam aldirmayi.düşünüyorum. nolur yardimci olun cok korkuyorum.progestan kullanayim mi.hap mi igne mi nasil kullansam bebegim düşmez

Ben senin yerinde olsam mutlaka doktora giderdim. Kan sayımına göre yeni hamile gibisin. Belki korktuğun gibi düşük tehlikesi değildirde yerleşme kanamasıdır. Bunun cevabını en iyi doktor verebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…