2017 Şubat Anneleri

Ben 51 le hamile kaldım 56 ya düşmüşum :) ayrıca kurabiye yide şey için yaptım biz bugün MaHlass MaHlass ve @muhendiseylul le buluscaz :) @muhendiseylul un misafiri olcaz :)
ne guzel yaaa.. icim gitti valla..
Loveali Loveali muhabbetiniz bol olsun tatlım:)) ben bu saçlari nasıl boyamaya gidicem bu cadiyla kara kara düşünüyorum:KK43: iyice paspal oldum
ben gittim zor oluyor. en cok uyudugu saatleri denk getirmeye calis. mumkunse yaninda ekstra bir kisi gotur.. ben goturmedigime pisman oldum. bebegin ustune not dus ellesmeyin diye :) kuafore giren bir munasebetsiz şap optu bebegimi. eve gittim kocaman sivilce. sacim yikaniyordu o an mudahale edemedim! sivilceyi gorunce evde 2 laf kizamadim diye daha da sinir oldum.

Kızlar benim gibi olanınız var mı bilmiyorum.
Doğumdan 1 ay sonra başladı şikayetlerim. Bedenimde ki tüm kemiklerim sızlıyor ve ağrıyor.
Vucuduma dokundukça etlerim ağrıyor. Oturduğum yerden ayağa kalktığımda diz eklemlerim ağrıyor. Kendimi her geçen gün daha da yorgun ve bitkin hissediyorum. Bu yorgunluk beni aynı zamanda çok asabi yapıyor.
İlk zamanlar 2 çocuklu hayatın zorluklarındandır veya emzirmeden dolayı ağrıyordur diye düşündüm ama gittikçe ağrılarım artmaya başladı.
İnternette özellikle doğum sonrası d vitamini eksikliğinden böyle sıkıntılar olabileceği yazıyor.
Yarın sırf bu ağrılarım için kan sayımı yaptıracağım..
Cumartesi de diyetisyene başlayacağım.
Belki fazla kiloları verince de rahatlarım.
Benimde sırtlarım ağrıyo kolumu skınca etlerim ağrıyo bazen halsizlik oluyo ilk hamile olduğum zamanda halsizlik oluyodu öyle oluyorum flan bana d vitamini verdi sağlık ocağı ama unutuyorum kullanmayı

ne guzel yaaa.. icim gitti valla..

ben gittim zor oluyor. en cok uyudugu saatleri denk getirmeye calis. mumkunse yaninda ekstra bir kisi gotur.. ben goturmedigime pisman oldum. bebegin ustune not dus ellesmeyin diye :) kuafore giren bir munasebetsiz şap optu bebegimi. eve gittim kocaman sivilce. sacim yikaniyordu o an mudahale edemedim! sivilceyi gorunce evde 2 laf kizamadim diye daha da sinir oldum.
Hakatten münasebetsizmiş.Canım gece uyuyor biraz 3 saat deliksiz onun dışında bölük pörçük yatıyor. Ablamıda götürcem ama saçımda boya falan varken ağlarsa naparım diyorum malum kolik susmuyor:/

Hakatten münasebetsizmiş.Canım gece uyuyor biraz 3 saat deliksiz onun dışında bölük pörçük yatıyor. Ablamıda götürcem ama saçımda boya falan varken ağlarsa naparım diyorum malum kolik susmuyor:/

Kolikse kuaför tam yeri işte fön makinesi sesiyle mışıııııl mışılll:)))

Eveettttt biz angaralilar :) sağ baştan @muhendiseylul ortadaki MaHlass MaHlass diğeri de Bendeniz :KK70:
Loveali Loveali kendini be
Kızlar benim gibi olanınız var mı bilmiyorum.
Doğumdan 1 ay sonra başladı şikayetlerim. Bedenimde ki tüm kemiklerim sızlıyor ve ağrıyor.
Vucuduma dokundukça etlerim ağrıyor. Oturduğum yerden ayağa kalktığımda diz eklemlerim ağrıyor. Kendimi her geçen gün daha da yorgun ve bitkin hissediyorum. Bu yorgunluk beni aynı zamanda çok asabi yapıyor.
İlk zamanlar 2 çocuklu hayatın zorluklarındandır veya emzirmeden dolayı ağrıyordur diye düşündüm ama gittikçe ağrılarım artmaya başladı.
İnternette özellikle doğum sonrası d vitamini eksikliğinden böyle sıkıntılar olabileceği yazıyor.
Yarın sırf bu ağrılarım için kan sayımı yaptıracağım..
Cumartesi de diyetisyene başlayacağım.
Belki fazla kiloları verince de rahatlarım.
kemik sizlamasi ve agrimasi bendede oluyordu. 40 gunluk dr gittigimde sordum. tahlilde yaptirdim kan hapini ic dedi. d vitamini al dedi. su an sorun yok. eskisi kadar sizlamiyor.
yorgunluk desen var tabi.

