2017 Şubat Anneleri

Kızlar meme ucunun etrafında kabarcıklar var ya sivilce gibi uç vermiş şişmiş mastit ni oluyor çok acıyor hangi dr gitmeli enfeksiyon mu bilemedim çok emdi ondan mı?

Canım bilemedim şimdi.
Ben mastit olduğumda göğüste kitle hissediyordum fındık büyüklüğünde. Dokununca çok ağrıyordu.

Canım benim bildiğim mastit memenin kendisinde oluyor ilk günler benim olmuştu memede sertlik ağrı oluyor,ucunda birşey olmamişti
Anladım cnm benimki sivilce gibi kahverengi kısım da Kocaman korkmaya başladım ki temizde tutarım ped falan bekletmedim çok acıyor süt mi tıkandı bilemedim ki ergenlik sivilcesi gibi uç vermiş

Merhabalar canım yorgunluk hali hepimizde var takviye alınabilir mi diye düşünüyorum bende ama diyetii önermiyorlar genelde ilk 6 ay

Bu yorgunluktan daha farklı .
Böyle grip olduğun ilk gün her yerin sızlar dokunamazsın. Yürümek bile zor gelir ya ,işte öyle bir şey...
Diyetin sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkcası. Diyetisyen kontrolünde yapacağım zaten. Bakalım artık..

Anladım cnm benimki sivilce gibi kahverengi kısım da Kocaman korkmaya başladım ki temizde tutarım ped falan bekletmedim çok acıyor süt mi tıkandı bilemedim ki ergenlik sivilcesi gibi uç vermiş

Canım sanırım süt damarı tıkanmış senin. Orayı açmazsan göğüsün daha da ağrılı duruma gelebilir. Bol bol sağıp emzirmeye çalış. Hatta ocak annelerinden "esra" isimli bir anne bu durumu sık yaşıyor. Ona bi danışabilirsin.

Canim bende dun asi yaptirdim. Eve gelince 1 cay kasigi calpol verdim biraz hasta gibiydi huzursuzdu. Sinra aksam 7 gbi atesi 38 oldu yine verdim. Sonra cok sukur sabaha kadar surekli kontrol etttim atesi cikmadi. Bugunde oyle atesi yok
Bizim 37bucuktan yukarı cikmadi 2 defa verdim bende ama huzursuzluk yaptı gündüz emmiyo doya doya gece uyududa bugün uyumadı doğru düzgün

Canım bunu bende sorcaktim özellikle ayak bileklerim dediğin gibi kalkınca diz eklem yerlerim sırtım berbat hep

Zeytinyağiyla masaj yapsan iyi gelir belki canım geçmiş olsun. Birde turuncuda demiş sağ iyice

Yaaa çok çirkinsiniiiiiizzzzzzzz hiç kıskanmadıkya keşke hepimiz hiç eksiksiz buluşabilseydik dedikodu yaptınız mı söyleyin bakiyim
Çatladin dimi dedikodu mu ooooo hemde ne yaptık en çokta seni cekistirdik ne gıcık ne gıcık dedik özellikle de ben dedim

Can'ım b12 ine baktır bende kan ilaçlarını almamıştım geçen baktırdım b12 ve d vitamini yok gibi

Harikasınız kızlaaar.
3 tane erkek bebek. Hiç oyun grubuna filan ihtiyacınız olmaz sizin.
Çok özendimmm :))
Sağol canım her ne kadar çok rahat olmasakta güzel bir gündü biraz daha yakın olsaydık daha sık yapcaktik bunu ama bakalım artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…