2017 Şubat Anneleri

derandiren ne insanlar var ya sanki eli oturtcak kendi çocuğunu oturtcak evinde. sen hizmet et diye söylüyo onlar kendi çocuğuna sevgiyle yaklasmadigindan. Anlamıslardir merak etme iyi demissin ama

Benım sıpa dur durak bilmiyor kiii gıreyımmm kriz geçiriyoruz bu aralar temıxlık bıle yaparken yanında olmamı ıstıyorr

Loveali ne güzel yaptıniz valla iyi gelmiştir ortak konular olunca kırk yıllik arkadaş gibi olmussunuzdur insan değişiklige ihtiyaç duyuyo bazen kıskandık hepimiz ben yalnız izmir bölge sorumlusu
Aynen çok iyi oldu ve ever sanki uzun süredir yuzyuze görüşen arkadaşlar gibiydik sağolsun o evini sakinmadi bizde akraba evi gibi rahattik :) İzmir bölge soru iyiymiş

derandiren ne insanlar var ya sanki eli oturtcak kendi çocuğunu oturtcak evinde. sen hizmet et diye söylüyo onlar kendi çocuğuna sevgiyle yaklasmadigindan. Anlamıslardir merak etme iyi demissin ama
Olurmu canım kiraci varken para geliyordu birde benden hizmet beklediklerinden değil,kendi çocuklarini köle gibi çaliştirdiklarindan.
Bi ara eşim 2 iş yapıyordu borçlardan görümcem aramiş ağliyor,yahu dedim senelerce annenlere eşşek gibi çalişmiş kamburu çıkmış ozamanda ağlasaydiniz ne insanlar var ya. Kim bakacak bize dedim ki bir zirnik yapmadilar bebeğe ailemin durumu onlardan düşük hep kendi ailem destek oldu

Keşkee valla ne eğlenirdik:) MaHlass canım sanirim bebek araba markalarımız ayni casual milano memnunmusun sen,o kadar hafifki elimden uçacak diye korkuyorum:)
Hafifligine bayiliom kuzm kv nin evi asansorsuz 4.kat oglus icinde puset tasir gibi tasiom tek kotu yani cift yonlu tarafndaki on tarafa gecince kasislerde kullanamiosun sadece duz yolda.. Oyle zmnlarda arka tarafa geciriom..Onun disinda begendim ben acma kapamayi kolay yapiom..

Bende çok memnunum hafifliğinden,bazen elimden kaçip düşecek diye korkuyorum:) birde yeni kullanmaya başladim acemiyim sanırım:) alay ettiler çocuk oyuncaği gibi falan ama benim cüsseme anca o gidiyodu,kanz aldım sattım 10 kiloydu

Kv de diodu bu ne hic saglam gibi durmuo diye videolarda adam oturuyodu daha nolsn

Insan düşünür bu insanda ev geçindiriyo bebeği var diye valla sen eşine söyle vermesin öyle insanlara fazla yani

doğum parasını alan var mı? ptt'ye yatıp yatmadığını nereden kontrol ettiniz? e-devletten bakılıyor dediler ama ben nereden bakacağımı bulamadım, boşuna git gel yapmak istemiyorum bebekle

Can'ım b12 ine baktır bende kan ilaçlarını almamıştım geçen baktırdım b12 ve d vitamini yok gibi

Tam bi kan sayımı yaptırayım ben de

Ayyy fesaaaaatttt kızımı vermedim diye ne hallere düştüm biz de dünürümle buluşcaz TuRuNCu

Ayyy buluşmazmıyız dünürüm.
Yolumuz düşerse ilk fırsatta yanınızdayızz(bu arada nerdendiniz siz )

Değiliz ama ben dünürüm için dağları delerim hey gidi heeyy

Dört gözle bekliyoruz

Loveali kendini be

kemik sizlamasi ve agrimasi bendede oluyordu. 40 gunluk dr gittigimde sordum. tahlilde yaptirdim kan hapini ic dedi. d vitamini al dedi. su an sorun yok. eskisi kadar sizlamiyor.
yorgunluk desen var tabi.

Yorgunluğa razıyım canım. Bu sızlama ve ağrılar geçsin yeter ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…