Aman sakın öyle bir hata yapma iyi demişsin,hiç güven olmaz bunlara. Ben kayinbabamın evinde oturuyorum ailem diretti onlara kiraya yollamayacaksınız diye ama işte binbir minnetle laf sokmalarla kendi evleri diye dolabimi açma cürretinde bulunuyorlar. Anneme söylüyorum kızım normal biz öyle değiliz diye milleti yadırgama diyor ama biliyorum daha fazla sinirlenmiyim diye söylüyor. Allah böyle fesat insanlarla karşilaştirmasın ben bilsem bunlar böyle canavar asla eşimle evlenmezdim çocuklarini köle olarak görüyorlar.
Geçen bana kızın sana hizmet edecek dediler ben onu hizmet etsin diye doğurmadım dedim ben onun hizmetçisi olurum,laf soktum ama anlamamişlardır eminim
bende laf sokuyorum hep bizimkiler de oyle bide isterler bende yuzsuzluk yapcam bakalim nasilmis hep vermek anlasinlar kv ve gorumce daha bi tane atlet birde takim disinda birsey de almadilar esime dedim kirk kat yabanci daha cok sey getirdi emin ol diye ellerinde yok vs dedi dolap bos oglum az birseyler al tozum bulasik makina tabletim bitti falanda dedi ayni hafta nevresimler koltuk ortuleri yenilendi halilar yenilendi avizeler degisti yemek takimi falan alindi esime para yok demi yok hali bu ne ilginc dedim sustu gecende kv kizima bunu sunu alcam dedi al kalmadi giyecegi gerek dedim kp de iki gun sonra bu kazak kuculmus falan dedi kv alacak kac gundur alsinda giydiriym dedim gorumceye de nisani var bu hafta kizima kiyafet alicaktim buyuktu begendigim dedi e kucuk baska model baksaydin alacak halan kizim sozde bizde gitmeyiz dedim bozuldular

Eveettttt biz angaralilar :) sağ baştan @muhendiseylul ortadaki MaHlass MaHlass diğeri de Bendeniz :KK70:
kiskanmadik kiiii kiz sen kilo verme boyle cok iyisin benim kilolar gitti 53.7-54.5 arasi gidip geliyorum gobek kaldi oyle

bende laf sokuyorum hep bizimkiler de oyle bide isterler bende yuzsuzluk yapcam bakalim nasilmis hep vermek anlasinlar kv ve gorumce daha bi tane atlet birde takim disinda birsey de almadilar esime dedim kirk kat yabanci daha cok sey getirdi emin ol diye ellerinde yok vs dedi dolap bos oglum az birseyler al tozum bulasik makina tabletim bitti falanda dedi ayni hafta nevresimler koltuk ortuleri yenilendi halilar yenilendi avizeler degisti yemek takimi falan alindi esime para yok demi yok hali bu ne ilginc dedim sustu gecende kv kizima bunu sunu alcam dedi al kalmadi giyecegi gerek dedim kp de iki gun sonra bu kazak kuculmus falan dedi kv alacak kac gundur alsinda giydiriym dedim gorumceye de nisani var bu hafta kizima kiyafet alicaktim buyuktu begendigim dedi e kucuk baska model baksaydin alacak halan kizim sozde bizde gitmeyiz dedim bozuldular

kiskanmadik kiiii kiz sen kilo verme boyle cok iyisin benim kilolar gitti 53.7-54.5 arasi gidip geliyorum gobek kaldi oyle
Bende 56 ya düştüm :) daha verirmiyim bilmiyorum yiyorum da aslında MaHlass MaHlass gördü bugün nasıl yediğimi :)) göbek benimde vardı ama adet oldum daha da indi baya küçüldü sanki

Loveali Loveali ne güzel yaptıniz valla iyi gelmiştir ortak konular olunca kırk yıllik arkadaş gibi olmussunuzdur insan değişiklige ihtiyaç duyuyo bazen kıskandık hepimiz En Büyük KK:KK16: ben yalnız izmir bölge sorumlusu :cool:

volkicansu volkicansu ne sinirler ya ben doluyorum sen anlattikca iyi yapiyon valla lafını sok her fırsatta benim kv maddi anlamda skntisi yok hersey alırlar flan ama bazen manevi anlamda canımı çok sklyolar gorumceyle ben eskiden pek sesimi cikarmazdim ama artık direk senin gibi affetmem anında yapıştırıyorum (lafı yani) :confused::KK67:

X